Zgrupowanie Sportowe 22/23.09 2018 "Pożegnanie Lata - Gołoborze 2018"

W dniach 22 i 23 września kadra TSD "Ronin" przebywała na zgrupowaniu sportowym w Górach Świętokrzyskich.

Celem tego pobytu było przygotowanie do właśnie rozpoczętego sezonu 2018/2019, do zbliżającego się II Międzyklubowego Turnieju Tang Soo Do w Pustelniku (30.09), gdzie znaczna część uczestników będzie stanowiła kadrę zawodniczą. Przygotowanie pokazu na turniej i prezentację w szkołach.

W trakcie pobytu pod okiem obecnych trenerów odbyły się intensywne treningi pod kątem formuły semi-contact, sparingi oraz elementy pokazów, a nawet fitnessu. Treningi obejmowały wiele jednostek szkoleniowych. W ramach regeneracji i relaksu skorzystaliśmy z basenu a w ramach lekkiego treningu kondycyjnego weszliśmy na Święty Krzyż.

Czy założone cele zostały osiągnięte? Przekonamy się już po raz pierwszy w niedzielę 30.09 podczas turnieju w Pustelniku, a następnie podczas krajowych (i możliwe zagranicznych) startów sportowych. 
Czy w teamie TSD "Ronin" Tęcza Stanisławów pojawią się nowi młodzi zauważalni "mistrzynie i mistrzowie"?. Mamy nadzieję, że tak.

Wyjazd był możliwy dzięki naszym "dobrym duszkom" Sylwia Kaim (mama zabiegająca o dobro grupy i działająca na jej rzecz, chętna zawsze do pomocy) oraz Ula Pacyga-Glanowska (nasza Pani Prezes). 
Dziękujemy bardzo:)

 

Zgrupowanie sportowe zostało dofinansowane ze środków Gminy Stanisławów, za co serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi i pracownikom Urzędu Gminy.

Zgrupowanie sportowe w takiej formie nie było by możliwe, gdyby nie wsparcie i przychylność w/w osób.

Dziękują bardzo: Julia JeżakJulia BrulińskaOla KalataKlaudia SzponarPatrycja BiedrzyckaDominik KaimDamian SzczęsnyPatryk SkowronekKamil SkowronekAdrian LaskowskiNatalia GnichMarcin KalataMagda GnichJan BońskiJacek KeslerSzymon Szulc i inni, oraz ich rodzice: Marta KalataBarbara BrulińskaBeata JeżakMagdalena Suchenek i inni. :).

Zdjęcia wykonywanie telefonami uczestników :Pw

więcej zdjęć na facebooku: 

 

https://web.facebook.com/pg/TSDRonin/photos/?tab=album&album_id=2023044551072860

https://web.facebook.com/pg/TSDRonin/photos/?tab=album&album_id=2023051791072136