2017

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT

22/23 04 2017 ZAWIERCIE

Walki drużynowe są bardziej pasjonujące od rywalizacji indywidualnej. Ich ciągły charakter i dynamika dostarcza emocji a i wynik często jest trudny do przewidzenia.

I miejsce Złoto :)
Double Match Light Contact kobiet(dwuosobowe drużyny na dystansie 4 minut, zawodnicy zmieniają się po komendzie stop w dowolnej chwili)
Drużyna mieszana TSD Pionki i TSD Ronin
Ola Grzywacz (TSD Pionki) w parze z Martyna Woch (TSD Ronin)

II miejsce
Tag Team Semi Contact kobiet
(trzyosobowe zespoły na dystansie 5 minut, zawodnicy zmieniają po komendzie stop w dowolnej chwili i kolejności)
Nasze dziewczęta występujące w drużynie pod nazwą "Rzeźniczki"
Natalia Gawryś, Martyna Woch, Magdalena Gadomska

III miejsce
Double Match Light Contact
"Rzeźniczki" Natalia Gawryś, Magdalena Gadomska

III miejsce
Tag Team Semi Contact kadeci
Drużyna "Rudy 102"
Szymon Szulc, Dominik Kaim, Mateusz Pasik

INTERNATIONAL UFR CUP 

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI KICK BOXINGU UFR

8/9.04.2017 OBORNIKI ŚLĄSKIE

Pasy Mistrzowskie i medale dla TSD Ronin Tęcza Stanisławów podczas:
International UFR Cup Oborniki Śląskie
2 Pasy Mistrzowskie i 3 medale (1 nierankingowy)


Pas Mistrzowski Patryk Gnich point fighting seniorzy.
Pas Mistrzowski Magdalena Gadomska kick light kadet starszy
Srebro Adrian Laskowski point fighting seniorzy oraz debiut MMA
Srebro Magdalena Gadomska kick light (druga kategoria).
Brąz Natalia Gawryś point fighting senior nrk.

VI MISTRZOSTWA POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI

"SILESIA SAMURAI"

25/26.03.2017 RADLIN

13 medali dla Tang Soo Do „Ronin Tęcza” Stanisławów
5 x złoto, 4 x srebro, 4 x brąz

Dominik Kaim. 1 point fighting, 1 formy (kata), 1 soft stick
Mateusz Pasik 1 point fighting, 2 formy, 2 soft stick, 3 łamania
Magdalena Gadomska 1 soft stick, 3 formy, 3 point fighting
Martyna Woch 3 formy
Jacek Kesler 2 formy, 2 soft stick

XXIV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT

18/19 03.2017 KRAKÓW

5 medali dla Tang Soo Do "Ronin Tęcza" Stanisławów
złoto, srebro i trzy brązowe

Martyna Woch - Mistrzynią Polski semi contat juniorek -160,Brązowa medalistka - Układy otwarte
Dominik Kaim - Wicemistrz Polski kadetów light contact -60kg
Michał Cudny - debiutujący brązowy medalista kadetów
semi contact - 150cm
Magdalena Gadomska - Brąz semi contact kadeci +165cm

OTWARTY PUCHAR POLSKI PÓŁNOCNEJ TAEKWONDO ZS PUT 18 02 2017 OLSZTYNEK

9 MEDALI: 3 ZŁOTE, 2 SREBRNE, 4 BRĄZOWE

Dominik Kaim kadet 1 m układy otwarte, 3 m semi contact

Martyna Woch junior 1 m układy otwarte, 3 m semi contact

Adrian Laskowski junior 2 m semi contact, 2 m układy otwarte, 3 m light contact

Adrian Socha młodzik 1 m soft stick, 3 m układy otwarte

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

XVII OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA ASHIHARA KARATE 14 02 2017 DARŁOWO

Reprezentanci Tang Soo Do z Mazowsza zdobyli łącznie 46 medali z czego 15 to złote, 20 srebrnych i 11 brązowych. Dodatkowo zawodnik TSD „Ronin-Tęcza” Stanisławów zdobył okazały Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju za widowiskowe i brawurowe walki zarówno w sumo-grapplingu jak i kumite.

