OGŁOSZENIE: Wręczenie nagród za II okres punktowy 2012 roku. Wspólny trening wszystkich sekcji.

Uwaga:   W dniu 28 czerwca (czwartek) w Stanisławowie w godz. 18 – 20.30 odbędzie się ostatni przedwakacyjny wspólny trening dla wszystkich sekcji połączony z  uroczystym podsumowaniem pierwszego półrocza 2012r. Jest to niezależne spotkanie od ostatnich treningów w swoich sekcjach, wszyscy i tak spotykamy się 28 czerwca na Sali w Stanisławowie. 

W trakcie spotkania zostaną nagrodzone i wyróżnione osoby z każdej sekcji o największej liczbie  zdobytych punktów w II okresie punktowym. (kwiecień, maj, czerwiec).

Aktualny stan punktacji można podejrzeć tu: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/82-aktualna-lista-z-zebranymi-punktami-p.html

a zasady przyznawania punktów tu: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/81-zasady-punktacji-klubowej-na-rok-2012.html.

Informacja o systemie motywacji klubowej: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/80-klubowy-system-motywacji-punkty-p.html

W trakcie tego zgrupowania klubowego odbędzie się również bezpłatnie Mały Turniej Mini-Kumdo (pianki) wg. nowych zasad. Nagrodami będą dyplomy i słodki upominek.  Serdecznie zapraszamy i prosimy o udział.

A potem już wakacje, dla niektórych wyjazd z nami na kolonie Tang Soo Do. Do zajęć wrócimy w sierpniu. Ale o tym innym razem ;)