Punktacja i frekwencja aktualna 2017

 

PUNKTACJA I FREKWENCJA W KLUBIE OD 01.01.2017 DO 31.05.2017

zasady naliczania punktacji znajdują się w artykule tu:    http://www.tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/219-klubowy-system-motywacji-punktowej-2015-rok.html

GRUPA STANISŁAWÓW GŁÓWNA: Prowadzi Jacek Kesler 1 gup, wsparcie Kamil Pasik 1 gup, Adrian Laskowski 1 gup, Damian Buczek 1 gup, Patryk Gnich 3 gup

GRUPA STANISŁAWÓW DZIECIĘCA: Prowadzi wyłącznie Kamil Pasik 1 gup, opieka merytoryczna: Jacek Kesler 1 gup

GRUPA POŚWIĘTNE: Prowadzi Jacek Kesler 1 gup , asysta: Adrian Laskowski 1 gup i Kamil Pasik 1 gup

GRUPA DOBRE: Prowadzi Jacek Kesler 1 gup i Kamil Pasik 1 gup, wsparcie pomocnicze: Szymon Szulc 5 gup

GRUPA PUSTELNIK I ZAMIENIE: Jacek Kesler 1 gup i asytenci

 

 

PUNKTACJA OD 01.01.2017 do 31.05.2017

PUNKTACJA STANISŁAWÓW FREKWENCJA STANISŁAWÓW

1 MARTYNA WOCH 413 PKT

2 MAGDALENA GADOMSKA 388

3 DOMINIK KAIM 263

4 ADRIAN LASKOWSKI 235

5 MATEUSZ PASIK 204

6 KAMIL PASIK 161

7 JAKUB PASIK 129

8 PATRYK GNICH 114

9 MICHAŁ łOKIETEK 132

10 DAMIAN BUCZEK 100

10 ADRIAN SUCHOCKI 69

11 SZYMON SZULOC 82

, TOMASZ REK 61

12 PATRYCJA BIEDRZYCKA 61

13 MAGDA GNICH 54

14 KLAUDIA KAIM 51

14 JULIA STĘPIEŃ 66

16 ERNEST SUCHOCKI 27

19 NATALIA GAWRYŚ 22

 

1 JAKUB PASIK 59

2 MAGDALENA GADOMSKA 49

3 MARTYNA WOCH 45

4 ADRIAN LASKOWSKI 42

DOMINIK KAIM 42

PATRYCJA BIEDRZYCKA 44

5 MATEUSZ PASIK 343

6 MICHAŁ ŁOKIETEK 42

6 ADRIAN SUCHOCKI 34

KAMIL PASIK 35

7 CEZARY WIECZOREK 34

PATRYK GNICH 33

MAGDA GNICH 33

8 JULIA STĘPIEŃ 32

9 KLAUDIA KAIM 31

10 ERNEST SUCHOCKI 26

11 DAMIAN BUCZEK 26

12 SZYMON SZULC 23

13 ŁUKASZ REK 21

15 NATALIA GAWRYŚ 8

PUNKTACJA POŚWIĘTNE FREWENCJA POŚWIĘTNE

1 KAMIL SKOWRONEK 117

2 PATRYK SKOWRONEK 109

3 MICHAŁ TYMIŃSKI 86

4 DAMIAN SZCZĘSNY 99

5 AEKSANDER TYMIŃSKI 76

6 KASIA WIERZBICKA 62

7 EMILIA CHODARA 89

8 JAN SAWICKI 39

 

1 EMILIA CHODARA 36

2 DAMIAN SZCZĘSNY 35

3 KAMIL SKOWRONEK 34

4 KASIA WIERZBICKA 32

4 PATRYK SKOWRONEK 29

5 OLEK TYMIŃSKI, MICHAŁ TYMIŃSKI 22

6 JAŚ SAWICKI 19

7 ADRIAN SOCHA 5

8 AGNIESZKA SOCHA 3

PUNKTACJA DOBRE/PUSTELNIK/ ZAMIENIE

 

DOBRE

1 MICHAŁ ŁOKIETEK 94

2 TOMASZ REK 63

 

PUSTELNIK

1 BARTOSZ GAJCY 12

2 ANNA BURDAL 11

3 PATRYCJA GAJCY 10

4 ALICJA BURDAL 9

5 NINA GARWOLIŃSKA 3

 

ZAMIENIE

1 BŁAŻEJ PACELT 21

2 TOMASZ DĄBROWSKI 20

3. MICHAŁ PIĘTKA, SZYMON MORAWSKI 19

4 NIKOLA MICHAŁOWSKA 13

5 WERONIKA GAŃKO 10

 

FREKWENCJA DOBRE/PUSTELNIK/ZAMIENIE

 

DOBRE

1 MICHAŁ ŁOKIETEK 28

2 TOMASZ REK 17

 

PUSTELNIK

1 BARTOSZ GAJCY 12

2 ANNA BURDAL 11

3 PATRYCJA GAJCY 10

4 ALICJA BURDAL 9

5 NINA GARWOLIŃSKA 3

 

