Międzyklubowy Turniej Tang Soo Do 23/02/2019 Pionki

17 medali: 5 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych dla Tang Soo Do "Ronin" Tęcza Stanisławów podczas:

Międzyklubowego Turnieju Tang Soo Do
23.02.2019 w Pionkach zorganizowanego przez Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki pod wodzą trenera Dariusz Sułek III dan z jego całą wspaniałą ekipą, którym serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz ciepłe przyjęcie.

W gronie naszych adeptów największe wyniki uzyskali: zaledwie 9 letnia
Gabriela Przybysz (córka Kasia Przybysz) która wywalczyła aż 3 medale: dwa złote i jeden srebrny.
1 soft stick, 1 tor przeszkód, 2 formy

oraz
Damian Szczęsny który wywalczył 2 złote medale:
1 walki semi contact, 1 formy.
kat.kadet/junior/senior

Po dwa medale zdobyli również:
Jan Bon 2 formy z bronią, 3 walki semi contact
Martyna Woch 3 formy, 3 formy z bronią.

W dalszej kolejności:
Przemek Kosiński 1 formy
Ola Kalata 2 formy (tuż za Przemkiem).
Adrian Laskowski 2 formy z bronią
Oliwia Gałązka 3 walki soft stick
(córka Ewa Banaszek)
Wiktoria Olszewska 3 walki soft stick
(córka Justyna Stępień)
Kamil Skowronek 3 walki semi contact
Adrian Socha 3 formy
Cezary Wieczorek 3 formy z bronią.

Tym razem bez medalu albo jeszcze bez medali ale bogatsi o nowe doświadczenie:
Patryk Skowronek, Emilka Chodara, Julia Drużyńska, Maciej Przybysz, Marcin Kalata, Szymon Szulc, Kuba Suchenek, Mateusz Bożym, Klaudia Kaim, Patrycja Biedrzycka, Klaudia Szponar, Norbert Socha.

więcej zdjęć w albumie: https://web.facebook.com/pg/TSDRonin/photos/?tab=album&album_id=2242341019143211

poniżej relacja:

Na turniej w Pionkach pojechaliśmy 30 osobową ekipą, w tym 24 zawodników odpowiadając na zaproszenie Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki, trenera Dariusz Sułek 3 dan i jego wspaniałej ekipy: działaczy, trenerów, zawodników, rodziców.

Dziękujemy za zaproszenie, za życzliwie i bardzo ciepłe przyjęcie oraz tak świetnie zorganizowany turniej. Super atmosfera, sprawny przebieg spowodowały, że był to bardzo mile spędzony dzień. Bardzo cieszy zacieśnianie relacji między zawodnikami naszych obu klubów. To miłe.

Pragnę również podziękować, za wyrozumiałość zawodników z Pionek dla naszych kadetów a zwłaszcza kadetek, które tak bardzo bały się rywalizować się w kategorii z juniorkami i seniorkami, w dodatku z często tak doświadczonymi i utytułowanymi. Poziom stresu był niesamowity jednak podejmowały to wyzwanie próbując swoich sił, z czego ostatecznie były zadowolone wraz ze mną. To nowe, ciekawe doświadczenie. Szczególnie podziękowania dla Ola Grzywacz za tę wyrozumiałość dla naszych kadetek:). Dzięki :).

Sam turniej odznaczał się bardzo wysokim poziomem rywalizacji i niekiedy wysoką podniesioną skalą trudności, gdy np. kadeci rywalizowali z juniorami czy seniorami. Niemniej jednak było to ciekawe i bardzo pożyteczne doświadczenie. Wszyscy byli zadowoleni, nawet Ci, którym nie udało się nic zdobyć. Traktowaliśmy to jako spotkanie klubów jednej federacji.

Ze swej strony pragniemy również podziękować innym klubom naszej federacji, z którymi było miło się spotkać i rywalizować. Klubowi i zawodnikom Tang Soo Do z Góry Kalwarii pod przewodnictwem vice prezesa PF TSD Tomasza Nowickiego (Tom Tomasz) III dan oraz WCSW z Wołomina pod przewodnictwem Michał Majewski II dan.

Tym którzy zdobyli medale serdecznie gratulujemy, tym którym się teraz nie udało, życzymy sukcesów następnym razem. Na pewno jesteście bogatsi o nowe doświadczenie, przeżycie i zapewne świetne wspomnienia z turnieju.

Dziękuję Wam też za udział, podjęcie rywalizacji często z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Super :).

Dziękuję za wsparcie autami i fotkami: Adrian Laskowski, Iza Urbaniak, Sebastian Socha, Agnieszka Socha, Ewa Banaszek czy dbałość o klubowy sprzęt i skrupulatne przeliczenie: Martyna Woch

Tang Soo !!