Wyróżnienia i nagrody roczne za 2014 rok Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne. Wizyta Św. Mikołaja oraz Świąteczny Turniej Klubowy TSD.

W piątek 19 grudnia w Stanisławowie odbyła się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych zawodników TSD „RoninStanisławów/Poświętne za osiągnięcia sportowe i treningowe w roku 2014. Adepci oceniani byli według Klubowego Systemu Motywacji Punktowej (patrz tu:http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/81-zasady-punktacji-klubowej-na-rok-2012.html) wyników sportowych oraz frekwencji. W ten sposób wyłoniono najlepszych i najbardziej zaangażowanych zawodników w poszczególnych grupach oraz kategoriach. Przyznano również dodatkowe wyróżnienia.


więcej fotek na facebooku na funpage klubu w albumie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.836279503082710.1073741873.203411993036134&type=1

Najlepsi, nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

W grupie średniozaawansowanej:

Adrian LASKOWSKI I miejsce w punktacji klubowej – 845 punktów, I miejsce w punktacji zawodniczej – 250 punktów. Otrzymał nagrody w postaci sprzętu sportowego, 250 złotych nagrody finansowej, Puchar Gratulacyjny za wyniki, powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku z przywilejami Lidera Kadry w tym okresie, krótką wycieczkę.

Natalia GAWRYŚ II miejsce w punktacji klubowej – 670 punktów, I miejsce frekwencja – 132 treningi. Otrzymała 90 zł nagrody finansowej (90 ilość zdobytych punktów zawodniczych, 7 miejsce),  czerwony pas do doboku jako cel do dążenia, powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (opłacane startowe, dojazd/nocleg pokrywa samodzielnie), krótką wycieczką.

Kamil PASIK  III miejsce w punktacji klubowej – 610 punktów, II miejsce w punktacji zawodniczej – 180 punktów. Otrzymał nagrodę w postaci sprzętu sportowego, Statuetkę Gratulacyjną za wyniki, powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (opłacane startowe, dojazd/nocleg pokrywa samodzielnie), krótką wycieczkę.

Patryk GNICH III miejsce w punktacji zawodniczej – 170 punktów. Otrzymał Puchar Gratulacyjny za wyniki oraz powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku. (opłacane startowe, dojazd/nocleg pokrywa samodzielnie).

W grupie początkującej średniej:

Adrian SOCHA I miejsce w punktacji klubowej – 568 punktów, I miejsce frekwencja – 103 treningi. Otrzymał kompletny strój sportowy kadry klubu (bluza, spodnie, bluza ortalion), powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), krótką wycieczkę

Norbert SOCHA II miejsce w punktacji klubowej – 470 punktów. Otrzymał strój sportowy Kadry Klubu (bluza/spodnie), powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), krótką wycieczkę.

Ernest SUCHOCKI III miejsce w punktacji klubowej – 358 punktów. Otrzymał sprzęt sportowy oraz powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME).

W grupie początkującej młodszej:

Igor RACHALEWSKI I miejsce w punktacji klubowej – 320 punktów. I miejsce frekwencja – 84 trening.i Otrzymał sprzęt sportowy, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), krótką wycieczkę.

Maciej PRZYBYSZ II miejsce w punktacji klubowej – 148 punktów, II miejsce  frekwencja – 55 treningów. Otrzymał sprzęt sportowy, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na pierwszy okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), krótką wycieczkę.

Hubert ŁĄTKOWSKI III miejsce w punktacji klubowej – 87 punktów. Otrzymał sprzęt sportowy.

Nowicjusze w klubie:

Bartłomiej  PAŹ  I miejsce pośród nowych adeptów – 34 punkty. Otrzymał w nagrodę pomarańczowy pas jako wyznacznik celu do realizacji.

Gratulujemy laureatom życząc jednocześnie dalszego rozwoju i osiągnięć. Kilkoro z adeptów dosłownie otarło się o nagradzane miejsca jak np. Szymon Szulc czy Damian Szczęsny, Szymonowi zabrakło dosłownie 5 punktów do III miejsca w jednej z kategorii. Tak bywa w sporcie, tak też bywa i  w naszej punktacji. Ale czy coś stoi na przeszkodzie by to osiągnąć, wkrótce 2015 rok a więc szanse na to. 

Wyróżniono również osoby za wkład, wsparcie i zaangażowanie w rozwój klubu. Osoby te  w ramach podziękowanie otrzymały drobne upominki książkowe. Szczególne wyróżnienie otrzymał Cezary WIECZOREK za wzorową postawę i zachowanie, pozostałe nagrodzone osoby to Sylwia SOSZKA, Adrian LASKOWSKI, Kamil PASIK oraz Damian BUCZEK za asystę w prowadzeniu treningów.

Tego dnia wyróżnienia nie były jedynym wydarzeniem na sali SP w Stanisławowie, rozegrano również Świąteczny Turniej Klubowy w którym udział brało blisko 50 zawodników obu sekcji Tang Soo Do „Ronin” ze Stanisławowa i Poświętnego. Turniej rozgrywano z podziałem na kategorie  w konkurencjach formach tradycyjnych, walk soft-stick (Mini-Kumdo) oraz walk semi –contact.  Nagrodami za pierwsze trzy miejsca były medale odpowiedniego koloru.

Najlepszymi okazali się zdobywając złote medale: Mateusz Wróbel trzykrotnie ( semi, formy i softy), Jakub Suchocki dwukrotnie (formy i semi), Mateusz Pasik (softy), Igor Rachalewski (softy), Magda Gnich (softy), Patrycja Biedrzycka (softy), Damian Rosłon (formy), Kasia Wierzbicka (formy), Patrycja Urbanowska (formy), Jaś Sawicki (formy).

Srebrne  medale zdobyli: Cezary Wieczorek (softy), Ernest Suchocki (softy), Maciej Przybysz ( softy), Roksana Powała (softy), Patrycja Urbanowska (softy), Emilia Chodara (formy), Michał Tymiński (formy), Magda Gnich (formy), Kacper Urbanowski (formy), Ernest Suchocki (semi), Szymon Szulc trzykrotnie (formy, semi, softy).

Brązowe medale zdobyli: Dominik Kaim (softy), Kacper Urbanowski (softy), Jakub Rosłon (softy), Gabriela Łątkowska dwukrotnie (softy i formy), Kasia Wierzbicka (softy), Kamil Skowronek (formy), Roksana Powała (formy), Damian Szczęsny (formy), Adrian Suchocki (semi), Krzysztof Pietrzyk (semi).

Takie oto były wyniki, i mimo że turniej się przedłużał i nie rozegrano wszystkich kategorii w niektórych konkurencjach wszyscy cierpliwie doczekali wizyty oczekiwanego gościa. Wtem na salę wtargnął lekko przygarbiony mężczyzna z białą brodą w czerwonym kostiumie i czapce. A był to Św. Mikołaj, który przy pomocy asystentów wręczył wszystkim obecnym roześmianym dzieciom paczki ze słodkimi upominkami. Dzieci były zadowolone. Jeszcze tylko wspólne zdjęcie z Mikołajem i rozeszliśmy się na świąteczno – noworoczną przerwę od treningów która potrwa do 7 stycznia 2015, gdy znów założymy stroje i podejmiemy z ochotą treningi J.  Tang Soo!