Seminarium Klubowe TSD Ronin Stanisławów 7.01.2012

 

W sobotę 7 stycznia 2012 r. w hali sportowej w Stanisławowie odbyło się klubowe seminarium szkoleniowe „TSD Ronin Stanisławów” mające na celu doskonalenie elementów technicznych oraz przygotowanie przez zbliżającymi się egzaminami na stopnie szkoleniowe (gup).

Pierwszy trening w godz. 11.00 – 12.00 przeznaczony był dla najmłodszych uczestników zajęć .Obejmował gry i zabawy porządkowe oraz kształtujące cechy przydatnie w treningu sztuk walki,  a także zawierał pojedyncze elementy gimnastyczne i techniczne.

Kolejne dwa treningi przeznaczone były dla troszeczkę starszych i średniozaawansowanych osób.  Na pierwszym z nich, w godz. 12.45 – 14.15 doskonalono tradycyjne formy tangsoodo,  wykonywane zarówno podczas sportowych startów jaki i egzaminów na stopnie szkoleniowe (gup).

Po przerwie, drugi trening w godzinach 14.50-16.30 skoncentrował się na trenowaniu technik nożnych i ich kombinacji,  również kombinacji sportowych i obronnych. Zawierał także pojedyncze elementy z zakresu samoobrony i walki sportowej.

Podczas seminarium odbyło się również uroczyste wręczenie i ogłoszenie nagród i wyróżnień dla wyróżniających się zawodników sekcji w roku 2011.  Zaszczytu tego dostąpiło 7 osób. Relacja z tego wydarzenia w osobnym materiale na tej stronie klubowej.