ZAMIENIE

1 BŁAŻEJ PACELT 24

2 TOMASZ DĄBROWSKI 24

3. SZYMON MORAWSKI 24

MICHAŁ PIĘTKA 23

4 NIKOLA MICHAŁOWSKA 18

5 WERONIKA GAŃKO 12

 

 

STANISŁAWÓW GRUPA DZIECI PUNKTY STANISŁAWÓW GRUPA DZIECI OBECNOŚCI

 1 MICHAŁ CUDNY 154 PKT

2 JULIA BRULIŃSKA 134

3 JULIA JEŻAK 121

4 NATALIA WOJTYŃSKA 116

5 PATRYK KARKOSA 66

6 KRYSTIAN ŚLEDZIEWSKI 85

7 KLAUDIA SZPONAR 103

8 MALWINA GRUDKOWSKA 71

9 JAKUB SUCHENEK 75

10 WIKTORIA POLKOWSKA 72

11 ŁUKASZ BRULIŃSKI 71

12 NATALIA KARKOSA 32

12 BARTOSZ BARSZCZEWSKI 70

12 JAKUB WOJTYŃSKI 50

13 WERONIKA GROMADOWSKA 29

 NATALIA ZYCH 45

14 JULIA STĘPIEŃ 50

15 ARKADIUSZ HODZYŃSKI 57

ALKESANDRA KALATA 64

16 KAROLINA ROSA 38

17 MILENA ZYCH 37

18 NATALIA BIEŃCZAK 40

, MASZA WYDRA 32

19 MARCIN KALATA 38

20 DANIEL ŚWIDERSKI 41

21 MAŁGORZATA MILEWSKA 23

22 IGA BONTRUK 15

23 WERONIKA STĘPIEŃ 21

24 ADRIAN WĄSOWSKI 12

25 BARTEK SZPONAR 10

26 KARINA IWANICKA 5

27 AGATA WIECZOREK 15

1JULIA JEŻAK 42

2 JAKUB WOJTYŃSKI 38

 3 JAKUB SUCHENEK, BARTOSZ BARSZCZEWSKI, NATALIA WOJTYŃSKA 37 PKT

NATALIA ZYCH 35

5 JULIA BRULIŃSKA 35

WERONIKA GROMADOWSKA 22

KAROLINA ROSA 22

6 MILENA ZYCH 21

7 NATALIA BIEŃCZAK 30

KRYSTIAN ŚLEDZIEWSKI 32

MASZA WYDRA 32

ARKADIUSZ HODZYŃSKI 34

8 MICHAŁ CUDNY 30

KLAUDIA SZPONAR 30

9 JULIA STĘPIEŃ 36

DANIEL ŚWIDERSKI 31

MALWINA GRUDKOWSKA 18

10. MAŁGORZATA MILEWSKA 23

WIKTORIA POLKOWSKA 27

PATRYK KARKOSA 17

ŁUKASZ BRULIŃSKI 30

ALEKSANDRA KALATA 28

11 MARCIN KALATA 25

12 IGA BONTRUK 15

12 WERONIKA STĘPIEŃ 21

13 NATALIA KARKOSA 12

ADRIAN WĄSOWSKI 12

14 BARTEK SZPONAR 10

15 KARINA IWANICKA 5

16 AGATA WIECZOREK 15

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ 

 

 

 

 

 

STANISŁAWÓW GŁÓWNY  Jacek Kesler punktacja

 1 MAGDALENA GADOMSKA 35

 

 2 ADRIAN LASKOWSKI 29

3 MARTYNA WOCH 24

4. KAMIL PASIK 15

5  BARBARA ROGALA 13

6  DAMIAN BUCZEK/PATRYK GNICH 10

7 JAKUB PASIK 9

8 ADRIAN SUCHOCKI 6

9 DOMINIK KAIM, MATEUSZ PASIK, JULIA SZPONAR, CEZARY WIECZOREK 5

10 MAGDA GNICH, KRZYSZTOF PIETRZYK, ERNEST SUCHOCKI, SZYMON SZULC 4

11. PATRYCJA BIEDRZYCKA 2

12  NATALIA GAWRYŚ, MACIEJ PIETRZYK 1

13 KLAUDIA KAIM 0

 

 

 

 

 


 

 

 STANISŁAWÓW DZIECI (grupa Kamila Pasika) punktacja:

