Wyróżnienia i nagrody w TSD "Ronin" za pierwsze półrocze sezonu 2015/2016. 27.02.2016 Stanisławów.

W sobotę 27 lutego 2016 w hali sportowej w Stanisławowie zgromadzili się adepci trenujący we wszystkich grupach i sekcjach klubu Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów. Nie zabrakło zatem osób przynależących sekcji Stanisławów, Poświętne czy Dobre.

 

 Celem zgrupowania była wzajemna integracja pomiędzy ćwiczącymi czemu służyły odbywające się tego dnia treningi. Głównym jednak powodem i najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich momentem była jednak ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień za pierwsze półrocze sezonu treningowego 2015/2016.

 

 

Adepci oceniani byli według Klubowego Systemu Motywacji Punktowej (patrz tu: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/81-zasady-punktacji-klubowej-na-rok-2012.html)  wyników sportowych oraz frekwencji. W ten sposób wyłoniono najlepszych i najbardziej zaangażowanych zawodników w poszczególnych grupach oraz kategoriach.

 

I tak w poszczególnych sekcjach i grupach nagrodzeni i wyróżnieni zostali:

 

STANISŁAWÓW grupa główna:   prowadzona: Jacek Kesler i Damian Buczek.

 

 

 

 Kamil PASIK 98r I miejsce w punktacji klubowej – 305 punktów. Otrzymał nagrody w postaci: bezpłatnej wycieczki w ramach planów klubowych, pamiątkową statuetkę, ortalion sportowy kadry klubu oraz 124 PLN nagrody finansowej. Otrzyma również powołanie do Kadry Klubu na obecny drugi sezon.

 

 

Adrian LASKOWSKI 99r I miejsce w punktacji zawodniczej, najlepszy zawodnik klubu pierwszego sezonu 150 punktów zawodniczych, II miejsce w punktacji klubowej – 297 pkt i II miejsce we frekwencji – 44 pkt.

 

Otrzymał nagrody w postaci pamiątkowej statuetki, ortalion sportowy kadry klubu oraz 150 PLN nagrody finansowej. Otrzyma również powołanie do Kadry Klubu na obecny drugi sezon.

 

Jakub PASIK 2005r I miejsce we frekwencji klubowej – 51 punktów. Otrzymał nagrodę w postaci bandany na czoło.

 

STANISŁAWÓW grupa dzieci:   prowadzona Kamil Pasik.

 

 

Jakub WOJTYŃSKI I miejsce w punktacji klubowej – 40 punktów. Otrzymał nagrodę w postaci rękawic point fighting i pamiątkowej statuetki.

 

Arkadiusz HODZYŃSKI II miejsce w punktacji klubowej – 38 punktów. Otrzymał nagrodę w postaci koszulki sportowej.

 

Natalia WOJTYŃSKA III miejsce w punktacji klubowej - 35 punktów. Otrzymała w nagrodę pomarańczowy pas, na który w przyszłości złoży egzamin.

 

 

Jakub Wojtyński, Natalia Wojtyńska i Bartłomiej Szponar I miejsce we frekwencji klubowej – 25 punktów.

Otrzymali w nagrodę po bandanie na czoło i pamiątkowej statuetce.

Nagrody dla tej grupy ufundował jej prowadzący: Kamil Pasik.

 

POŚWIĘTNE : Prowadzenie: Jacek Kesler i Damian Buczek

 

Emilia CHODARA 2006r I miejsce w punktacji klubowej 107 punktów, I miejsce we frekwencji klubowej 32 punkty. Otrzymała rękawice bokserskie, pamiątkową statuetkę, strój kadry klubu.

 

Norbert SOCHA 2006 II miejsce w punktacji klubowej – 105 punktów. Otrzymał koszulkę sportową, strój kadry klubu.

 

Roksana POWAŁA 2003 III miejsce w punktacji klubowej - 102 punkty, I miejsce we frekwencji (ex aquo) – 32punkty. Otrzymała pamiątkową statuetkę oraz koszulkę sportową.

 

 

 

 

DOBRE: Prowadzenie Jacek Kesler i Patryk Gnich.

 

 

Magdalena GADOMSKA 2002r I miejsce w punktacji klubowej – 129 punktów, I miejsce we frekwencjiklubowej – 34 punkty. Otrzymała w nagrodę: pamiątkową statuetkę, koszulkę sportową, niebieski pas na który złoży egzamin oraz ortalion sportowy kadry klubu.

 

 Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych treningów w nowym sezonie i sukcesów sportowych. Tang Soo !

więcej zdjęć na facebooku pod linkiem tu: (wciśnij "czytaj więcej" by rozwinąć):

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1053701668007158.1073741917.203411993036134&type=3