Zimowy obóz TSD Ronin Tęcza Stanisławów Darłówko 2018

W dniach od 14 do 19 stycznia 2018 roku w nadmorskim Darłowie i Darłówku odbyło się zgrupowanie zimowe TSD Ronin Tęcza Stanisławów, w którym wraz z kadrą instruktorską i wychowawczą uczestniczyło łącznie 12 osób.

O  tym co tam się działo możecie przekonać się ogladając zdjęcia na facebooku oraz tutaj:

 

Uczestnicy zakwaterowani byli w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w pokojach z łazienkami i TV. Do dyspozycji była stołówka oraz świetlica z bilardem, piłkarzykami, tv i sprzętem audiowizualnym. Świetlica wykorzystywana była jako sala treningowa, gdyż świetnie się do tej roli nadawała.

Podczas pobytu realizowano treningi Tang Soo Do oraz konsultacje do egzaminów cząstkowych na stopnie szkoleniowe gup oraz same egzaminy. Odbyło się również kilka treningów Ashihara Karate poprowadzonych przez trenera Dariusza Winiarskiego V dan, szefa zaprzyjaźnionej Polskiej Organizacji Ashihara Karate.

Prócz treningów pamiętano również o rekreacji, wypoczynku i atrakcjach. Odbyło się kilka wycieczek pieszych po miasteczku, plaży, kina czy Park Wodnego „Jan” z jego czterema zjeżdżalniami i jacuzzi.

 

 W czasie wolnym graliśmy w bilarda, piłkarzyki, lub odpoczywaliśmy w swoich pokojach. 

  

Fotki są na facebooku na fun page Ronina oraz pod linkiem: