TSD "Ronin" na Gali Charytatywnej Sportów Walki w Mińsku Mazowieckim

W  dniu 12 października 2013 w hali sportowej przy Siennickiej odbyła się Charytatywna Gala Sportów Walki  na rzecz pozostającej w śpiączce  kilkuletniej Kamilki Pasiecznej, będącej pod opieką fundacji „Budzik” . Inicjatorem i organizatorem  tego słusznego przedsięwzięcia był trener Kamil Chłopik, szef mińskiego klubu Kick-boxingu „Walhalla Fight”

Patryk Gnich (z prawej, w bieli) i Damian Gębal

więcej zdjęć na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=586540418069040&set=a.586539938069088.1073741834.100001392613952&type=3&theater


film youtube: http://www.youtube.com/watch?v=1P0ZlsHd5XE

W trakcie Gali na ustawionym ringu odbyły się pokazy:  m.in. gimnastyki oraz klubów sztuk walki m.in. klubu „Grappler” Marcina Frankiewicza, „Kawashi” Siedlce, klubu Kyokushin z Wyszkowa, a także pokaz naszego klubu Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne. W trakcie swojej prezentacji przedstawiliśmy formy, dynamiczny pokaz  samoobrony oraz technik nożnych. Ze szczególnym uznaniem zostały jednak przyjęte prezentowane przez nas pokazy rozbić desek na wielu stanowiskach.

Główną atrakcją jednak Gali były odbywające się walki  w różnych formułach: grappling, bjj  oraz semi-contact i light-contact. Z naszej strony w  walkach pokazowych w formule semi-contact wystąpiły krzyżując z sobą rękawice zawodniczki naszego klubu Natalia Gnich i Natalia Gawryś.

Szczególnie jednak emocjonująca  i bardzo widowiskowa była walka semi-contact pomiędzy Patrykiem Gnichem  i posiadaczem II dana Tang Soo Do – Damianem Gębalem.

Z naszej strony , pod kierownictwem Jacka Keslera, udział wzięli: Patryk Gnich, Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Natalia Gnich, Natalia Gawryś, Karol Kaps, Mateusz Pasik, Dominik Kaim, Damian Buczek , a także wykonując relację filmowo-fotograficzną Sebastian Socha, Agnieszka Socha i Sylwia Soszka.

 Obecni byli również przedstawiciele zaprzyjaźnionego Klubu Tang Soo Do Wołomin pod przewodnictwem Michała Majewskiego, którzy brali udział w walkach Gali.

Całość dochodu zebranego ze sprzedaży cegiełek na Gali została przekazana na leczenie rodzicom Kamilki. Gratulujemy pomysłu i słusznej inicjatywy.