Mikołajkowy Ronin - 9 grudnia Poświętne

9 grudnia 2017 w TSD "Ronin" Tęcza Stanisławów jak tradycja już nakazuje odbył się coroczny klubowy turniej Mikołajkowy.  Tym razem miał on miejsce na hali w Poświętnem i ku uciesze startujących był zorganizowany w konkurencjach bardziej zabawowych. Rywalizację stanowiły walki na piankowe pałki (mini-kumdo tsd), walka o szarfę i tor przeszkód. Konkurencje były rozgrywane w kategoriach open wiekowych, bez podziału na wzrost czy wagę, czasem jednak na płeć. 

W szranki stanęło ponad 80 zawodników klubu TSD "Ronin" ale również Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki, które od lat nam już towarzyszy w tej imprezie, co też jest już miłą tradycją.:)

Mimo, że turniej miał charakter zabawy, towarzyszyły uśmiechy - to nie barakło jednak emocji jak na poważnych turniejach. Nie brakowało adrenaliny, woli walki i chęci zwycięstwa. Nastrój udzielał się i rodzicom i trenerom.:)

Podczas startu dzieci otrzymały kolorowanki a na koniec turnieu przyszedł wyczekiwany gość - Św. Mikołaj, który startującym zawodnikom wręczył upominki w postaci paczuszek ze słodkościami wywołując kolejne uśmiechy na twarzy.  Jeszcze pamiatkowe foto z Św Mikołajem i grupą i Do zobaczenia za rok :)

Kto chce obejrzeć fotki z turnieju zapraszamy do kliknięcia linku: https://web.facebook.com/pg/Klub-Tang-Soo-Do-Ronin-TSD-Stanis%C5%82aw%C3%B3w-203411993036134/photos/?tab=album&album_id=1654651261245526

A WYNIKI Z ZAWODÓW PONIŻEJ: PODANE TYLKO DO 3 MIEJSCA. 

TOR PRZESZKÓD
a Bąble 
1 Zuzanna Pasik (Monika Pasik) Stanisławów
2 Hania Korycińska Wołomin

b Dzieci Młodsze
1 Gabriela Przybysz Międzyleś (Kasia Przybysz)
2 Aleksander Koryciński Wołomin
3 Krzysztof Rosa Wołomin

1 Agata Wieczorek Stanisławów ()
2 Oliwia Winiarek Wołomin (Karolina Winiarek)
3 Ala Świderska Stanisławów

1 Mikołaj Jackiewicz Stanisławów
2 Kacper Kurek Poświętne
3 Michał Zdziarski Wołomin

c Młodzicy
Julia Brulińska Stanisławów
2 Oliwia Winiarek Wołomin (Karolina Winiarek)
3 Natalia Dąbrowska Stanisławów

1 Przemek Nurkiewicz Wołomin
2 Kacper Pszczółkowski Wołomin
Ernest Suchocki Stanisławów

d Kadeci
Emilka Chodara Poświętne (Magdalena ChodaraMariusz Chodara)
2 Julia Jeżak Stanisławów (Beata Jeżak)
3 Julia Drużyńska Międzyleś

1 Damian Szczęsny Poświętne (Marcin Szczęsny)
Norbert Socha Poświętne (Sebastian Socha)
3 Dawid Bakiera Poświętne

Kadeci starsi
Magda Gnich Stanisławów
Klaudia Szponar Stanisławów
Klaudia Kaim Stanisławów

Michał Cudny Stanisławów
Dominik Kaim Stanisławów
Bartosz Barszczewski - wycofał się

2 WALKA O SZARFĘ
a Bąble 
1 Sandra Suchocka Stanisławów
2 Hania Korycińska Wołomin
3 Aleksandra Dąbrowska Wołomin
3 Aleksandra Soczuk Wołomin

