Egzaminy TSD. Sesja zimowa 2017. Magdalena Gadomska 7 gup.

W dniu 26 stycznia w Mazowieckim Centrum Tang Soo Do odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe gup w TSD. Egzaminy odbierał prezes Polskiej Federacji Tang Soo Do, p. Marcin Kostyra IV dan. Organizatorem był trener miejscowego klubu – Michał Majewski I dan.

 

Do egzaminu przystąpiło kilka osób. Pośród nich również adeptka i zawodniczka naszego klubu TSD Ronin Tęcza Stanisławów – Magdalena Gadomska zdając pomyślnie na 7 gup oznaczany pasem fioletowego koloru. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i postępów na drodze tsd.

 

W sesji zimowej był to jedyny pełny egzamin z naszego klubu. Kolejne egzaminy dopiero w czerwcu. Wcześniej jednak, już niebawem odbędą się egzaminy na stopnie cząstkowe i pasy klubowe. Informacje wkrótce.

Tang Soo !