A oto pełne zestawienie wyników adeptów Tang Soo Do:

Michał Cudny Puchar i Tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju
I m kumite , I m sumo grappling
Dominik Kaim I m kumite, I m sumo grappling
Natalka Wojtyńska I m kumite, I m sumo grappling
Michał Tyminski I m kumite, I m sumo grappling
Julia Brulińska I m kumite, I m sumo grappling
Magdalena Gadomska I m kumite, II m sumo grappling
Martyna Woch I m sumo grappling, II m kumite
Mateusz Pasik I m sumo grappling, II m kumite
Kamil Pasik I m sumo grappling
Klaudia Szponar I m sumo grappling, III kumite
Tomasz Rek II sumo grappling
Michał Łokietek II kumite, II sumo grappling 
Kamil Skowronek II sumo grappling, III kumite
Patryk Karkosa II kumite, II sumo grappling
Jakub Pasik II kumite, II sumo grappling
Krystian Śledziewski II kumite, II sumo grappling
Julia Jeżak II kumite, II sumo grappling 
Malwina Grudkowska II kumite, II sumo grappling
Wiktoria Polkowska II kumite, III sumo grappling
Patryk Skowronek III kumite, III sumo grappling
Jakub Suchenek III sumo grappling 
Barbara Rogala III kumite, III sumo grappling
Adrian Suchocki III sumo grappling, III kumite
Aleksander Tyminski II m kumite, II m sumo grappling
Łukasz Bruliński III m kumite

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

BRAKUJE WSTAWIONYCH KILKU OSIĄGNIĘĆ I RELACJI ZA ROK 2016. ZNAJDUJĄ SIĘ ONE NA STRONIE GŁÓWNEJ ORAZ NA FUN PAGE RONINA NA FACEBOOKu

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

III MISTRZOSTWA MAZOWSZA SZTUK WALKI 22.05.2016 MIŃSK MAZOWIECKI

32 medale: 16 złotych, 11 srebrnych, 5 brązowcych

Tutaj 16 zgłoszonych klubowiczów wypracowało piękny rezultat w postaci 32 medali: 16 złotych, 11 srebrnych i 5 brązowych.

Konkurencją, w której osiągali bardzo dobre rezultaty były przede wszystkim techniki specjalne: kopnięcie dosiężne oraz kopnięcie boczne w locie.

Najbardziej udane występy odnotowali:

 Magdalena Gadomska (2002) 3 złote medale i 1 brązowy. 1 m-ce techniki specjalne dosiężne, 1 m-ce techniki specjalne boczne w locie, 1 m-ce light-contact, 3 m-ce formy tsd

Mateusz Pasik (2003) 3 złote medale. 1 m-ce techniki specjalne dosiężne, 1 m-ce techniki specjalne boczne w locie, 1 m-ce light-contact

Michał Cudny (2004) 3 złote medale. 1 m-ce techniki specjalne dosiężne, 1 m-ce techniki specjalne boczne w locie, 1 m-ce hogo-semi

Martyna Woch (2000) 4 medale, 2 złote i 2 srebrne. 1 m-ce techniki specjalne dosiężne, 1 m-ce techniki specjalne boczne w locie, 2 m-ce formy tsd, 2 m-ce light-contact

 

Pozostałe wyniki:

Natalia Wojtyńska (2004) 1 m-ce formy tsd, 1 m-ce hogo-semi

Katarzyna Wierzbicka (2006) 1 m-ce formy tsd, 3 m-ce hogo-semi

Natalia Karkosa (2007) 1 m-ce soft-stick, 2 m-ce techniki specjalne boczne w locie