1 MICHAŁ CUDNY 147 PKT

2 NATALIA WOJTYŃSKA 106

3 JULIA BRULIŃSKA 68

4 JULIA JEŻAK 52

5 JAKUB WOJTYŃSKI 48

6 PATRYK KARKOSA 39

7 NATALIA KARKOSA 25

8 JAKUB SUCHENEK, ŁUKASZ BRULIŃSKI 24

9 MASZA WYDRA, ARKADIUSZ HODZYŃSKI 23

10 WERONIKA GROMADOWSKA 22

11 IGA BONTRUK, BARTOSZ BARSZCZEWSKI 21

12 JULIA STĘPIEŃ, WERONIKA STĘPIEŃ, ADRIAN WĄSOWSKI 19

13 KARINA IWANICKA, DANIEL ŚWIDERSKI 18

14 KRYSTIAN ŚLEDZIEWSKI 17

15 KAROLINA ROSA, KLAUDIA SZPONAR 16

16 NATALIA BIEŃCZAK, WIKTORIA POLKOWSKA, NATALIA ZYCH 15

17 KAROLINA BEREDA, MARCIN KALATA, OLA KALATA 14

18 BARTEK SZPONAR 13

19 PAULINA WIECZOREK 12

20 MALWINA GRUDKOWSKA 7

 

 

 

 

 POŚWIĘTNE Jacek Kesler, K Pasik,. Laskowski punktacja

1 EMILIA CHODARA, KATARZYNA WIERZBICKA, KAMIL SKOWRONEK 5

2 DAMIAN SZCZĘSNY, ADRIAN SOCHA 4

3 JAN SAWICKI, ALEKSENDER TYMIŃSKI, MICHAŁ TYMIŃSKI, NORBERT SOCHA  3

4 AGNIESZKA SOCHA 2

5 PATRYK SKOWRONEK 1

 

7 NORERT SOCHA 39

8 PATRYK SKOWRONEK 39

9 ALEKSANDER TYMIŃSKI 10

10 AGNIESZKA SOCHA 9

 

 


 

 


 

 DOBRE Jacek Kesler, Patryk Gnich punktacja

1 MICHAŁ ŁOKIETEK 5

2 TOMASZ REK 4

 

PUSTELNIK Jacek Kesler, Adrian Laskowski

1 ANNA BURDAL 8

2 ALICJA BURDAL 7

3 PATRYCJA GAJCY 9

BARTŁOMIEJ GAJCY 11

5 NINA GARWOLIŃSKA 3

 

ZAMIENIE Jacek Kesler:

1. KLAUDIA BIAŁKOWSKA, ALEKSANDRA PROCZEK, WIKTORIA GAŃKO 12

2. SZYMON MORAWSKI, TOMASZ DĄBROWSKI, NATALIA SPODAR, DAWID PROCZEK 11

3 MICHAŁ PIĘTKA, BŁAŻEJ PACELT, WIKTOR KOCBUS 10

4 IZABELA DRÓŻDŻ 9 

5 NIKOLA MICHAŁOWSKA 8

6 NATALIA WOCIAL 7

7 DAMIAN WOCIAL 5

8 PATRYCJA GAŃKO 4

9 WERONIKA GAŃKO, MATEUSZ PRZYBYSZ 2

 

 

 FREKWENCJA OD 01.01.2017 DO 31.01.2017

STANISŁAWÓW GŁÓWNY FREKWENCJA (Jacek Kesler)

1  JAKUB PASIK 9

2 ADRIAN LASKOWSKI 8 

3. MARTYNA WOCH 7

4 ADRIAN SUCHOCKI 6

5 PATRYK GNICH, MAGDALENA GADOMSKA, DOMINIK KAIM, KAMIL PASIK, MATUESZ PASIK, JULIA SZPONAR, CEZARY WIECZOREK, DAMIAN BUCZEK 5

6. MAGDA GNICH, KRZYSZTOF PIETRZYK, ERNEST SUCHOCKI, SZYMON SZULC 4

7 BARBARA ROGALA 3

8 PATRYCJA BIEDRZYCKA 2

9 NATALIA GAWRYŚ, MACIEJ PIETRZYK 1

10 KLAUDIA KAIM 0

 

 

 



 

 

 


 

 

 STANISŁAWÓW DZIECI (gr. Kamila Pasika) frekwencja

1 JULIA JEŻAK 26

2 PATRYK KARKOSA, NATALIA KARKOSA 25

3 ŁUKASZ BRULIŃSKI, JAKUB SUCHENEK 24

4 JULIA BRULIŃSKA, ARKADIUSZ HODZYŃSKI, MARCIN KALATA, JAKUB WOJTYŃSKI, MASZA WYDRA 23

5 MICHAŁ CUDNY, NATALIA WOJTYŃSKA, WERONIKA GROMADOWSKA 22

6 BARTOSZ BARSZCZEWSKI, ALEKSANDRA KALATA 21

7 KARINA IWANICKA 20

8 ADRIAN WĄSOWSKI, JULIA STĘPIEŃ, WERONIKA STĘPIEŃ 19

9 DANIEL ŚWIDERSKI 18

10 PAULINA WIECZOREK, KRYSTIAN ŚLEDZIEWSKI 17

11 IGA BONTRUK, KLAUDIA SZPONAR, KAROLINA ROSA 16

12 NATALIA BIEŃCZAK, WIKTORIA POLKOWSKA, NATALIA ZYCH 15

13. BARTEK SZPONAR 13

14 KAROLINA BEREDA 12

15 MALWINA GRUDKOWSKA 7

15 KAR

5 BARTOSZ BARSZCZEWSKI, IGA BONTRUK 13

6 KARINA IWANICKA, WERONIKA STĘPIEŃ 12

7 KLAUDIA SZPONAR, JULIA STĘPIEŃ, ADRIAN WĄSOWSKI 11

8 KRYSTIAN ŚLEDZIEWSKI, DANIEL ŚWIDERSKI 10

9 KAROLINA BEREDA, BARTEK SZPONAR 9

10 NATALIA BIEŃCZAK, WIKTORIA POLKOWSKA, NATALIA ZYCH, KAROLINA ROSA 8

11 PAULINA WIECZOREK 6

12 JULIA REK 3

 

