Egzaminy w TSD "Ronin" Czerwiec 2014

Kolejne stopnie uczniowskie (gup) w Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne

W środę  23 czerwca 2014r  w Poświętnym odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe w Tang Soo Do. Egzaminatorem był Marcin Kostyra 4 dan, szef Polskiej Federacji Tang Soo Do, któremu asystował sędzia główny federacji – Marek Czapka 2 dan.

W wyniku pozytywnie ukończonego testu egzaminacyjnego promocję na swój pierwszy kolorowy pas w Tang Soo Do uzyskali jedni z najmłodszych uczestników zajęć:

  1. Jaś Sawicki  - na 9 gup pas pomarańczowy
  2. Kasia Wierzbicka – na 9 gup pas pomarańczowy
  3. Kacper Urbanowski – na 9 gup pas pomarańczowy
  4. Damian Szczęsny – na 9 gup pas pomarańczowy
  5. Damian Powała – na 9 gup pomarańczowy
  6. Krzysztof Pietrzyk – na 9 gup pas pomarańczowy
  7. Maciej Pietrzyk – na 9 gup pas pomarańczowy

Serdecznie gratulujemy zawodnikom ich pierwszego i udanego egzaminu. W ocenie trenera świetnie się spisaliście.  Oby zdany egzamin było motywacją do  treningów i kolejnych wyzwań.

Najcięższy egzamin i najdłuższy tego dnia miał przed sobą nasz kadet Adrian Laskowski, (14 lat), który postanowił podejść do egzaminu aż na dwa stopnie,  Podjął wyzwanie na pierwszy stopień czerwonego pasa – czyli siódmy z kolei egzamin w Tang Soo Do.  Adrian miał za zadanie zaprezentować wiele form z bronią i bez, technik nożnych: w tym w locie przez przeszkodę, technik ręcznych oraz samoobronę, terminologię oraz prezentację łamania wielu desek, również na wysokość głowy. Egzamin zakończył się sukcesem:

1. Adrian Laskowski - na 3 gup pas czerwony z 3 czarnymi belkami. Gratulujemy! Tang Soo!

Po egzaminie odbył się krótki trening z zakresu technik nożnych Tang Soo Do, który poprwadził nasz szef i egzaminator - p. Marcin Kostyra 4 dan

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.747545691956092.1073741851.203411993036134&type=1