Kamil Skowronek (2005) 1 m-ce hogo-semi

Magda Gnich (2004) 2 m-ce hogo-semi, 2 m-ce tech. specjalne dosiężne, 2 m-ce tech. spec. boczne

Patryk Karkosa (2004) 2 m-ce techniki specjalne dosiężne, 2 m-ce techniki specjalne boczne

Norbert Socha (2006) 2 m-ce hogo-semi, 3 m-ce techniki specjalne dosiężne

Julia Brulińska (2007) 2 m-ce techniki specjalne dosiężne

Filip Gadomski (2005) 2 m-ce techniki specjalne boczne

Jakub Pasik (2005) 2 m-ce hogo-semi

Patryk Skowronek (2006) 3 m-ce formy tsd.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OTWARTY PUCHAR WARMII I MAZUR WKSF 21.05.2016 BARCZEWO

13 medali: 3 złote, 8 srebrnych, 2 brązowe

Kamil Pasik (1998r) 1 m-ce point-fighting -175cm, 1 m-ce light-contact -70kg, 2 m-ce point-fighting -185cm

Pozostałe wyniki to:

Martyna Woch (2000) 1 m-ce point-fighting junior -160cm

Adrian Laskowski (1999) 2 m-ce point-fighting -175cm, 2 m-ce light-contact -70kg

Mateusz Pasik (2003) 2 m-ce kadet starszy point-fighting -160cm, 2 m-ce point-fighting -170cm

Magdalena Gadomska (2002) kadet starszy 2 m-ce point-fighting -170cm, 3 m-ce point-fighting +170cm

Szymon Szulc (2002) kadet starszy 2 m-ce light-contact -65kg

Dominik Kaim (2004) kadet młodszy 2 m-ce point-fighting +155cm

Tomasz Rek (2001) kadet starszy 3 m-ce light-contact -75kg

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT

24.04.2016 ZAWIERCIE

2 ZŁOTE MEDALE W DRUŻYNIE TSD PIONKI - SZYMON SZULC

TAG TEAM SEMI CONTACT (LASKOWSKI, PASIK, BUCZEK) POŚRÓD 17 EKIP KATEGORII FINAŁ I PRZEGRANA WALKA O 3 MIEJSCE STOSUNKIEM PUNKTÓW 5:5 Z OSRTRZEŻENIEM PO NASZEJ STRONIE CO SPOWODOWAŁO PRZEGRANĄ.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mistrzostwa Polski Sztuk Walki

09.04.2016 Marki

20 medali: 8 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych

20 medali: 8 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych

Dominik KAIM 4 medale: 1 walki semi contact, 1 grappling, 1 kata, 1 walki kalaki

Magdalena GADOMSKA 3 medale: 1 walki semi contact, 1 walki kalaki, 2 kata

Adrian LASKOWSKI 3 medale: 1 walki semi contact, 2 walki kalaki, 2 grappling, 4 kata

Tomasz Wytrykus 2 medale: 2 walki semi contact, 3 walki kalaki

Tomasz REK 2 medale: 2 kata, 3 walki semi contact

Patrycja BIEDRZYCKA 2 medale:  3 kata, 3 grappling

Jakub Słowik 1 medal: : 1 grappling

Michał Cudny 1 medal: 3 grappling

Arkadiusz Hodzyński 1 medal: 3 walki semi contact

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

VII Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF ASW

19.03.2016 Mińsk Mazowiecki

29 medali: 14 złotych, 9 srebrnych, 5 brązowych

Nasi adepci uzyskali piękny wynik zdobywając łącznie 29 medali: 14 złotych, 9 srebrnych i 6 brązowych. Do takiego wyniku przyczynili się:

