V Letni Obóz TSD Szkoleniowo Rekreacyjny w Górach. 04.08 do 07.08.2016 Karkonosze

 

Kąpiel w górskim wodpospadzie Podgórnej może dostarczyć nie lada emocji. Skałka Chybotek zdająca się zaraz spaść to z koleji bodźce wzrokowe. Szlak pieszy by zdobyć i zwiedzić będący na wzniesieniu Zamek Chojnik to niewielkie wyzwanie. Kamieniczki na Rynku Jeleniej Góry są urocze a położenie samego miasta wprawia w zachwyt.Chcesz się o tym przekonać czy tak jest naprawdę - i nie jesteś ponury - pakuj się z nami w Góry. O proszę,- Karkonosze.

Jeśli jednak jesteś maruderem i uważasz, że nie jesteś w stanie pojechać za tę małą kwotę nie czytaj tego dalej. Ani Ty, ani mama, ani tata. Nie informuj też brata.;

 

 

 cena 397 zł za 4 dni 

od czwartku 04.08.2016 do niedzieli 07.08.2016

 

 

W tej cenie otrzymujesz:

- pobyt z zakwaterowaniem i całodziennym wyżywieniem.

- przejazd PKP na trasie Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra oraz busem na kwaterę i powrotnie

- opiekę wychowawczą instruktorską

- wycieczkę pieszą Wodopspad Podgórnej i Chybotek http://jacekzych.pl/wodospad-podgornej/ http://mynthon.net/zdjecia/view/Karkonosze_Praga/20070602_102256_378-chybotek_jpg

- wycieczkę pieszą i zwiedzanie Zamku Chojnik http://www.karkonosze.pl/zamek-chojnik/

- zwiedzanie Rynku Jelenia Góra  http://www.fmix.pl/zdjecie/2814525/rynek-jelenia-gora

- treningi przygotowawcze TSD Ronin do pokazu i formuł sportowych.

- organizację wyjazdu

 

Zobaczysz wspaniałe widoki, odetchniesz świeżym górskim powietrzem. Poznasz ciekawe miejsca być może zażywając kąpieli w górskim wodospadzie. Spędzisz czas w świetnym towarzystwie uczącz się przy tym nowych rzeczy. Przygotujesz do pokazu i walk w pięknym otoczeniu. Warto się zastanawiać dalej?  Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia się zaraz kończą.

 

 W kwocie 397 złotych/osoba. Plan wyjazdu wygląda tak:

03/04 sierpnia 2016 środa/czwartek

03/04. 08/ Wyjeżdżasz już w środę 03 sierpnia o godz. 22.00 pociągiem z Warszawy Wschodniej. (bilet masz juæ kupiony przez nas- wszak masz go już w cenie). Podróżujesz śpiąc w pociągu do Jeleniej Góry, gdzie jesteś około godziny 8.00 rano. Zostawiasz bagaże i ruszasz na zwiedzanie Starego Miasta w Jeleniej Górze.

około godz. 12.00 a może wcześniej jedziesz busem do Przesieki na kwaterę i przygotowany obiad. To też masz już w cenie przygotowane przez nas. 

Jesteś na miejscu. kwaterujesz się. Jeśli jesteś rodzicem, wolnym uczestnikiem Wypoczywasz, jeśli zawodnikiem bierzesz udział w treningu TSD a następnie spędzasz świetnie czas. To też masz już w cenie. Wychowawcy przedstawią Ci plan dnia na miejscu. Kolacja też niebawem.

 

05.08.2016 Piątek Wedrówka Zamek Chojnik

Ruszasz (oczywiście po gwarantowanym posiłku) na wędrowkę i podbój Zamku Chojnik. Zwiedzasz go. O bilety się nie martw, my to załatwimy. Wracamy do naszego ośrodka na posiłek i do kolacji realizujemy wypoczynek i pozostały plan dnia.

 

06.08.2016 Sobota. Wodospad Podgórnej i skałka Chybotek.

Tradycyjnie posiłki, tradycyjnie realizujemy plan dnia i treningi TSD. Niemniej jednak ruszamy do skałki Chybotek i idziemy..wow do Wodospadu Podgórnej. Odważysz się zanurzyć w wodach wodospadu?? :) Tam się kąpią;

 

07/08.08.2016 Niedziela/Poniedziałek

Czas wypoczynku na miejscu i uczestnictwo we Mszy Świętej. Treningi TSD. 

O 22.00 wracasz PKP z Jeleniej Góry do Warszawy Wschodniej gdzie jesteś ok godziny 8.00 rano w poniedziałek.

 

Widzisz jak fajnie i uroczo się zapowiada.

Na Twoje zgłoszenie czekam do środy 7 lipca 2016.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Tel. 668 826 405 lub facebook  Jacek Kesler

 

To co jedziesz? Ja tak, Kamil Pasik tak, Michał Majewski tak, jego dziewczyna tak i....nie powiem Ci ...kilka nowych osób :)