V Mikołajkowy Turniej TSD "Ronin" 17.12.2016 Stanisławów.

80 zawodników na Mikołajkowym Turnieju Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów.

Stanisławów#Poświętne#Dobre#Zamienie

Mazowieckie Centrum TSD Wołomin, Uniwersalna Akademia TSD Mińsk Mazowiecki.

Formy * Formy z bronią* Mini-Kumdo (soft-stick), Sumo-Grappling, Walka o szarfę.

Wizyta Świętego Mikołaja z świątecznymi paczkami słodyczy.

Wyróżnienia i nagrody dla zawodników TSD „Ronin” za II połowę sezonu 2016

 

 

17 grudnia w Stanisławowie Klub Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów zorganizował V Turniej Mikołajkowy kończący sportowe starty i treningi roku 2016. Do hali sportowej zjechało 80 zawodników z grup w Stanisławowie, Poświętnem, Dobrem i Zamieniu a także zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów TSD. Byli to młodzi adepci z Mazowieckiego Centrum Tang Soo Do z Wołomina pod kierownictwem trenera Michała Majewskiego oraz zawodnicy z Uniwersalnej Akademii Tang Soo Do Mińsk Mazowiecki pod przewodnictwem trenera Dariusza Wójcickiego.

 

Młodzi i nieco starsi wojownicy mierzyli się w konkurencjach sprawnościowo-zabawowych oraz technicznych, gdzie obowiązywał podział na kategorie wiekowe oraz płeć, wzrost lub wagę. Konkurencje stanowiły formy tsd, formy tsd z bronią, walki mini-kumdo (soft-stick), walki sumo-grappling, walka o szarfę oraz nielicznie walki w formule semi-contact. Dla każdego startującego niezależnie od wyniku przewidziany był dyplom i medal za udział oraz cukierek, a dla zdobywców miejsc od 1 do 3 medale odpowiedniego koloru.

 

Zmaganiom towarzyszyły emocje, które również udzielały się rodzicom. Startujących cechowała determinacja i chęć zdobycia przewagi nad przeciwniczką bądź rywalem. Niektórzy prezentowali bardzo dobry poziom w konkurencji form i form z bronią, co było miłe dla oka. Nie każdemu udało się zająć miejsce medalowe ale taki jest sport. Na pewno jednak było dużo radości podczas zabawy w czasie sportowych zmagań.

Nad przygotowaniami, organizacją i sprawnością turnieju czuwała obsługa sędziowska i wspomagająca, która miała bardzo duży wkład w przygotowanie i przeprowadzenie samej imprezy. W składzie tej ekipy znaleźli się Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Magdalena Gadomska, Damian Buczek, Anna Wojdyna, Grzegorz Wojdyna, Izabela Urbaniak, Małgorzata Komorowska, Natalia Gnich. Natalia Gawryś, Anna Karczmarczyk, Mateusz Fałek, Szymon Szulc i Martyna Woch. Wsparcia udzielili również trenerzy Michał Majewski i Dariusz Wójcicki oraz zawodniczki MC TSD Wołomin Wiktoria Banaszek i Monika Banaszek.

 

Opieką medyczną turniej otoczył – ratownik Mikołaj Stosio. Nagłośnienie, oprawę muzyczną i mikrofony zapewnił – DJ Bartosz Sędek. Wszystkim w/w serdecznie dziękujemy i liczymy w przyszłości.

 

Podczas turnieju dokonano również wręczenia nagród i wyróżnień dla zawodników TSD Ronin za drugą połowę sezonu 2016. Ale o tym w innym materiale.

 

 

Na zakończenie turnieju przybył, długo wyczekiwany przez wszystkich gość:). Był to Święty Mikołaj, który wjechał na salę dwoma wielkimi wózkami z hipermarketu rozdając zadowolonym dzieciom i młodzieży paczki pełne słodkich upominków:).

 

Jeszcze tylko pamiątkowe foto z Św. Mikołajem i obietnicą, że wpadnie na turniej w przyszłym roku i rozeszliśmy się do domu odpoczywać.

 

 

A tu podajemy wyniki:

FORMY:

2009-2006

1 Oliwia Winiarek MCT

2 Emilia Chodara Poś.

3 Maja Soczuk MCT

 

1 Jan Sawicki Poś.

2 Franciszek Kamiński MCT

3 Bartek Stępień MMZ

 

2005-2002

1 Ola Dejer MCT

2 Magdalena Gadomska Sts

3 Magda Gnich Sts

 

1 Damian Szczęsny Poś.

2 Cezary Wieczorek Sts

3 Michał Tymiński Poś.

 

FORMY Z BRONIA

2009-2006

1 Katarzyna Wierzbicka Poś.

2 Oliwia Winiarek MCT

3 Emilia Chodara Poś.

 

1 Jan Sawicki Poś.

2 Norbert Socha Poś.

3 Patryk Skowronek Poś.

 

2005-2002

1 Cezary Wieczorek Sts

2 Michał Tymiński Poś.

3 Franciszek Kamiński MCT

 

MINI-KUMDO (pałki)

2009-2008

I kat dz.

1 Tatiana Aniśko MMZ

2 Dagmara Tarchalska MMZ

3 Maja Soczuk MCT

 

II kat dz.

