ZIMOWE ZGRUPOWANIE TSD „RONIN” W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH. RELACJA.

Początek ferii zimowych to nie tylko niezwykle udany start na Mistrzostwach Polski WKSF  w Mińsku Mazowieckim, ale też krótki wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy.  W dniach od 18 do 21 stycznia, od niedzieli do środy włącznie 7 osobowe grono osób klubu TSD „Ronin” przebywało na krótkim Zgrupowaniu Zimowym w Górach Świętokrzyskich. Korzystaliśmy ze znanego nam i zaprzyjaźnionego ośrodka  o doskonałych warunkach do treningu i wypoczynku. Do dyspozycji mieliśmy sale treningowe z lustrami, codziennie krytą pływalnię z jacuzzi,  torami, stopniami do skoków itp. oraz inne atrakcje ośrodka.

 

Cztery dni pobytu minęły nam bardzo szybko na nauce bądź doskonaleniu  form z bronią (kji), form tradycyjnych,  technik samoobrony oraz pobieżnie technik nożnych. Przez cały okres pobytu odbyliśmy łącznie 10 treningów po półtorej godziny a nawet dłużej. To daje więcej niż miesięczna ilość regularnych treningów i godzin w klubie. Dużym plusem grupy było to, że prezentowały ten sam poziom zaawansowania pod względem stopnia szkoleniowego. Treningi układały się w logiczną całość, ponieważ zostały skoncentrowane wokół elementów z egzaminu na kolejny stopień gup w TSD. Bardzo polecam i zachęcam  w przyszłości na takie wyjazdy osoby przygotowujące się do egzaminów na stopnie gup.

W tym krótkim i kameralnym  zimowisku, kierowanym przez  Jacka Keslera udział wzięli: Damian Buczek 1 gup, Adrian Laskowski 3 gup, Sylwia Soszka 6 gup, Natalia Gawryś 6 gup, Dominik Kaim 6 gup,  Szymon Szulc 6 gup

Pobyt to nie tylko jednak treningi, to również czas na wypoczynek i rekreację. Poza wspomnianym basenem, grą w karty, bilard, cymbergaj  późnym wieczorem  jednego dnia wybraliśmy się do Multipleksu kinowego „Helios” w Starachowicach na polską komedię „ Wkręceni”.

Do domu wróciliśmy zadowoleni z pobytu i  z żalem, że pobyt tak krótki. Na pewno podobne wyjazdy zdarzą się w przyszłości, zarówno dla zawodników jak i rodziców, rodzeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia fotek z  wyjazdu.tu:

Fotki znajdują się w albumach na facebooku na naszym klubowym fun-page:https://www.facebook.com/pages/Klub-Tang-Soo-Do-Ronin-TSD-Stanis%C5%82aw%C3%B3w/203411993036134