II Liga MFR "Waleczne Centrum" 8 kwietnia 2018 Stanisławów

II LIGA MFR "WALECZNE CENTRUM" 08.04.2018 STANISŁAWÓW

autor projektu: Robert Szindler, manager ligi na Mazowszu: Jacek Kesler. 

sędziowie: Jacek Kesler, Damian Buczek, Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Martyna Woch, Przemysław Kosiński, Małgorzata  Komorowska

obsługa: Natalia Gnich, Magda Gnich, Magdalena Gadomska, Sylwia Kaim, Lidia Laskowska

opieka medyczna: Edyta Szulc

Ponad 40 zawodników, 5 klubów  Tang Soo Do. Taekwondo, Kung Fu, Kick Boxing

Kluby: Akademia Sztuk Walki TKD Dębe Wielkie - 2 zawodników trener Dawid Matwiej

Klub Sportowy "Egida" Olsztynek - 3 zawodników trener Bartosz Zabłotny, Bart Castalano

Wołomińskie Centrum Sztuk Walki - 15 zawodników trener Michał Majewski, Wiktoria Banaszek,

FC Ronin Radlin - 8 zawodników, trener Robert Szindler,Barbara Szindler, Przemek Marek,

TSD Ronin Stanisławów - 15 zawodników, Jacek Kesler

Konkurencje: Hard Style Kata, Modern Point Fighting (semi contact), Soft Stick Fight, Modern Light Contact

WYNIKI ( z boku nazwiska podane ile zawodnik uzyskał punktów w tej konkurencji)

HARD STYLE KATA

Dzieci:  4 osoby

1 Leila Castalano KS Egida 144pkt

2 Michał Zdziarski  WCSW 77

3 Alex Biernat WCSW 55

Mł.kadet dz. 7 osób w kategorii

1 Oliwia Winiarek WCSW  156

2 Aleksandra Piotrkowicz ASW TKD 91

3 Natalia Sikorska ASW TKD 65

Mł kadet ch 6 osób

1 Marsel Castalano KS Egida 144

2 Wojciech Nowakowski KS Egida 77

3 Patryk Skowronek TSD Ronin  55

Kadet 5 osób

1 Mateusz Pasik TSD Ronin 144

2 Damian Szczęsny TSD Ronin 77

3 Kamil Skowronek TSD Ronin 55 

Junior 2 osoby

1 Magdalena Gadomska TSD Ronin 120

2 Ola Kalata TSD Ronin 70

 

MODERN POINT FIGHTING (SEMI CONTACT)

