Wyróżnienia i nagrody za I półrocze 2014 w TSD "Ronin"

W piątek 27 czerwca 2014 w Stanisławowie podczas ostatniego wspólnego treningu obu sekcji Stanisławów i Poświętne, a poprzedzającego krótką przerwę wakacyjną dokonane zostało podsumowanie pierwszego półrocza 2014 rok. Treningowi towarzyszyła ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla najaktywniejszych i najbardziej wyróżniających się zawodników w tym okresie.

Nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

Adrian Laskowski I miejsce w punktacji klubowej – 399 punktów. Otrzymał nagrody w postaci: Powołanie do Kadry Pokazowej Klubu oraz Kadry Zawodniczej Klubu (lider kadry do grudnia 2014), złoty medal klubowy, koszulkę klubową, bon klubowy do wykorzystania o wartości 50 PLN oraz bezpłatny wyjazd na wycieczką krajową z klubu.

Adrian Socha II miejsce w punktacji klubowej – 351 punktów, Otrzymał nagrodę w postaci: srebrny medal klubowy, koszulka klubowa, płyta z filmem dvd, powołanie do Kadry Pokazowej Klubu w okresie letnim.

Dominik Kaim III miejsce w punktacji klubowej – 335 punktów. Otrzymał nagrody: brązowy medal klubowy, koszulkę klubową, powołanie do Kadry Pokazowej Klubu w okresie letnim.

Damian Szczęsny I miejsce w punktacji klubowej w grupie młodszej – 225 punktów. Otrzymał nagrody: Rękawice bokserskie, złoty medal klubowy, koszulkę klubową, powołanie do Kadry Pokazowej Klubu w okresie letnim.

Igor Rachalewski II miejsce w punktacji klubowej w grupie młodszej – 211 punktów. Otrzymał nagrody: srebrny medal klubowy, koszulkę klubową, płytę z filmem dvd

Damian Powała III miejsce w punktacji klubowej – 147 punktów. Otrzymał nagrody: brązowy medal klubowy, koszulkę klubową, powołanie do Kadry Pokazowej Klubu w okresie letnim.

Nagrody za wzorową frekwencję, największa liczba obecności otrzymali:

Natalia Gawryś i Adrian Laskowski – oboje po 39 punktów. Natalia w nagrodę otrzymała zielony pas, natomiast Adrian pas czerwony. Natalię czeka egzamin techniczny na taki kolor pasa. Będzie go zdawała na naszym letnim obozie, Adrian kilka dni temu egzamin na 3 gup pas czerwony złożył pozytywnie przed egzaminatorem.

Igor Rachalewski – 34 punktów. Otrzymał jako nagrodę pas pomarańczowy, na który za  jakiś czas będzie składał egzamin. Na razie Igor zobowiązany jest nosić pas biały – 10 gup

 

„Rada Rodziców” w ramach podziękowania za treningi wręczyła upominki dla prowadzących treningi. Otrzymali je Jacek Kesler, Damian Buczek i Sylwia Soszka. Bardzo dziękujemy. J

Po wyróżnieniach i nagrodach w gronie starszych zawodników odbył się halowy mecz piłki nożnej Stanisławów kontra Poświętne, który zakończył się minimalnym zwycięstwem zawodników ze Stanisławowa. Na sierpień zapowiedziany jest rewanż. 

fotki z wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.749281321782529.1073741852.203411993036134&type=1