1 Weronika Gromadowska StsKP

2 Zosia Balcer MCT

3 Kamila Tarchalska MMZ

 

I kat.ch

1 Daniel Świderski StsKP

2 Piotr Truskolaski MCT

3 Aleksander Tymiński Poś.

 

II kat ch

1 Julian Kamiński MCT

2 Błażej Nurkiewicz MCT

3 Bartek Kondraciuk MCT

 

2007/2006

I kat dz

1 Katarzyna Wierzbicka Poś.

2 Emilia Chodara Poś.

3 Ania Dudek MCT

 

II kat dz.

1 Julia Jeżak StsKP

2 Aleksandra Proczek Zam.

3Julia Brulińska StsKP

I kat ch.

1 Jakub Pasik Sts

2 Adrian Wąsowski StsKP

3 Patryk Skowronek Poś.

II kat ch

1 Jan Sawicki Poś.

2 Norbert Socha Poś.

3 Adam Kozłowski MCT

2005/2004

I kat dz.

1 Magda Gnich Sts

2 Klaudia Kaim Sts

3 Klaudia Szponar StsKP

II kat dz.

1 Wiktoria Kryczyk MMZ

2 Wiktoria Gańko Zam

3 Malwina Grudkowska StsKP

I kat ch.

1 Adrian Socha Poś.

2 Bartek Stankiewicz MMZ

3 Adrian Suchocki Sts

II kat ch.

1 Damian Szczęsny Poś.

2 Michał Cudny StsKP

3 Krzysztof Pietrzyk Sts

2003-2002

1 Ola Dejer MCT

2 Magdalena Gadomska Sts

3 Julia Stępień StsKP

1 Cezary Wieczorek Sts

2 Michał Tymiński Poś.

3 Dawid Proczek Zam.

 

SEMI CONTACT

2003-2002

1 Magdalena Gadomska Sts

2 Ola Dejer MCT

3 Julia Stępień StsKP

1 Cezary Wieczorek Sts

2 Michał Tymiński Poś.

3 Dawid Proczek Zam

 

SZARFA

2009/2008

I kat dz.

1 Dagmara Tarchalska Mmz

2 Tatiana Aniśko MMZ

3 Marta Bilicka MCT

II kat dz.

1 Zosia Balcer MCT

2 Masza Wydra StsKP

3 Maja Winiarek MCT

I kat ch

1 Jakub Wojtyński StsKP

2 Sebastian Iwańczuk MMZ

3 Aleksander Tymiński Poś.

II kat ch.

1 Kacper Jaworski MCT

2 Bartek Kondratiuk MCT

3 Michał Zdziarski MCT

2007/2006

I kat dz.

1 Oliwia Winiarek MCT

2 Ania Dudek MCT

3 Paulina Wieczorek StsKP

II kat dz.

1 Patrycja Biedrzycka Sts

2 Julia Brulińska StsKP

3 Julia Jeżak StsKP

I kat ch

1 Marcin Kalata StsKP

2 Jakub Pasik Sts

3 Adrian Wąsowski StsKP

II kat ch

1 Ernest Suchocki Sts

2 Adam Kozłowski MCT

3 Norbert Socha Poś.

2005/2004

I kat dz

1 Wiktoria Gańko Zam

2 Wiktoria Kryczyk MMZ

3 Malwina Grudkowska StsKP

II kat dz.

1 Magda Gnich Sts

2 Klaudia Kaim Sts

3 Klaudia Szponar StsKP

I kat ch

1 Patryk Karkosa StsKP

2 Adrian Suchocki Sts

3 Bartosz Barszczewski StsKP

II kat ch

1 Michał Cudny StsKP

2 Krzysztof Pietrzyk Sts

3 Franciszek Kamiński MCT

 

SUMO GRAPPLING

2009/2008

I kat dz.

1 Maja Soczuk MCT

2 Maja Winiarek MCT

3 Weronika Gromadowska StsKP

II kat dz

1 Tatiana Aniśko MMZ

2 Marta Bilicka MCT

3 Julianna Jabłońska MCT

I kat ch

1 Olek Tymiński Poś.

2 Jakub Wojtyński StsKP

3 Kacper Jaworski MCT

II kat

1 Ernest Suhocki Sts

2 Jan Sawicki Poś.

3 Krystian Śledziewski StsKP

2007/2006

I kat dz

1 Patrycja Biedrzycka Sts

2 Julia Brulińska StsKP

3 Julia Jeżak StsKP

II kat dz

1 Katarzyna Wierzbicka Poś.

2 Oliwia Winiarek MCT

3 Emilia Chodara Poś.

I kat ch

1 Patryk Skowronek Poś.

2 Jakub Pasik Sts

3 Adrian Wąsowski StsKP

2005/2004

I kat ch

1 Wiktoria Kryczyk MMZ

2 Wiktoria Gańko Zam

3 walkower

II kat dz

1 Malwina Grudkowska StsKP

2 Klaudia Kaim Sts

3 Klaudia Szponar StsKP

I kat ch.

1 Adrian Socha Poś.

2 Kamil Skowronek Poś.

3 Patryk Karkosa StsKP

II kat ch.

1 Michał Cudny StsKP

2 Franciszek Kamiński MCT

3 Bartek Stankiewicz MMZ

2003/2002

1 Magdalena Gadomska Sts

2 Julia Stępień STSKP

3 Ola Dejer MCT

1 Dawid Proczek Zam

2 Cezary Wieczorek Sts

3 Michał Tymiński Poś.