 POŚWIĘTNE J. Kesler, A. Laskowski frekwencja:

1 EMILIA CHODARA, KATARZYNA WIERZBICKA, KAMIL SKOWRONEK 5

2 DAMIA SZCZĘSNY, ADRIAN SOCHA 2

3 JAN SAWICKI, ALEKSANDER TYMIŃSKI, MICHAŁ TYMIŃSKI, NORBERT SOCHA 3

4 AGNIESZKA SOCHA 2

5 PATRYK SKOWRONEK 1

 

 

 

 DOBRE: Jacek Kesler, Patryk Gnich frekwencja:

 1 MICHAŁ ŁOKIETEK 5

2 TOMASZ REK 4

 

PUSTELNIK Jacek Kesler, Adrian Laskowski

1 ANNA BURDAL 8

2 ALICJA BURDAL 7

3 PATRYCJA GAJCY 9

BARTŁOMIEJ GAJCY 11

NINA GARWOLIŃSKA 3

 

ZAMIENIE Jacek Kesler:

IDENTYCZNIE JAK W TABELI PUNKTACJI POWYŻEJ

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

PUNKTACJA I FREKWENCJA W KLUBIE ZA OKRES OD WRZEŚNIA 2015 DO 16 STYCZNIA 2016 ROKU

 

STANISŁAWÓW  GRUPA ŚREDNIA  ZA I POŁOWĘ SEZONU 2015/2016

PROWADZĄCY: DAMIAN BUCZEK, JACEK KESLER

PUNKTACJA   FREKWENCJA

1 KAMIL PASIK 305 PKT

2 ADRIAN LASKOWSKI 297 PKT

2 SZYMON SZULC  289 PKT

3 DOMINIK KAIM  256 PKT

 

4 MATEUSZ PASIK 228 PKT

5 ERNEST SUCHOCKI 147

 

6 CEZARY WIECZOREK 132

7. PATRYK GNICH 129

8 MARTYNA WOCH 126

9 DAMIAN BUCZEK 120

10 JAKUB SUCHOCKI 108

11 JAKUB PASIK 104

12 ADRIAN SUCHOCKI 102
 PATRYCJA BIEDRZYCKA 102

13 KRZYSZTOF PIETRZYK 88

14 BARBARA ROGALA 81

15 NATALIA GAWRYŚ 73

16 MAGDA GNICH 70

17 MACIEJ PIETRZYK  69

18 JULIA SZPONAR 64

19 SYLWIA SOSZKA 24

20 MAGDA KRYSIK 15

 

1 JAKUB PASIK 51

2  ADRIAN LASKOWSKI 44

3 SZYMON SZULC 43

 

4 MATEUSZ PASIK 39

5 PATRYCJA BIEDRZYCKA 34

6 ERNEST SUCHOCKI 32

   ADRIAN SUCHOCKI 32

 

6 BARBARA ROGALA 31

   

7  KAMIL PASIK 30

     DOMINIK KAIM 30

8   MACIEJ PIETRZYK 28

9 MARTYNA WOCH 27

10 JULIA SZPONAR 25

 11KRZYSZTOF PIETRZYK 24

11. PATRYK GNICH 17

       MAGDA GNICH 17

DAMIAN BUCZEK 17

12 JAKUB SUCHOCKI 16

13 MAGDA KRYSIK 15

14 NATALIA GAWRYŚ 8

15 SYLWIA SOSZKA 4

 

     

 

STANISŁAWÓW GRUPA DZIECI ZA OKRES OD WRZEŚNIA DO 16 STYCZNIA 2016. PROWADZĄCY: KAMIL PASIK.

PUNKTACJA   FREKWENCJA

1 JAKUB WOJTYŃSKI 40PKT

2 ARKADIUSZ HODZYŃSKI 38

3  NATALIA WOJTYŃSKA 35

 

4 MICHAŁ CUDNY 33

   IGA BONTRUK 33

5 KARINA IWANICKA 31

6 BARTŁOMIEJ BARSZCZEWSKI29

 JULIA JERZAK 29

7 ALEKSANDRA KALATA 28

8 BARTŁOMIEJ SZPONAR 25

9 MARCIN KALATA 24

   KLAUDIA SZPONAR 24

10 BERNARD SZPONAR 18

11 JAKUB KACPRZAK 18

12 NATALIA ZYCH 15

13 KAROLINA ROSA 14

14 ADRIAN WĄSOWSKI 5

15 JULIA BRULIŃSKA 3

16 MALWINA GROMADOWSKA 2

 

