Sezon rozpoczęty. Treningi trwają. Zapisy.

 

Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów rozpoczął kolejny sezon sportowo-treningowy.  Inauguracyjny trening odbył się w środę 7 września  w gimnazjum, gdzie tymczasowo zostały przeniesione zajęcia.

alt alt altalt

Pierwszym sprawdzianem dla zawodników stanisławowskiego teamu będzie udział w turnieju UFR w Piasecznie, gdzie udział wezmą młodsi.  Starsi i nieco bardziej zaawansowani i doświadczeni zawodnicy, pod koniec października, wezmą udział w Otwartych Mistrzostwach Europy Kong Sao w Mikołowie.  Kadra stanie w listopadzie w sportowe szranki na Pucharze Polski PUT „Polish Open Taekwondo-Cup” w Opolu.

W przyszłym roku planowany jest udział w Mistrzostwach Świata Sztuk Walki w Portugali (marzec 2012), i nie można zapomnieć o kolejnej, V edycji Otwartych Mistrzostw Polski Tang Soo Do w Puławach (luty 2012).

Wrzesień oznacza powrót do systematycznych treningów oraz naboru do klubów i sekcji. Tak jest również i w naszym wypadku. Niebawem planowane jest „tournee pokazowe” po szkołach, by zachęcić do uprawiania pięknej , łączącej tradycję z nowoczesnością  sztuki walki jaką jest Tang Soo Do.

Zapraszamy do nas. Jesteśmy ludźmi, którzy mają piękną pasję i mnóstwo ciekawych pomysłów, które staramy się realizować.

Chcesz nas odnaleźć i dołączyć.  Przyjdż.

Treningi odbywają się w Gimnazjum w Stanisławowie:   środy i piątki w godz. 17.30 – 19.00 (sala audio)

Informacje:  tel. 668-826-405

www.tangsoodo.stanislawow.comwww.tangsoodo.pl