Kadra Klubu TSD "Ronin" Stanisławów & Poświętne

Po wnikliwej obserwacji zawodników w okresie letnim, ale również przedwakacyjnym. Po poddaniu ocenie ich wyników, umiejętności, zaangażowaniu w trening oraz frekwencję w okresie letnim, chęć nauki, doskonalenia umiejętności i ambicję pozyskiwania nowych, co było oceniane na treningach w wakacje jak i letnich wyjazdach szkoleniowych została wytypowana kadra klubu Tang Soo Do "Ronin" Stanisławów & Poświętne (wstępnie na okres wrzesień 2013 do grudzień 2013), w skład której powołujemy n/w zawodników.

- kadet/junior

1. Patryk Gnich rocznik 1997

2. Adrian Laskowski rocznik 1999

3. Kamil Pasik rocznik 1998

4. Natalia Gawryś rocznik 1999

- młodzik

1. Dominik Kaim rocznik 2004

2. Mateusz Pasik rocznik 2003

- dzieci

1. Norbert Socha rocznik 2006

2. Magda Gnich rocznik 2006.

Wyżej wymienieni zawodnicy nie tylko wyróżniają się frekwencją na tle grupy, ale również ambicjami, wynikami i umiejętnościami. Pragną podnosić swój poziom co przekłada się na ich zaangażowanie w trening i chęć uczestnictwa w nim. Są chętni nauki nowych rzeczy. W kadrze może być każdy, ale to już zależy od danej osoby na ile jest w stanie z siebie wykrzesać.

Rezerwa kadry: jest kilka osób, które są rezerwą kadry, ale nie zostaną podane ich imiona i nazwiska. Te osoby będą obserwowane podczas treningów w zaczynającym się sezonie.