1 JAKUB WOJTYŃSKI  25 razy

1 NATALIA WOJTYŃSKA 25

  1  BARTŁOMIEJ SZPONAR 25

3 MARCIN KALATA 24

    KLAUDIA SZPONAR 24

    JULIA JERZAK 24

4 ARKADIUSZ HODZYŃSKI 23

   ALEKSANDRA KALATA 23

5 KARINA IWANICKA  21

6 BERNARD SZPONAR 18

7 JAKUB KACPRZAK 18

8 MICHAŁ CUDNY  18

   IGA BONTRUK 18

9 BARTŁOMIEJ BARSZCZEWSKI 14, KAROLINA ROSA  14

10. NATALIA ZYCH 10

11. ADRIAN WĄSOWSKI 5

12 JULIA BRULIŃSKA 3

13 MALWINA GROMADOWSKA 2

     

 

POŚWIĘTNE  GRUPA DANE ZA OKRES OD WRZEŚNIA 2015 DO 16 STYCZNIA 2016.                                   

PROWADZĄCY: JACEK KESLER,  DAMIAN BUCZEK

PUNKTACJA   FREKWENCJA

1 EMILIA CHODARA 107

2 NORBERT SOCHA  105

3 ROKSANA POWAŁA 102

 

4 KATARZYNA WIERZBICKA 93

5 MACIEJ PRZYBYSZ 91

6 MICHAŁ TYMIŃSKI 84

7 ADRIAN SOCHA 79

8 JAŚ SAWICKI 68

9 ALEKSANDER TYMIŃSKI 66

10 DAMIAN POWAŁA 65

11 DAMIAN SZCZĘSNY 63

12 PATRYK SKOWRONEK 62

13 KAMIL SKOWRONEK 61

14 PATRYCJA URBANOWSKA 52

JAKUB GORCZYŃSKI 52

15 IGOR RACHALEWSKI 49

16 MICHAŁ STRUCIŃSKI 44

17 MICHAŁ STRUCIŃSKI 39

18 AGNIESZKA SOCHA 38

 

1 EMILIA CHODARA 32

    ROKSANA POWAŁA 32

2 MICHAŁ STRUCIŃSKI 31

3 NORBERT SOCHA 30
   KAMIL SKOWRONEK 30

   

    DAMIAN POWAŁA 30

4 PATRYK SKOWRONEK 29

   HUBERT STRUCIŃSKI 29

   KASIA WIERZBICKA 29

   DAMIAN SZCZĘSNY 29

JAKUB GORCZYŃSKI 29

5. ADRIAN SOCHA 28

    MICHAŁ TYMIŃSKI 28

6 PATRYCJA URBANOWSKA 27

7 IGOR RACHALEWSKI 26

   OLEK TYMIŃSKI 26

8. JAŚ SAWICKI 25

9 KACPER URBANOWSKI 23

MACIEJ PRZYBYSZ 23

10. KACPER URBANOWSKI 20

11. AGNIESZKA SOCHA 18

 POŚWIĘTNE

   

 

DOBRE GRUPA DANE ZA OKRES OD PAŹDZIERNIKA 2015 DO 16 STYCZNIA 2016.                   

PROWADZĄCY JACEK KESLER, PATRYK GNICH

PUNKTACJA   FREKWENCJA

1MAGDALENA GADOMSKA 129

2 TOMASZ REK 67 PKT

 

3 MICHAŁ ŁOKIETEK 46

4 MICHAŁ BUGA 45

5 TOMASZ WYTRYKUS 32

6 WOJCIECH OLKO 26

7  GRZEGORZ TOMKIEWICZ 24

 

1.MAGDALENA GADOMSKA 34

2 TOMASZ REK 25

3 TOMASZ WYTRYKUS 24

4. MICHAŁ łOKIETEK 23

     WOJCIECH OLKO 23

5 GRZEGORZ TOMKIEWICZ 22

 

 

PUNKTACJA I FREKWENCJA W KLUBIE PO WRZEŚNIU I PAŹDZIERNIKU

STANISŁAWÒW gr.starsza punktacja:

1. Adrian Laskowski 113

2. Szymon Szulc 105

3. Dominik Kaim 78

4. Natalia Gawryś 73, Kamil Pasik 73

5. Mateusz Pasik 65

6. Ernest Suchocki 49

7. Damian Buczek 47

8. Cezary Wieczorek 42

9. Adrian Suchocki 29

10. Patryk Gnich 25

11. Jakub Pasik, Sylwia Soszka 24

12. Patrycja Biedrzycka 17

13. Barbara Rogala 16

14. Krzysztof Pietrzyk, Maciej Pietrzyk 15

15. Julia Szponar,Martyna Woch 13

16. Magda Krysik 12

17. Magda Gnich 8

 