  1. Mateusz PASIK (2003) 4 medale: 1 formy tsd, 1 hogo semi, 1 boczne (yup) w locie, 2 dosiężne

  2. Szymon SZULC (2002) 4 medale: 1 light contact, 1 boczne (yup) w locie, 2 dosiężne (ap), 3 boczne (yup) w locie.

  3. Ernest SUCHOCKI (2007) 3 medale: 1 m soft stick, 1 m dosiężne (ap), 2 m formy tsd

  4. Dominik KAIM (2004) 3 medale: 1 zloty, 2 srebrne; 1 hogo semi contact, 2 formy, 2 tech.specjalne ap

  5. Jakub SUCHOCKI (2007) 3 medale: 1 hogo semi, 2 formy tsd, 3 light contact

  6. Michał CUDNY (2004) 2 medale: 1 dosiężne ap, 1 boczne yup w locie

  7. Martyna WOCH (2000) 2 medale: 1 formy tsd, 2 light contact

  8. Magdalena GADOMSKA (2002) 2 medale: 1 light contact, 3 formy tsd

  9. Magda GNICH (2004) 1 medal: 3 hogo semi, 4 formy tsd

  10. Katarzyna WIERZBICKA (2006) 1 medal: 1 formy tsd

  11. Kamil SKOWRONEK (2005) 1 medal: 2 hogo semi

  12. Jakub PASIK (2005) 1 medal: 3 hogo semi

  13. Julia JEŻAK (2004) 1 medal: 3 boczne yup w locie

  14. Arkadiusz HODZYŃSKI (2008) 1 medal: 2 soft stick.

Startowali również Patryk Skowronek, Jakub Słowik, Patrycja Biedrzycka, Michał Tymiński, Michał Łokietek, Bartosz Barszczewski, Natalia Wojtyńska, Jakub Wojtyński.

Nie zawiedli jak zwykle „weterani” turniejów tacy jak Mateusz Pasik, Szymon Szulc czy Dominik Kaim, a nawet Ernest Suchocki i Kasia Wierzbicka.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

XXIII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 12/13 MARZEC 2016 WIELICZKA

3 MEDALE: ZŁOTO I DWA BRĄZOWE

Szymon Szulc  1 m light contact kadeci - 60kg

Adrian Laskowski 3 m układy formalne otwarte, 3 m light contact -72kg

Szymon Szulc  1 m light contact kadeci

Adrian Laskowski 3 m układy formalne otwarte, 3 m light contact

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OTWARTY PUCHAR WARMII I MAZUR TAEKWONDO ZS PUT

23 STYCZEŃ 2016 OLSZTYNEK

4 MEDALE: SREBRNY I 3 BRĄZOWE

RODZINNY KLAN SOCHA NA TURNIEJU: AGNIESZKA, ADRIAN I NORBERT ;P

foty na facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1032957433414915.1073741914.203411993036134&type=3

Agnieszka Socha seniorka - srebro walki light-contact, brązowy walki semi-contact

Adrian Socha (11l) młodzik - brązowy walki semi contact, brązowy techniki szybkościowe

Norbert Socha (9l) młodzik - bez wyniku, tydzień wcześniej na zawodach dwa brązy :p

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI FEDERACJI WKSF

16 STYCZEŃ 2016 MIŃSK MAZOWIECKI

 38 MEDALI. 13 ZŁOTYCH, 10 SREBRNYCH, 15 BRĄZOWYCH

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1029252543785404.1073741913.203411993036134&type=3

W sobotę 16.01.2016r w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Sztuk Walki WKSF, których organizatorem był Kamil Chłopik, trener klubu Walhalla Fight. Przedmiotem rywalizacji były walki sportowe w formułach point-fighting, kick-light, full contact, ju-jitsu no gi, kalaki oraz formy tradycyjne i formy z bronią.

