Wyróżnienia i nagrody za pierwsze półrocze 2015 w TSD Ronin Stanisławów/Poświetne

W piątek 26 czerwca w Stanisławowie odbyła się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych zawodników TSD „RoninStanisławów/Poświętne za osiągnięcia sportowe i treningowe w pierwszym półroczu 2015. Adepci oceniani byli według Klubowego Systemu Motywacji Punktowej (patrz tu:http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/81-zasady-punktacji-klubowej-na-rok-2012.html) wyników sportowych oraz frekwencji. W ten sposób wyłoniono najlepszych i najbardziej zaangażowanych zawodników w poszczególnych grupach oraz kategoriach. Przyznano również dodatkowe wyróżnienia.

więcej fotek na facebooku na funpage klubu w albumie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.735772589861448.1073741847.417381321700578&type=3

 

Najlepsi, nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

W grupie średniozaawansowanej:

Adrian LASKOWSKI I miejsce w punktacji klubowej – 457 punktów, I miejsce w punktacji zawodniczej – 180 punktów, I miejsce w frekwencji – 57 punktów. Otrzymał nagrody w postaci klubowego stroju sportowego, 3 medale złote za punktacje, powołanie do Kadry Klubu na okres wrzesień 2015 – styczeń 2016 roku z przywilejami Lidera Kadry w tym okresie, krótką wycieczkę. Koszulkę klubową.

Szymon SZULC II miejsce w punktacji klubowej – 413 punktów, III miejsce punktacji zawodniczej – 150 punktów. Otrzymał: dwa klubowe stroje sportowe, koszulkę klubową, powołanie do Kadry Klubu na okres wrzesień 2015 – styczeń 2016 roku (opłacane startowe, dojazd/nocleg pokrywa samodzielnie), zniżkę na krótką wycieczką.

Dominik KAIM III miejsce w punktacji klubowej – 610 punktów, II miejsce w punktacji zawodniczej – 150 punktów. Otrzymał nagrodę w postaci klubowego stroju sportowego, koszulkę klubową, powołanie do Kadry Klubu na okres wrzesień 2015 – styczeń 2016 roku (opłacane startowe, dojazd/nocleg pokrywa samodzielnie), zniżkę na krótką wycieczkę.

W grupie początkującej średniej:

Norbert SOCHA I miejsce w punktacji klubowej – 229 punktów, I miejsce punktacji zawodniczej – 75 pkt. Otrzymał medale i strój sportowy kadry klubu (bluza, spodnie, bluza ortalion), powołanie do Kadry Klubu na okres wrzesień2015 – styczeń 2016 roku, koszulkę klubową, zniżkę na krótką wycieczkę

Adrian SUCHOCKI II miejsce w punktacji klubowej – 227 punktów, I miejsce frekwencji – 48 punktów. Otrzymał strój sportowy Kadry Klubu , powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres wrzesień 2015 roku – styczeń 2016 roku, zniżkę na krótką wycieczkę, koszulkę klubową.

Adrian SOCHA III miejsce w punktacji klubowej – 211 punktów. Otrzymał strój sportowy oraz powołanie do Kadry Klubu na pierwszy okres wrzesień 2015 – styczeń 2016, koszulkę klubową, zniżkę na krótką wycieczkę.

W grupie początkującej młodszej:

Igor RACHALEWSKI I miejsce w punktacji klubowej – 182 punktów. I miejsce frekwencja – 47 trening. Otrzymał medal i strój sportowy, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę krótką wycieczkę, koszulkę klubową.

Damian ROSŁON 172 II miejsce w punktacji klubowej – 172 punktów. Otrzymał koszulkę klubową, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę na krótką wycieczkę.

Maciej PRZYBYSZ III miejsce w punktacji klubowej – 164 punktów. Otrzymał koszulkę klubową, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę na krótką wycieczkę.

Dodatkowe wyróżnienia w klubie:

Cezary WIECZOREK   za wzorową postawę, frekwencję, zachowanie i zdyscyplinowanie otrzymał nagrodę książkową, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę na krótką wycieczkę.

Patrycja URBANOWSKA za zdobycze medalowe w grupie dzieci otrzymała medal i koszulkę klubową. powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę na krótką wycieczkę.

Emilia CHODARA, za zdobycze medalowe w gronie dzieci otrzymała koszulkę klubową, powołanie do dziecięcej Kadry Klubu na drugi okres 2015 roku (turnieje lokalne, regionalne, nie mające charakteru MP, PP czy ME), zniżkę na krótką wycieczkę.

Gratulujemy laureatom życząc jednocześnie dalszego rozwoju i osiągnięć.

Tego dnia wyróżnienia nie były jedynym wydarzeniem na sali SP w Stanisławowie, rozegrano również Turniej Klubowy w którym udział brało ponad 40 zawodników obu sekcji Tang Soo Do „Ronin” ze Stanisławowa i Poświętnego. Turniej rozgrywano z podziałem na kategorie  w konkurencjach walk soft-stick (Mini-Kumdo). Nagrodami za pierwsze trzy miejsca były medale odpowiedniego koloru, i dodatkowy brąz za trzecie miejsce z walka repasażowych.

Najlepszymi okazali się zdobywając złote medale: Jaś Sawicki i Jakub Suchocki

Srebrne  medale zdobyli: Igor Rachalewski i Adrian Socha

Brązowe medale zdobyli: Ernest Suchocki i Dominik Kaim oraz Olek Tymiński i Mateusz Pasik.

FOTKI NA FACEBOOKU:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.735772589861448.1073741847.417381321700578&type=3

Takie oto były wyniki, i mimo że turniej się przedłużał i nie rozegrano wszystkich kategorii w niektórych konkurencjach wszyscy cierpliwie doczekali do końca. I tak zaczęliśmy przerwę wakacyjną od treningów. Przerwa potrwa do sierpnia gdy znów ochoczy włożymy na siebie doboki i powrócimy na salę do treningów.