PUNKTACJA STANISLAWOW DZIECI 

1. Marcin Kalata, Jakub Kacprzak, Bartlomiej Szponar, Natalia Wojtynska, Jakub Wojtynski  10

2.Julia Jerzak, Aleksandra Kalata, Klaudia Szponar 9

3. Arkadiusz Hodzynski 8

4, Karina Iwanicka 7

5. Bernard Szponar 5

6. Iga ? 3

7. Michal Cudny 2

 

TSD RONIN POŚWIĘTNE:

1. Norbert Socha 27

2.Adrian Socha 26

3. Emilia Chodara, Roksana Powala 17

4. Damian Powala  Damian Szczesny, Hubert Strucinski,Michal Strucinski, Jakub Gorczynski, Michal Tymiński, Patryk Skowronek, Kamil Skowronek 16

5, Jaś Sawicki, Olek Tyminski,15

6. Igor Rachalewski, Kasia Wierzbicka, Patrycja Urbanowska 14

7. Kacper Urbanowski, Maciej Przybysz 13

8. Agnieszka Socha 7

 

TSD Dobre

1.Magdalena Gadomska, Michal Łokietek, Tomasz Rek, Grzegorz Tomkiewicz 8

2. Wojciech Olko 7

3. Michal Buga 6

4. Tomasz Wytrykus, Bartlomiej Kurowski 5 

 

 

 

 

 

 

 

zasady punktacji klubowej: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/219-klubowy-system-motywacji-punktowej-2015-rok.html, aktualna frekwencja: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/220-frekwencja-2015.html

 

PUNKTACJA I PÓŁROCZE2015 DO CZERWCA OD STYCZNIA

GRUPA ŚREDNIA STARSZA:

  1. ADRIAN LASKOWSKI 457 PKT
  2. SZYMON SZULC 436 PKT
  3. DOMINIK KAIM 413 PKT
  4. MATEUSZ PASIK 338
  5. KAMIL PASIK 285
  6. SYLWIA SOSZKA 268
  7. NATALIA GAWRYŚ 219
  8. PATRYK GNICH 170
  9. CEZARY WIECZOREK 147
  10. DAMIAN BUCZEK 142
  11. AGNIESZKA SOCHA 114
  12. MATEUSZ WRÓBEL 85

 GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA:

  1. NORBERT SOCHA 229 PKT
  2. ADRIAN SUCHOCKI 227 PKT
  3. ADRIAN SOCHA 211 PKT
  4. ERNEST SUCHOCKI 196
  5. KASIA WIERZBICKA 195
  6. KACPER URBANOWSKI 190
  7. DAMIAN POWAŁA 188
  8. JAKUB SUCHOCKI 170
  9. ROKSANA POWAŁA 161
  10. MACIEJ PIETRZYK 159
  11. MAGDA GNICH, JAKUB PASIK 158
  12. JAŚ SAWICKI 149
  13. KRZYSZTOF PIETRZYK 140
  14. JAKUB SŁOWIK 138
  15. DAMIAN SZCZĘSNY 92
  16. PATRYCJA BIEDRZYCKA 73

 

 GRUPA DZIECI:

  1. IGOR RACHALEWSKI 182 PKT
  2. DAMIAN ROSŁON 172 PKT
  3. MACIEJ PRZYBYSZ 164 PKT 
  4. JAKUB ROSŁON 160
  5. EMILIA CHODARA, PATRYCJA URBANOWSKA 156
  6. MICHAŁ TYMIŃSKI 99
  7. PATRYK SKOWRONEK 95
  8. KAMIL SKOWRONEK 93
  9. HUBERT ŁĄTKOWSKI 72
  10. ALEKSANDER TYMIŃSKI 71
  11. GABRIELA ŁĄTKOWSKA 69
  12. AREK HODZYŃSKI, MICHA STRUCIŃSKI, HUBERT STRUCIŃSKI 39

FREKWENCJA I PÓŁROCZE 2015 DO CZERWCA OD STYCZNIA

 

GRUPA ŚREDNIA STARSZA:

  1. ADRIAN   LASKOWSKI 57
  2. NATALIA GAWRYŚ 52
  3. SYLWIA   SOSZKA, KAMIL PASIK 46
  4. MATEUSZ PASIK 45
  5. DOMINIK KAIM, CEZARY WIECZOREK 43
  6. SZYMON SZULC 42
  7. PATRYK GNICH, AGNIESZKA SOCHA 39
  8. MATEUSZ WRÓBEL 27
  9. DAMIAN BUCZEK 24

GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA:

  1. ADRIAN SUCHOCKI 48
  2. MAGDA GNICH, JAKUB PASIK 47
  3. NORBERT SOCHA 46
  4. ADRIAN SOCHA, ERNEST SUCHOCKI 44
  5. DAMIAN POWAŁA 43
  6. ROKSANA POWAŁA 42
  7. KASIA WIERZBICKA 41
  8. JAKUB SUCHOCKI, KRZYSZTOF PIETRZYK 40
  9. MACIEJ PIETRZYK 39
  10. JAŚ SAWICKI 38
  11. JAKUB SŁOWIK 37
  12. DAMIAN SZCZĘSNY 34
  13. KACPER URBANOWSKI 33
  14. PATRYCJA BIEDRZYCKA 19