 

A oto wyniki zawodników TSD „Ronin” Stanisławów:

 

Adrian Laskowski junior 1m point fighting (semi) +185, 1m formy z bronią, 2 m formy tradycyjne, 3 m point fighting - 185
Monika Banaszek kadeci 1 m point fighting - 165, 1 m point fighting + 165, 1 m formy tradycyjne, 3 m formy z bronią
Szymon Szulc kadeci 1 m formy z bronią, 2 m formy tradycyjne, 3 m kick light, 3 m point fighting - 170 cm
Kamil Pasik junior 1 m light contact -65kg, 1 m point fighting -175, 3 m formy z bronią, 4 m w finale form tradycyjnych
Wiktoria Banaszek junior 2 m point fighting +170, 3 m point fighting -170, 3 m formy tradycyjne
Dominik Kaim młodzicy 1 m formy z bronią, 2 m point fighting -155, 3 formy tradycyjne
Mateusz Pasik młodzicy 2 m point fighting +155, 2 m formy tradycyjne, 3 m point fighting - 155
Filip Szymaszczyk juniorzy 1 m formy tradycyjne, 2 m formy z bronią
Roksana Powała kadeci 2 m formy z bronią, 3 m formy tradycyjne (brawa za pierwsze walki, i w ringu :p)
Norbert Socha dzieci 3 m point fighting, 3 m formy tradycyjne
Patryk Gnich senior 1 m point fighting - 185
Emilka Chodara dzieci 1 m point fighting
Ernest Suchocki dzieci 1 m point fighting
Cezary Wieczorek młodzicy 2 m formy z bronią, super walki point-fighting
Maciej Przybysz dzieci 2 m point fighting
Patrycja Wierzbicka dzieci 3 m kalaki
Katarzyna Wierzbicka dzieci 3 m point fighting
Adrian Socha młodzicy 4 m w finale form z bronią
Magda Gnich młodzicy 4 m w finale form tradycyjnych

fotki z turnieju z naszymi zawodnikami na facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1029252543785404.1073741913.203411993036134&type=3  bardziej szczególowa relacja niebawem

 

 

***********************************************************************************************************

OSIĄGNIĘCIA 2015 ROKU

W 2015 roku zdobyliśmy 186 medali: 66 złotych, 59 srebrnych i 61 brązowych. Braliśmy udział w 11 turniejach, 12 Mikołajkowy organizowaliśmy u siebie dla klubowiczów

Oto 6 najlepszych zawodników roku 2015, niestety ze smutkiem zawiadamy, że nie wszyscy są dalej z nami. Szkoda.

1.Adrian Laskowski 23 medale 13 zlotych, 3 srebrne, 7 brązowych
2. Dominik Kaim 24 medale 11 złotych, 3 srebrne, 10 brązowych
3. Mateusz Pasik 18 medali: 8 złotych, 7 srebrnych, 3 brązowe
4. Szymon Szulc 20 medali: 5 złotych, 8 srebrnych, 7 brązowych
5. Natalia Gawryś 15 medali: 6 złotych, 1 srebrny, 8 brązowych
6. Kamil Pasik 18 medali: 8 złotych, 7 srebrnych, 3 brązowe

******************************************************************************************

IV Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesian Samurai" 28/29.11.2015 Radlin

21 medali:  12 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe

 

Wspaniale zakończyli sportowe starty roku 2015 zawodnicy Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów działający pod przewodnictwem trenerów Jacka Keslera i Damian Buczka startując na ostatnich Mistrzostwach Polski Nowoczesnych Sztuk Walki „Silesian Samurai”.

więcej fotek na fb: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1005843196126339.1073741900.203411993036134&type=3; filmiki:https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.203411993036134&type=2

Tutaj prezentujemy wyniki:

 Adrian Laskowski 1 formy, 1 softy, 1 semi

Mateusz Pasik 1 formy, 1 semi, 3 softy, 3 rozbicia
Kamil Pasik 1 semi, 2 rozbicia, 2 formy
Szymon Szulc 1 semi, 2 softy, 2 formy
Dominik Kaim 1 semi, 1 rozbicia
Adrian Suchocki 1semi
Jacek Kesler 1 softy
Martyna Woch 2 softy debiut zawodniczy
Ernest Suchocki 3 semi
Cezary Wieczorek 3 semi
Damian Buczek 1 semi w konfrontacji z Michał Majewski. Miejsce nie uznane przez organizatora. Zawodnicy w regulaminowym czasie walki uzyskali remis. W dogrywce zagrali w papier kamień nożyce. Oczekiwano walki stad nie nagrodzono zwycięzcy

