Turniej Mikołajkowy TSD Ronin 5 12 2015 Wyniki

Rekord Klubu Techniki Specjalne Kopnięcie Dosiężne

Szymon Szulc 15l grupa starsza wynik 2.44 metra  złoty medal 30 PLN

Dominik Kaim 11l grupa młodsza wynik 2.10 m złoty medal 30 PLN

 

Grand Champion Form TSD bez broni

Kamil Pasik 17 l złoty medal 30 PLN

Mateusz Pasik 12l złoty medal, 30 PLN

 

Grand Champion Semi Contact 

Kamil Pasik złoty medal 30 PLN

Dominik Kaim złoty medal 30 PLN

 

A.Techniki Specjalne (kopnięcie dosiężne)

2009/2008

Kat I:

  1. Maciej Przybysz
  2. Bartłomiej Szponar (gr. Kamila)
  3. Aleksander Tymiński

Kat II:

  1. Iga Bontruk  (gr.Kamila)
  2. Arkadiusz Hodzyński (gr. Kamila)
  3. Karina Iwanicka (gr. Kamila)

2007/2006

Kat I:

  1. Ernest Suchocki
  2. Katarzyna Wierzbicka
  3. Jaś Sawicki

Kat II:

  1. Patrycja Biedrzycka
  2. Jakub Pasik
  3. Julia Jeżak (gr.Kamila)

2005/2004

Kat I :

  1. Michał Cudny (gr. Kamila)
  2. Mateusz Ciok (MC TSD)
  3. Krzysztof Pietrzyk

Kat II:

  1. Bartosz Barszczewski (gr.Kamila)
  2. Adrian Socha
  3. Adrian Suchocki

2003/2002

Kat I

  1. Michał Tymiński
  2. Roksana Powała
  3. Michał Łokietek (gr.Gnich/Kesler)

Kat II

  1. Tomasz Rek (gr. Gnich/Kesler)
  2. Magdalena Gadomska (gr. Gnich/Kesler)
  3. Michał Buga (gr. Gnich/Kesler)
  1. B. Mini Kumdo (walki na pałki)

2009/2008

Kat I:

1 Jakub Wojtyński (gr. Kamila)

2 Aleksander Tymiński

3 Maciej Przybysz

3 Arkadiusz Hodzyński (gr. Kamila)

Kat II:

1 Marta Bilicka MC TSD

2 Maja Winiarek MC TSD

3 Karina Iwanicka  (gr. Kamila)

2007/2006

Kat I

1 Patrycja Biedrzycka

2 Emilia Chodara

3 Patrycja Urbanowska

3 Oliwia Winiarek MC TSD

Kat II

1 Ernest Suchocki

2 Norbert Socha

3 Jaś Sawicki

2005/2004

Kat I

1 Franciszek Kamiński MC TSD

2 Krzysztof Pietrzyk

3 Mateusz Ciok MC TSD

3 Adrian Suchocki

Kat II

1 Magda Gnich

2 Natalia Wojtyńska ( gr. Kamila)

3 Aleksandra Kalata (gr. Kamila)

3 Natalia Zych (gr. Kamila)

2003/2002

Kat I

1 Jakub Suchocki

2 Michał Tymiński

3 Michał Łokietek (Gnich/Kesler)

Kat II

1 Tomasz Rek  (Gnich/Kesler)

2 Martyna Woch  Sts

3         Magdalena Gadomska (Gnich/Kesler)

  1. Dziewcząt

1 Magdalena Gadomska (Gnich/Kesler)

2 Martyna Woch Sts

3 Roksana Powała.

 

  1. C. FORMY TSD BEZ BRONI
  2. a. pomarańczowe pasy

1 Patrycja Urbanowska

2 Emilia Chodara

3 Michał Tymiński

3 Maciej Przybysz

  1. b. niebieskie/fioletowe pasy

1 Katarzyna Wierzbicka

2 Jaś Sawicki

3 Magda Gnich

3 Damian Powała

 

  1. D. Semi contact

Dziewczęta

1 Magdalena Gadomska  (Gnich/Kesler)

vs

2 Martyna Woch Sts

 

Chłopcy

1 Karol Kaps

Vs

2 Tomasz Rek (Gnich/Kesler)