 GRUPA DZIECI:

  1. IGOR   RACHALEWSKI 47
  2. JAKUB  ROSŁON 46
  3. MACIEJ PRZYBYSZ, EMILIA CHODARA 45
  4. DAMIAN ROSŁON 44
  5. OLEK TYMIŃSKI, MICHAŁ TYMIŃSKI 42
  6. PATRYCJA URBANOWSKA 40
  7. KAMIL SKOWRONEK 39
  8. PATRYK SKOWRONEK 36
  9. GABRIELA ŁĄTKOWSKA, AREK HODZYŃSKI 31
  10. HUBERT ŁĄTKOWSKI 30

 

 

PUNKTACJA OGÓLNA

I KWARTAŁ 2015

STYCZEŃ -LUTY-MARZEC

FREKWENCJA I KWARTAŁ 2015

OD STYCZNIA DO KOŃCA MARCA 2015

 

GRUPA ŚREDNIA STARSZA

  1. SZYMON SZULC 233 PKT
  2. ADRIAN LASKOWSKI 230 PKT
  3. DOMINIK KAIM 212 PKT
  4. SYLWIA SOSZKA 192 PKT
  5. NATALIA GAWRYŚ 188 PKT
  6. MATEUSZ PASIK 182 PKT
  7. KAMIL PASIK 175 PKT
  8. PATRYK GNICH 92 PKT
  9. DAMIAN BUCZEK 84 PKT
  10. AGNIESZKA SOCHA, CEZARY WIECZOREK 75
  11. MATEUSZ WRÓBEL 57
  12. AGNIESZKA HODZYŃSKA 18 PKT

GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA

  1. ERNEST SUCHOCKI 152 PKT
  2. ADRIAN SUCHOCKI 141
  3. JAKUB SUCHOCKI 136 PKT 
  4. KASIA WIERZBICKA 128 PKT
  5. DAMIAN POWAŁA 123 PKT
  6. JAKUB PASIK 122 PKT
  7. MACIEJ PIETRZYK 119
  8. KACPER URBANOWSKI 117
  9. JAKUB SŁOWIK  115
  10. KRZYSZTOF PIETRZYK 112
  11. MAGDA GNICH 104
  12. ROKSANA POWAŁA 93
  13. JAŚ SAWICKI 85
  14. NORBERTSOCHA 82
  15. ADRIAN SOCHA 79
  16. DAMIAN SZCZĘSNY 70
  17. PATRYCJA BIEDRZYCKA 46

GRUPA DZIECI

1 IGOR RACHALEWSKI 120

2. DAMIAN ROSŁON 112

3. JAKUB ROSŁON 103

4 MACIEJ PRZYBYSZ 102

5. PATRYCJA URBANOWSKA 102

6. EMILIA CHODARA 96

7. MICHAŁ TYMIŃSKI 89

8. PATRYK SKOWRONEK 84

9. KAMIL SKOWRONEK 83

10. HUBERT ŁĄTKOWSKI 63

11. GABRIELA ŁĄTKOWSKA 62

12. ALEKSANDER TYMIŃSKI 61

13. BARTŁOMIEJ PAŹ 49

14. ALEKSANDER WĄSIK 36

15. ARKADIUSZ HODZYŃSKI 30

 

GRUPA ŚREDNIA STARSZA

  1. NATALIA GAWRYŚ 40
  2. ADRIAN LASKOWSKI 32
  3. SZYMON SZULC 30
  4. KAMIL PASIK 28
  5. MATEUSZ PASIK,CEZARY WIECZOREK 26
  6. DOMINIK KAIM, AGNIESZKA SOCHA, SYLWIA SOSZKA 25
  7. PATRYK GNICH 22
  8. DAMIAN BUCZEK, MATEUSZ WRÓBEL 16
  9. AGNIESZKA HODZYŃSKA 11

                                                                                                                                                                                        GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA

  1. ADRIAN SUCHOCKI 33
  2. JAKUB PASIK, ERNEST SUCHOCKI 29
  3. MAGDA GNICH 28
  4. JAKUB SŁOWIK, NORBERT SOCHA, ADRIAN SOCHA 27
  5. JAKUB SUCHOCKI 26
  6. DAMIAN POWAŁA, KRZYSZTOF PIETRZYK 25
  7. KACPER URBANOWSKI, ROKSANA POWAŁA, MACIEJ PIETRZYK 24
  8. KASIA WIERZBICKA 23
  9. DAMIAN SZCZĘSNY 22
  10. JAŚ SAWICKI 20
  11. PATRYCJA BIEDRZYCKA 10