 

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO 24/25.10.2015 PIONKI 

30 MEDALI: 5 ZŁOTYCH,13 SREBRNYCH, 12 BRĄZOWYCH.

PUCHAR ZA III MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ NA OKOŁO 200 ZAWODNIKÓW Z 20 KLUBÓW TAEKWONDO, KICK-BOXING I TANG SOO DO

Nalepsze wyniki z klubu podczas turnieju: Adrian Laskowski i Natalia Gawryś o po 7 medali

fotki na facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.991190414258284.1073741895.203411993036134&type=3

Poniżej przedstawiamy indywidualne wyniki :

Adrian Laskowski juniorzy 7 medali . 1 m rozbicia, 2 m light contact -72kg, 2 m light contact -78, 2 m semi -185, 3 msemi - 175, 3 m tech.spec, 3 m. tag team
Natalia Gawryś juniorki 7 medali 1 m semi -160 , 1 m rozbicia, 2 m tech.spec., 3 m light contact -64, 3 m +64, , 3 m formy, 3 m formy bron
Szymon Szulc kadeci  4 medale 1 m rozbicia, 2 m semi -175, 2 m tech.spec, 3 m light -66,
Dominik Kaim młodzicy  4 medale 1 m rozbicia, 2 m tech spec, 3 m semi, 3 formy z bronia
Kamil Pasik  juniorzy 3 medale 2 m semi -175, 3 semi -185, 3 m tag team                                            

Mateusz Pasik młodzicy 2 medale, 2 tech spec. 2 rozbicia
Ernest Suchocki  dzieci 2 medale, 2 touch contact, 2 rozbicia
Cezary Wieczorek  młodzicy 1 medal 2 tech specjalne

Obsługę z ramienia klubu stanowili: trener i kierownik ekipy: Jacek Kesler. Sędziowie: Damian Buczek, Sylwia Soszka.

 

 ********************************************************************************************************************************

W pierwszym półroczu 2015 roku tj. od stycznia do czerwca startując w 8 turniejach zdobylismy 125 medali: 44 złote, 37 srebrnych i 44 brązowe.

******************************************************************************************************************************************************

 III PUCHAR POLSKI TANG SOO DO 06 06 2015 WOŁOMIN

16 medali: 5 srebrnych, 11 brązowych.

Szymon Szulc kadeci 2 m formy z bronią, 2 m light contact, 3 m light contact, 3 m  semi contact, 3 m semi contact
Natalia Gawryś juniorzy 3 m formy z bronią, 3 m formy tradycyjne
Magda Gnich młodzicy 2 m mini kumdo
Dominik Kaim młodzicy 2 m mini kumdo
Norbert Socha dzieci 2 m mini kumdo
Kamil Pasik juniorzy 3 m formy tradycyjne
Kasia Wierzbicka dzieci 3 m formy z bronią
Jakub Suchocki młodzicy 3 m mini kumdo
Patrycja Biedrzycka dzieci 3 m mini kumdo
Mateusz Pasik młodzicy 3 m mini kumdo
Adrian Laskowski juniorzy 3 m semi contact
Sylwia Soszka juniorzy 4 m formy z bronią
W walkach nie wystartowali Patryk Gnich, Kamil Pasik, Sylwia Soszka, Natalia Gawryś i w dalszej części rezygnacja Adrian Laskowski. Przemęczenie sezonem i urazy po ciężkiej końcówce półrocza, starty co tydzień.

 

II Mistrzostwa Mazowsza Sztuk Walki  31.05.2015 Dębę Wielkie

23 medale: 9 złotych, 7 srebrnych, 7 brązowych.

