Pokaz Tang Soo Do na Targach Budownictwa

W dniu 22 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim odbyły się Targi Budownictwa zorganizowane przez tygodnik "Nowy Dzwon". Na odwiedzających prócz profesjonalnie zorganizowanych stanowisk przez wystawców czekały również dodatkowe atrakcje jak np. konkursy czy występy na scenie. Występy i pokazy przeznaczone i dla odwiedzających targi i wystawiających swoje produkty i usługi.

alt alt

Jednym z występów, który został bardzo pozytywnie przyjęty był pokaz sztuk walki w wykonaniu adeptów naszego klubu.

 W pokazie udział wzięli: Damian Buczek, Patryk Gnich, Kamil Pasik, Adrian Laskowski oraz dwaj najmłodsi Mateusz Pasik i Dominik Kaim. Chłopcy w pokazie zademonstrowali elementy charakterystyczne dla treningu w naszym klubie czy dotyczącej nas rywalizacji sportowej. Pokaz obejmował formy tradycyjne z  bronią i bez niej, elementy samoobrony, kombinacje technik nożnych oraz kombinacje przygotowujące do walki sportowej, prezentacje walk sportowych oraz techniki łamań. Występ nagrodzono brawami.

Nasz udział i występ na Targach Budownictwa był efektem współpracy jaka  jest zawiązana pomiędzy naszym klubem a tygodnikiem "Nowy Dzwon".

wwięcej info tu: http://nowydzwon.pl/news.php?id=4336

fotografie tu:http://www.facebook.com/media/set/?set=a.348842155179332.87580.100001606525923&type=1