                                                                  GRUPA DZIECI

  1. EMILIA CHODARA 27
  2. IGOR RACHALEWSKI,JAKUB ROSŁON, ALEKSANDER TYMIŃSKI, MICHAŁ TYMIŃSKI 25
  3. MACIEJ PRZYBYSZ, DAMIAN ROSŁON 24
  4. GABRIELA ŁĄTKOWSKA, PATRYCJA URBANOWSKA, PATRYK SKOWRONEK 22
  5. KAMIL SKOWRONEK, HUBERT ŁĄTKOWSKI 20
  6. BARTŁOMIEJ PAŹ 19
  7. ALEKSANDER WĄSKI, ARKADIUSZ HODZYŃSKI 16

 

 

 

 

PUNKTACJA OGÓLNA PO STYCZNIU 2015

FREKWENCJA STYCZEŃ 2015

GRUPA ŚREDNIA STARSZA

  1. NATALIA GAWRYŚ    104 PKT
  2. ADRIAN LASKOWSKI 97 PKT
  3. KAMIL PASIK              89 PKT
  4. SYLWIA SOSZKA        86 PKT
  5. DOMINIK KAIM         65 PKT
  6. PATRYK GNICH          62 PKT
  7. MATEUSZ PASIK        55 PKT
  8. SZYMON SZULC         52 PKT
  9. CEZARY WIECZOREK 30 PKT
  10. AGNIESZKA SOCHA   27  PKT
  11. MATEUSZ  WRÓBEL, DAMIAN BUCZEK  25 PKT
  12. AGNIESZKA HODZYŃSKA 2 PKT
  13. PAULINA ARASZKIEWICZ, KATARZYNA GUT  0

GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA

  1. KASIA WIERZBICKA, ADRIAN SUCHOCKI 42 PKT
  2. KACPER URBANOWSKI  41 PKT
  3. ERNEST SUCHOCKI, DAMIAN POWAŁA 37
  4. JAKUB SUCHOCKI, MAGDA GNICH  35
  5. NORBERT SOCHA 30
  6. DAMIAN SZCZĘSNY 29
  7. JAKUB PASIK, JAKUB SŁOWIK, MACIEJ PIETRZYK 27
  8. KRZYSZTOF PIETRZYK 24
  9. PATRYCJA BIEDRZYCKA 21
  10. ADRIAN SOCHA 12
  11. JAŚ SAWICKI, ROKSANA POWAŁA 10

GRUPA DZIECI

1 DAMIAN ROSŁON 36

2. IGOR RACHALEWSKI 29

3. MACIEJ PRZYBYSZ, JAKUB ROSŁON 27

4 EMILIA CHODARA, HUBERT ŁĄTKOWSKI 11

5. PATRYCJA URBANOWSKA. GABRIELA ŁĄTKOWSKA 10

6. KAMIL SKOWRONEK, PATRYK SKOWRONEK 9

7.  MICHAŁ TYMIŃSKI, ALEKSANDER TYMIŃSKI, AREK HODZYŃSKI 8

8. BARTŁOMIEJ PAŹ 7

9. WIKTOR OLEJNICZAK, ALEKSANDER WĄSIK 3

GRUPA ŚREDNIA STARSZA

  1. ADRIAN LASKOWSKI, NATALIA GAWRYŚ 15
  2. KAMIL PASIK, PATRYK GNICH, AGNIESZKA SOCHA  12
  3. DOMINIK KAIM, MATEUSZ PASIK, SYLWIA SOSZKA, CEZARY WIECZOREK 11
  4. SZYMON SZULC 10
  5. DAMIAN BUCZEK 5
  6. MATEUSZ WRÓBEL 4
  7. AGNIESZKA HODZYŃSKA 2
  8. PAULINA ARASZKIEWICZ, KATARZYNA GUT 0

GRUPA ŚREDNIA MŁODSZA

  1. ADRIAN SOCHA, NORBERT SOCHA 12
  2. KASIA WIERZBICKA, DAMIAN SZCZĘSNY, DAMIAN POWAŁA, ERNEST SUCHOCKI, ADRIAN SUCHOCKI, JAKUB PASIK, JAKUB SŁOWIK, KRZYSZTOF PIETRZYK, MACIEJ PIETRZYK  11
  3. KACPER URBANOWSKI, JAS SAWICKI, ROKSANA POWAŁA 10
  4. MAGDA GNICH 9
  5. PATRYCJA BIEDRZYCKA 5
  6. JAKUB SUCHOCKI 4

GRUPA DZIECI

  1. IGOR RACHALEWSKI, MACIEJ PRZYBYSZ, EMILIA CHODARA, HUBERT ŁĄTKOWSKI, JAKUB ROSŁON, MICHAŁ TYMIŃSKI, ALEKSANDER TYMIŃSKI 11
  2. PATRYCJA URBANOWSKA, GABRIELA ŁĄTKOWSKA, DAMIAN ROSŁON 10
  3. KAMIL SKOWRONEK, PATRYK SKOWRONEK 9
  4.  AREK HODZYŃSKI 8
  5. BARTŁOMIEJ PAŹ 7
  6. WIKTOR OLEJNICZAK, ALEKSANDER WĄSIK 3

 

W skład punktacji ogólnej wchodzą punkty za frekwencje, zawody, wyniki, egzaminy seminaria prace na rzecz klubu itp.