 

Adrian Laskowski 1999 4 złote medale: I m tech.specj. ap, I m tech spec yup, I m light conact, I m sumo grappling

Dominik Kaim 2004 3 złote medale: I m tech specjalne ap, I m hogo semi, I m sumo grappling

Adrian Suchocki 2004 4 medale, 1 złoty i 3 brązy; I m formy, III m tech spec,ap, III m hogo semi, III m sumo appling

Szymon Szulc 2002 3 medale 2 srebra i 1 brąz; II m tech specjalne ap, II m tech. specjalne yup, III m light contact

Adrian Socha 2005 2 medale 1 złoty i 1 srebrny; I m sumo grappling, II m techniki specjalne ap

Patrycja Urbanowska 2007 1 srebro, II m formy

Kacper Urbanowski  2005 1 srebrny II m formy

Emilia Chodara 2006 1srebrny II m soft stick

Maciej Przbysz 2008  1 srebrny  IIm echniki specjalne ap

Ernest Suchocki 2007 1 brąz, III m formy

Norbert Socha 2006 1 brąz, III m techniki specjalne ap

Michał Struciński 2005 2005 1 brąz III m sumo grappling

Startowali również Hubert Struciński, Damian Rosłon, Jakub Rosłon, Igor Rachalewski

 

 

 Turniej Warszawskiego Centrum Karate 30.05.2015 Warszawa

7 medali: 2 złote, 3 srebrne, 2 brązowe

Adrian Laskowski juniorzy starsi 2 mdale złoto i brąz. I m kumite, III m kata

Dominik Kaim młodzicy 2 medale: złoto i brąz; I m kumite, III m kata

Mateusz Pasik młodzicy 1 srebrny, II m kata

Adrian Socha dzieci starsze 1 srebrny, II m kumite

Szymon Szulc juniorzy młodsi 1 srebrny, II m kumite

Startował również Norbert Socha.

 

 

Tae Cup Open 24.05.2015 Sulejówek

10 medali: 5 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy

Norbert Socha 2006 młodzicy  3 złote medale: I m semi-contact, I m techniki specjalne, I m walki kalaki

Mateusz Pasik 2003 kadeci   2 złote medale: I m kick light, I m techniki specjalne

Cezary Wieczorek 2003 kadeci 2 srebrne medale: II m kick light, II m techniki specjalne

Dominik Kaim 2004 kadeci srebro: II m techniki specjalne

Adrian Socha 2005 kadeci srebro: II m techniki specjalne

Jakub Pasik 2005 kadeci brąz III m kick-light

  ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Otwarty Puchar Warmii i Mazur Polskiej Federacji Kickboxingu 16.05.2015 Barczewo

10 medali: 5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe (+ 2 nierankingowe brązowe)

Patryk Gnich juniorzy: 3 medale: 2 złote i 1 brąz. I m point-fighting, 1m. point fighting, 3 m light-contact

Mateusz Pasik kadeci młodsi: 2 medale: złoto i srebro. Im. kalaki, IIm. techniki specjalne, z innych startów -kontuzja.

Dominik Kaim kadeci młodsi 2 brązowe medale: III m. kalaki, IIIm techniki specjalne

Kamil Pasik juniorzy złoto. I m point-fighting; z dalszych startów weliminowany kontuzja

Szymon Szulc kadeci starsi złoto. I m techniki specjalne

Adrian Laskowski juniorzy brąz. III m point-fighting.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Szymon Szulc TSD Ronin Stanisławów

Brązowym Medalistą                                                             

Drużynowych Mistrzostw Polski Taekwondo PUT  

26 kwietnia 2015 Zawiercie

TAG TEAM SEMI CONTACT KADECI

( trzyosobowe zespoły na dystansie 5 minut, zawodnicy zmieniają po komendzie stop w dowolnej chwili i kolejności

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

VI MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO TAEKWONDO ITF 29.03.2015 DĘBĘ WIELKIE

30 medali: 12 złotych, 9 srebrnych, 9 brązowych

II m. drużynowo

 

 SZYMON SZULC (Sts.2002) 3 złote medale: 1 m. sumo grappling, 1 tech. spec. Ap, 1 m. tech. spec. Yup.

