Zgrupowanie Kicboxingu X-Fight Piaseczno w Wegrowie

W dniach 28-30.06. 2013r. w Węgrowie odbyło się  Zgrupowanie Kickboxingu zorganizowane przez klub X Fight Piaseczno kierowane przez Piotra Siegoczyńskiego. alt

Zgrupowanie było podzielone na dwie grupy wiekowe: kadeci oraz juniorzy i seniorzy.  Treningi poinfighting, full contact i low kick prowadzili trenerzy Piotr Siegoczyński, Piotr Bernat, Mariusz Niziołek i Jarosław Madziar. W zgrupowaniu uczestniczyło prawie 50 zawodników z klubów X Fight Piaseczno, Dan Świdnik, Sfinks Węgrów, Ronin Stanisławów, KSZO Ostr. Świetokrzyski, TAE-Kibo Wiedeń.

Klub  TSD Ronin Stanisławów reprezentowało trzech zawodników: Patryk Gnich, Adrian Laskowski oraz Damian Buczek.

Treningi prowadzone były na wysokim poziomie i zawierały przydatne elementy do walki sportowej. Zawodnicy naszego klubu po zakończonym zgrupowaniu byli bardzo zmęczeni ale szczęśliwi i usatysfakcjonowani że mogli wziąć udział w tym zgrupowaniu i ćwiczyć z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

Było to pierwsze zgrupowanie  i mamy nadzieje ze w przyszłości dalej takie zgrupowania będą organizowane. Była to ostatnia impreza w której  zawodnicy naszego klubu wzięli udział przed wakacyjna przerwa.