Zimowy Obóz Sportowy TSD "Ronin Tęcza" Stanisławów Darłówko 2017

W dniach od 11 do 14 lutego 2017 roku w nadmorskim Darłowie i Darłówku odbyło się zgrupowanie sportowe TSD Ronin Tęcza Stanisławów w którym wraz z kadrą instruktorską i wychowawczą uczestniczyło łącznie 33 osoby. Jak dotąd największa liczba uczestników w historii naszych wyjazdów.

  Film z wyjazdu: https://web.facebook.com/203411993036134/videos/1336613576382631/

 

O tym co tam się działo możecie przekonać się ogladając zdjęcia na facebooku oraz tutaj: https://drive.google.com/open?id=0ByscvIPbrJNnR1lXcF94eEFBS1E

 

Uczestnicy zakwaterowani byli w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w pokojach z łazienkami i TV. Do dyspozycji była stołówka oraz świetlica z bilardem, piłkarzykami, tv i sprzętem audiowizualnym. Świetlica wykorzystywana była jako sala treningowa, gdyż świetnie się do tej roli nadawała.

 

Podczas pobytu realizowano treningi Tang Soo Do oraz konsultacje do egzaminów cząstkowych na stopnie szkoleniowe gup oraz same egzaminy. Odbyło się również kilka treningów Ashihara Karate poprowadzonych przez trenera Dariusza Winiarskiego V dan, szefa zaprzyjaźnionej Polskiej Organizacji Ashihara Karate.

 

Prócz treningów pamiętano również o rekreacji, wypoczynku i atrakcjach. Odbyło się kilka wycieczek pieszych po miasteczku, plaży, Darłowskiego zamku czy Park Wodnego „Jan” z jego czterema zjeżdżalniami i jacuzzi.

 

Atrakcją samą w sobie był spacer do pobliskiej kawiarenki na gofry, lody, rurki z kremem czy inne słodkości, a także do..(ku naszemu zdziwieniu) otwartego kramu z pamiątkami letnimi ( w zimę??!!:)). Bardzo to nas zaskoczyło i wywołało uśmiech na twarzach, zwłaszcza, że wyeksponowane były np. ręczniki kąpielowe;p. Niemniej jednak pamiątki zakupiliśmy. Przez moment nawet nam przyszło do głowy, że ktoś powiedział o naszym przyjeździe do Darłówka :) Ogólny grymas uśmiechu na twarzy.

 

Wieczory wypełnione były wspólną zabawami na świetlicy, grami czy konkursami integracyjnymi. Dużo zabawy i śmiechu było podczas grupowego konkursu układania ze swoich ciał zadanych słów przez kadrę czy też konkursu na najśmieszniejsze, najładniejsze czy też najgłupsze zdjęcie. Pomysłowość uczestników nie miała granic, nawet do tego stopnia, że zastanawialiśmy się czy nadają się do publikacji np. na facebooku;). Zabawa była przednia. Rywalizowały z sobą cztery powstałe grupy: Marvel, Marihuana, Misiaczki Magdy oraz Rudy 102. Ocenom konkursowym podlegała również czystość i porządek w pokojach:).

I tak w końcowej klasyfikacji drużynowej na zakończenie zgrupowania wygrała drużyna pod nazwą Marihuana w składzie której byli: Martyna WochNatalia KarkosaKlaudia SzponarJakub Pasik, Jakub Suchenek, Łukasz Bruliński

 

W trakcie zgrupowania odbyły się również egzaminy cząstkowe na stopnie gup oraz VII Puchar Pomorza Ashihara Karate. O tym napiszemy jednak w osobnych notatkach. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć z wyjazdu: https://drive.google.com/open?id=0ByscvIPbrJNnR1lXcF94eEFBS1E

fotki są na facebooku na fun page Ronina oraz pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=0ByscvIPbrJNnR1lXcF94eEFBS1E