Pokaz Tang Soo Do. Dożynki Stanisławów 2012

alt

Tradycyjnie jak co roku, w przedostatnią niedzielę sierpnia w Stanisławowie odbywa się Święto Plonów i wielki festyn jakim są Dożynki Gminne. W tym roku data ta przypadła na 19 sierpnia. Prócz różnych stoisk, konkursów, atrakcjami są również występy różnych grup tanecznych, wokalnych, kabaretów itp. na estradzie stanisławowskich dożynek. Jedną z atrakcji jest również pokaz Tang Soo Do w wykonaniu naszej grupy i tak było również w tym roku.

Pokaz zgromadził publiczność, która mogła zaobserwować pokaz sprawności adeptów Tang Soo Do podczas prezentacji technik nożnych, form z bronią oraz bez niej, technik zadaniowych oraz samoobrony. Nie ulega wątpliwości, że największe zaciekawienie wzbudzał pokaz łamania desek oraz  walki sportowe. Aplauz wzbudzały walczące z sobą dziewczęta. Nie zabrakło również elementów humorystycznych.

W pokazie udział wzięli: Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Patryk Gnich, Mateusz Pasik, Dominik Kaim, Natalia Gnich, Sylwia Soszka, Izabela Urbaniak, Anna Wieczorek, Dawid Janusz. Pomocni się również okazali: Krzysztof Gryz, Karol Kaps i Natalia Gawryś. Serdecznie w/w dziękuję.