dzieci - 30 3os

1 Leila Castalano KS Egida 120

2 Jaśmina Szindler FC Ronin 70

3 Michał Zdziarski WCSW Wołomin 50

mł kadet - 36 3 os

1 Sonia Szindler FC Ronin 120

2 Oliwia Winiarek WCSW Wołomin 70

3 Julia Pietrzak FC Ronin 50

mł kadet - 30 

1 Natalia Szindler FC Ronin 120

2 Anna Dudek Wołomin 70

mł kadet ch - 38

1 Marsel Castalano KS Egida 144

2 Wojciech Nowakowski KS Egida 77

3 Norbert Socha TSD Ronin 55

mł kadet - 44 

1 Julia Brulińska TSD Ronin 120

2 Aleksandra Piotrkowicz ASW TKD 70

 kadet - 40

1 Michał Hołusza FC Ronin 120

2 Jakub Brawański FC Ronin 70

mł kadet - 46 

1Krystian Śledziewski TSD Ronin 120

2 Mateusz Grabarczyk FC Ronin 70

ml. kadet - 57

1 Julia Jeżak TSD Ronin 120

2 Natalia Sikorska ASW  TKD 70

3 Patrycja Bierzdrzycka TSD Ronin  50

kadet - 60 

1 Mateusz Pasik TSD Ronin 144

2 Patryk Skowronek TSD Ronin 77

3 Damian Szczęsny TSD Ronin 55

kadet - 72

1 Kamil Skowronek TSD Ronin 120

2 Adrian Socha TSD Ronin 70

seniorki 

1 Wiktoria Banaszek WCSW Wołomin 120

2 Magdalena Gadomska TSD Ronin 70

seniorzy 

1 Damian Gębal WCSW Wołomin 120

2 Adrian Laskowski TSD Ronin 70

3 Dawid Janusz WCSW Wołomin 50

MODERN LIGHT CONTACT

mł kadet -36 

1 Sonia Szindler FC Ronin 120

2 Oliwia Winiarek WCSW Wołomin 70

mł. kadet -38

1 Wojciech Nowakowski Egida 120

2 Marsel Castalano Egida 70

3 Kacper Marek FC Ronin 50

mł kadet - 44

1 Julia Brulińska TSD Ronin 120

2 Aleksandra Piotrkowicz ASW TKD 70

ml kadet -40 

1 Jakub Brawański FC Ronin 120

2 MichaŁ Hołusza FC Ronin 70

ml kadet -57

1 Julia Jeżak TSD Ronin 120

2 Natalia Sikorska ASW TKD 70

3 Patrycja Biedrzycka TSD Ronin 50

kadet - 46'

1 Mateusz Grabrczyk FC Ronin 120

2 Krystian ŚLEdziewski TSD Ronin 70

kadet -60

 1 Damian Szczęsny TSD Ronin 120

2  Patryk Skowronek TSD Ronin 70

3 Kuba Pasik TSD Ronin 50

kadet - 72

1 Adrian Socha TSD Ronin 120

2 Kamil Skowronek TSD Ronin 70

SOFT STICK FIGHT SSF

Dzieci młodsze -120 4 osoby

1 Alex Dąbrowski WCSW 132

2 Olek Stanisławski WCSW 77

3 Antoni Świerszczyński WCSW 55

Dzieci młodsze - 130 dz 3 os

1 Jaśmina Szindler FC Ronin 120

2 Leila Castalano KS Egida 70

3 Maja Winiarek WCSW 50

Dzieci młodsze ch - 130 5 osób

1 Marsel Castalano KS Egida 132

2 Mikołaj Stasiuk WCSW 77

3 Michał Zdziarski WCSW 55

Młodszy kadet - 145 dz 3 osoby

1 Natalia Szindler FC Ronin 120

2 Oliwia Winiarek WCSW 70

3 Ania Dudek WCSW 50

Młodszy kadet - 145 ch 4 osoby

1 Wojciech Nowakowski KS Egida 132

2 Krystian Śledziewski TSD Ronin 77

3 Kacper Marek FC Ronin 55

Młodszy kadet - 155 dz 3 os

1 Sonia Szindler FC Ronin 120

2 Julia Jeżak TSD Ronin 70

3 Aleksandra Piotrkowicz ASW TKD 50

Młodszy kadet - 165 dz 4 osoby

1 Julia Brulińska TSD Ronin 132

2 Patrycja Biedrzycka TSD Ronin 77

3 Julia Pietrzak FC Ronin 55

Młodszy kadet - 168 3 osoby

1 Patryk Skowronek TSD Ronin 120

2 Norbert Socha TSD Ronin 70

3 Marcin Kalata TSD Ronin 50

Kadet -170 ch 3 osoby

1 Mateusz Pasik TSD Ronin 120

2 Damian Szczęsny TSD Ronin 70

3 Jakub Pasik TSD Ronin 50

Kadet - 180 2 os ch

1 Adrian Socha TSD Ronin 120

2 Kamil SkowronekTSD Ronin 70 

Kadet -  2 osoby

1 Michał Hołusza FC Ronin 120

2 Jakub Brawański FC Ronin 70

Dziewczęta open jun/sen 3 osoby

1 Wiktoria Banaszek WCSW 120 

2 Magdalena Gadomska TSD Ronin 70

3 Aleksandra Kalata TSD Ronin 50

Senior 182 cm 2 osoby

1 Damian Gębal WCSW 120

2 Dawid Janusz WCSW 70

 Łączne zestawienie punktacji z odbytych Lig MFR "Waleczne Centrum" w artykule pod linkiem tu: http://www.tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/283-liga-mfr-elo.html