1 Maja Winiarek Wołomin
2 Ala Świderska Stanisławów
3 Gabriela Przybysz Międzyleś

1 Aleks Biernat Wołomin
2 Aleksander Koryciński Wołomin
3 Mikołaj Stasiuk Wołomin
3 Krzysztof Rosa Wołomin

b Dzieci
1 Natalia Dąbrowska Stanisławów
2 Zosia Matejak Wołomin
3 Maja Soczuk Wołomin
3 Masza Wydra Stanisławów

1 Kacper Ryszewski Wólka Dąbrowicka
2 Maciej Przybysz Międzyleś
3 Wiktor Olejniczak Poświętne
3 Daniel Świderski Stanisławów

1 Łukasz Szczęsny Wólka Dąbrowicka 
2 Arkadiusz Hodzyński Stanisławów (Agnieszka Hodzyńska)
3 Kuba Jędrysiak Wólka Dąbrowicka
3 Kacper Pszczółkowski Wołomin

c Młodzicy 
Marcin Kalata Stanisławów
2 Igor Rachalewski Międzyleś
3 Piotr Piwek Międzyleś
Ernest Suchocki Stanisławów

1 Julia Drużyńska Międzyleś
Emilka Chodara Poświętne
Patrycja Biedrzycka Stanisławów
Julia Brulińska Stanisławów

1 Dawid Bakiera Poświętne
Norbert Socha Poświętne
3 Krystian Śledziewski Stanisławów
3 Patryk Skowronek Poświętne

d Kadeci
1 Martyna Bakiera Poświętne
Klaudia Szponar Stanisławów
Klaudia Kaim Stanisławów
Magda Gnich Stanisławów

Adrian Suchocki Stanisławów
2 Franciszek Franek Kamiński Wołomin (Joanna Kamińska)
3 Weronika Bakiera Poświętne 
Adrian Socha Poświętne

Dominik Kaim Stanisławów
Bartosz Barszczewski Stanisławów
Michał Cudny Stanisławów

3 MINI KUMDO (SOFTY)
a Bąble 
1 Sandra Suchocka Stanisławów
2 Hania Korycińska Wołomin
3 Szymon Zdziarski Wołomin
3 Aleksandra Soczuk Wołomin

1 Maja Winiarek Wołomin
2 Gabriela Przybysz Międzyleś 
3 Alicja Jasińska Poświętne
3 Ala Świderska Stanisławów

1 Aleks Biernat Wołomin
2 Aleksander Stanisławski Wołomin
3 Krzysztof Rosa Wołomin
3 Mikołaj Stasiuk Wołomin

b Dzieci
1 Maja Soczuk Wołomin
2 Zosia Matejak Wołomin
3 Masza Wydra Stanisławów
3 Natalia Dąbrowska Stanisławów

1 Michał Zdziarski Wołomin
2 Błażej Nurkiewicz Wołomin
3 Julian Kamiński Wołomin 
3 Maciej Giziński Wołomin

1 Kuba Jędrysiak Wólka Dąbrowicka
2 Arkadiusz Hodzyński Stanisławów 
3 Mikołaj Jackiewicz Stanisławów
3 Kamil Musiatowicz Wołomin

c Młodzicy 
1 Julia Jeżak Stanisławów Stanisławów 
2 Julia Brulińska Stanisławów (Brulińska Barbara Brulińska)
3 Patrycja Biedrzycka Stanisławów
3 Emilia Chodara Poświętne

1 Ernest Suchocki Stanisławów
2 Kuba Suchenek Stanisławów
3 Piotr Piwek Międzyleś
3 Marcin Kalata Stanisławów

1 Patryk Skowronek Poświętne
2 Krystian Śledziewski Stanisławów
3 Norbert Socha Poświętne
3 Dawid Bakiera Poświętne

d Kadeci
1 Magda Gnich Stanisławów
2 Martyna Bakiera Poświętne
3 Klaudia Kaim Stanisławów

1 Adrian SuchockiStanisławów
2 Jakub Pasik Stanisławów
3 Kamil Skowronek Poświętne
3 Damian Szczęsny Poświętne

1 Dominik Kaim Stanisławów
2 Bartosz Barszczewski Stanisławów
3 Michał Cudny Stanisławów

Gratulujemy wyników ! :)