Pokazy Tang Soo Do promujące klub

W dniu 10 listopada 2011r. (czwartek) poprowadziliśmy dwa pokazy tang soo do w szkołach w Pustelniku i  w Stanisławowie.

Pokazy miały na celu promocję naszego klubu, sportu i sztuki którą się zajmujemy, a tym samym zwiększenie efektywności naboru do naszej sekcji.

W pokazie udział wzięli i Ci bardziej zaawansowani  jak też najmłodsi uczestnicy naszych treningów. Pokaz obejmował elementy samoobrony, form z bronią i form tradycyjnych – w tym również wykonywanych synchronicznie,  pokaz kopnięć na tarczach oraz zadaniowych techniki i kombinacji przygotowujących do walki sportowej.  Zaprezentowaliśmy również walki sportowe w formule semi i light-contact. Tradycyjnie emocje wśród publiczności wzbudzał pokaz łamań desek wykonywanych dynamicznie na kilku stacjach i za pomocą widowiskowych technik np. techniką nożną  w powietrzu/z podparciem/ wybiciem się od drugiej osoby.

W Stanisławowie dodatkowo umożliwiliśmy podjęcie próby złamania deski jednej z obserwujących pokazach dziewczynce, która zgłosiła się na ochotnika.  Po pokazie dla dość licznego grona zainteresowanych udzieliliśmy kilkuminutowego instruktażu posługiwania się  miękkim nunc haku treningowym.

Wśród zgromadzonych na pokazie widzów rozdaliśmy plakaty, ulotki oraz nagrane filmy dvd  - materiały promujące sekcję i tang soo do.

W wyniku pokazu na pierwszy trening  przyszło około 12 zainteresowanych osób, które być  może zechcą na stałe dzielić naszą pasję w klubie. 

 Wkrótce fotki w dziale galeria.

 Tang Soo!