Sylwia Soszka TSD "Ronin" Stanisławów - Studentem Roku 2012

alt                                                                                                              Sylwia I miejsce na Otwartych MP WFMC Mińsk Mazowiecki

Raz w roku na wniosek instruktorów klubowych, i przy akceptacji Prezesa Polskiej Federacji Tang Soo Do Prezydent Międzynarodowej Federacji Wielki Mistrz GM Robert Cheezic przyznaje honorowe wyróżnienia „Student Roku”. Jest to bardzo ważne i prestiżowe wyróżnienie w środowisku Tang Soo Do oznaczające uznanie dotychczasowego zaangażowania w trening i pracy na rzecz rozwoju klubu, federacji a tym samym Tang Soo Do.

W klubie Tang Soo Do „Ronin” UPLKS Stanisławów wyróżnieniem tym została uhonorowana 16 letnia Sylwia Soszka, zawodniczka sekcji TSD „Ronin” Stanisławów. Sylwia trenuje w klubie od ponad czterech lat. Stara się regularnie uczestniczyć w treningach oraz wspiera swoimi działaniami życie klubowe oraz federacyjne. 

Wykazuje chęć do działania i podejmowania różnych inicjatyw. Pomaga w klubie oraz asystuje przy prowadzeniu zajęć z najmłodszymi grupami wiekowymi, zdobywając tym samym cenne doświadczenie. Jest pomysłodawczynią oraz główną autorką gazetki klubowej, następnie federacyjnej, a także reportaży i filmików z zawodów, seminariów czy obozów szkoleniowych. Czasem bierze udział w rywalizacji sportowej uzyskując dobre wyniki, głównie w konkurencji form. Pomaga przy organizacji turniejów. W klubie żartobliwie określamy ją pseudonimem „działaczka”  uznając i doceniając jej chęć działania.  W swoich ocenach bardzo szczera, ale sprawiedliwa.

Wspólnie z kolegami i koleżankami z klubu mamy nadzieję, że wyróżnienie zmotywuję Sylwię do dalszej pracy na rzecz swojego klubu, federacji  ale też przede wszystkim do rozwoju nad samą sobą, w tym również na drodze zawodniczej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze Tang Soo Do zarówno w linii tradycyjnej jak i sportowej.

Tang Soo !