Wakacje ze sztukami walki

Już w środę 3 sierpnia od godz. 17.30 zaczynamy akcję

Akcja "Wakacje ze sztukami walki"                                                                                                                                                   

Stanisławów

alt

"Ronin" Tang Soo Do Stanisławów zaprasza  chętnych na otwarte i nieodpłatne treningi dla wszystkich w ramach akcji "Wakacje ze sztukami walki". Treningi będą odbywały się w sierpniu, w każdą środęi piątek w Szkole Podstawowej w Stanisławowie w godz. 17.30 - 19.15.

 Oferta kierowana jest do wszystkich chętnych przebywających w wakacje na terenie Stanisławowa i okolic, oraz stałych mieszkańców. Szczególnie kierowana jest do młodzieży szkolnej w wieku 8 - 18lat, również dorosłych.

Celem projektu jest: promowanie kultury fizycznej i sportu, zachęcenie do aktywnego i korzystnego spędzania wolnego czasu,odkrywanie pasji i zainteresowań, promowanie koreańskiej sztuki walki: tang soo do.

W ramach zajęć: nauka technik nożnych i ręcznych, nauka technik sportowych, podstaw samoobrony oraz  form tradycyjnych i z bronią, turnieje klubowe,gry i zabawy sportowe, grill lub ognisko.

Nie jest ważny wiek, doświadczenie, poziom sprawności  - wystarczy szczera chęć do treningów oraz spędzania czasu w grupie.

Polecamy. Przyjdź, a możliwe, że później staniesz się jednym z nas, dzieląc się  naszą pasją. 

Treningi prowadził będzie Michał Majewski instruktor sportu kicboxingu i muay-thai oraz Jacek Kesler.

Treningi w środy i piątki w godz. 17.30 - 19.15 (Szk. Podst. Stanisławów). Rozpoczęcie akcji: 3 sierpnia, godz. 17.30.                                                                                                Akcja prowadzona będzie wraz z treningami sekcji.

Szczegółowe informacje: Jacek Kesler tel.0 668 826 405, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.