W lidze MFR "Waleczne Centrum" manager Jacek Kesler bierze udział ponad 100 zawodników z  6 klubów. Poniżej wykaz 33 (z ponad 100) zawodników z najwyższą ilością punktów. 


Jak się okazuje nawet start w trakcie tylko jednej daje możliwość zgromadzenia bardzo wysokiej ilości punktów. Najlepszym dowodem jest Marsel Castalano, który tylko na ostatniej edycji zdobył aż 515 punktów. Kolejnym dowodem na możliwość zajęcia wysokiego miejsca w rankingu jest zawodniczka Akademii Sztuk Walki Taekwondo Dębę Wielkie, Aleksandra Piotrkowicz, która wystąpiła poraz pierwszy na Lidze MFR "Waleczne Centrum" a już przeskoczyła wielu innych zawodników. 

Oznacza to, że startując można zdobyć bardzo wysokie miejsca w punktacji - nawet jeśli nie brałaś/es udziału wcześniej. 

 

A oto niemal 40 wspaniałych wojowników Ligi MFR "Waleczne Centrum" wg. ilości zdobytych punktów. 

1 Marsel Castalano KS Egida Olsztynek 890 punktów

2 Sonia Szindler FC Ronin Radlin 880 

3 Oliwia Winiarek WCSW Wołomin 856 

4 Wiktoria Banaszek WCSW Wołomin 850

5 Magdalena Gadomska TSD Ronin Stanisławów 780

6 Mateusz Pasik TSD Ronin Stanisławów 772

7 Adrian Socha TSD Ronin Stanisławów 760

8 Leila Castalano KS Egida Olsztynek 734

9 Damian Szczęsny TSD Ronin Stanisławów 622

10 Julia Brulińska TSD Ronin Stanisławów 602

11 Jaśmina Szindler FC Ronin Radlin 590

12 Wojciech Nowakowski KS Egida Olsztynek 574

13 Natalia Szindler FC Ronin Radlin, Damian Gębal WCSW Wołomin 570

14 Martyna Woch, Jan Sawicki TSD Ronin Stanisławów 545

15 Kamil Skowronek TSD Ronin Stanisławów 505

16 Dominik Kaim TSD Ronin Stanisławów  495

17 Dawid Janusz WCSW Wołomin 490

18 Michał Hołusza FC Radlin 440

19 Ola Dejer WCSW Wołomin 425

20 Patryk Skowronek TSD Ronin Stanisławów 419

21 Michał Zdziarski WCSW Wołomin 412

22 Kacper Marek FC Ronin Radlin 405

23 Jakub Brawański FC Ronin Radlin 400

24 Leon Czarnecki Centrum TKD Wesoła 395

25 Adrian Laskowski TSD Ronin Stanisławów 385

26 Szymon Szulc TSD Ronin Stanisławów 355

27 Patrycja Biedrzycka TSD Ronin Stanisławów 337

28 Julia Jeżak TSD Ronin Stanisławow 335

29 Aleksandra Kalata TSD Ronin Stanisławów 330

30 Maja Soczuk WCSW Wołomin, Maja Staniszewska  325

31 Mateusz Grabarczyk FC Ronin Radlin 315

32 Krystian ŚLedziewski TSD Ronin Stanisławów 308

33 Aleksandra Piotrkowicz ASW TKD Dębę Wielkie 306

pozostali są na dalszych miejscach, jeśli chcesz zobaczyć ile masz punktów patrz tu: 

http://www.tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/283-liga-mfr-elo.html