Szymon Szulc - złotym medalistą na turnieju ju-jitsu

alt alt

W dniu 26 listopada 2011r. w Warszawie odbył się VI Międzyklubowy Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza,  na którym rewelacyjnie spisał się dziesięcioletni wychowanek naszej sekcji – Szymon Szulc.

Turniej zgromadził kilkudziesięciu zawodników, również w kategoriach seniorów, reprezentujących kluby ju-jitsu, ju-jitsu brazylijskiego oraz naszą reprezentację tang soo do.

Rewelacyjny wynik Szymona była rezultatem trzech dynamicznych i w techniczny sposób zakończonych zwycięsko pojedynków, które zapewniły mu turniejowe złoto

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy medal Szymona w takiej formule rywalizacji. Zdobyte złoto jest jego piątym w ogóle , a trzecim złotym medalem wywalczonym na podobnych turniejach. 2 brązowe. Pierwszym jego medalem i właśnie też złotym był ten wywalczony na IV edycji warszawskiego Międzyklubowego Turnieju Ju-Jitsu Ne-Waza w  grudniu 2009 roku.

Ten sposób rywalizacji jak widać bardzo przypadł Szymonowi do gustu. Więcej info o Szymonie tu: http://www.tangsoodo.stanislawow.com/uczniowie.html

W składzie naszej reprezentacji wystąpili również: Kamil Pasik, Mateusz Pasik i Cezary Wieczorek oraz gościnnie Dawid Janusz. Kierownikiem ekipy był: Damian Buczek.