  • ADRIAN LASKOWSKI (Sts.1999) 3 medale; 2 złote i1 srebrny; 1 m light contact, 1 m sumo grappling, 2 m tech.specjalne
  • DOMINIK KAIM (Sts, 2004) 5 medali: 1 złoty, 4 brązy; 1 m sumo-grappling, 3 m: hogo semi contact, formy, tech. spec.ap, tech.spec.yup.
  • MATEUSZ PASIK (Sts, 2003) 3 medale: 1 zloty, 2 srebrne; 1 hogo semi contact, 2 formy, 2 tech.specjalne ap
  • ERNEST SUCHOCKI (Sts 2007). 3 medale: 1 złoty, 2 srebrne; 1 sumo grappling, 2 soft stick, 2 tech. spec. Ap
  • KASIA WIERZBICKA (Poś 2006) 2 medale: srebrne; 2 formy, 2 soft-stick
  • ADRIAN SUCHOCKI (Sts.2004) 2 medale: 1 srebrny, 1 brązowy; 2 hogo semi contact, 3 formy.

Po jednym złotym zdobyli: IGOR RACHALEWSKI (Poś, 2007) formy, JAŚ SAWICKI (Poś, 2007) formy, PATRYCJA URBANOWSKA (Poś, 2007) soft-stick, KUBA SUCHOCKI (Sts, 2003) sumo grappling. Po jednym srebrnym zdobyli: ADRIAN SOCHA (Poś,2005) sumo-grappling; a po brązowym: NORBERT SOCHA (Poś,2006) soft stick, EMILIA CHODARA (Poś, 2006) sumo-grappling, MICHAŁ TYMIŃSKI (Poś, 2003) sumo grappling, MACIEJ PIETRZYK (Sts, 2004) sumo grappling

Startowali również : Cezary Wieczorek, Kamil i Patryk Skowronek, Damian i Jakub Rosłon, Jakub Pasik, Jakub Słowik, Krzysztof Pietrzyk, Damian Powała, Roksana Powała.wiecej:

  https://www.facebook.com/pages/Klub-Tang-Soo-Do-Ronin-TSD-Stanis%C5%82aw%C3%B3w/203411993036134

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 

XXII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT

14/15 MARZEC 2015 WIELICZKA

2 MEDALE: SREBRNY I BRĄZOWY

SZYMON SZULC   II m. semi contact kadeci - 170 cm.

NATALIA GAWRYŚ   III m. semi contact juniorki - 160 cm 

Startowali również pośród juniorów: Adrian Laskowski (walka ropzoczynająca kategorię z Krystian ŻUK LKSW DAN) i Sylwia Soszka (pierwsza walka wygrana na tym turnieju stosunkiem punktów dla Sylwii 10:0).

 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF

17.01.2015 MIŃSK MAZOWIECKI

36 MEDALI: 16 ZŁOTYCH, 11 SREBRNYCH, 9 BRĄZOWYCH

 Wyniki zawodników: 

 Natalia Gawryś kadetki starsze 5 medali: 1 m semi, 1 m semi, 1 m light, 1 m light, 3 m broń
2. Kamil Pasik junior 5 medali: 1 m formy, 1 m semi, 2 m light, 2 m broń, 3 m semi
3. Adrian Laskowski kadet starszy 4 medale: 1 m semi, 1 m light, 1 m broń, 3 formy.
4. Sylwia Soszka juniorki 4 medale: 2 m semi, 2 m semi, 3 m broń, 2 m light n
5. Patryk Gnich junior 2 medale: 1 m semi, 1 m semi, IV m formy, wygrana walka light rezygnacja z dalszych startów light (kontuzja pleców)
6. Dominik Kaim kadet młodszy 2 medale 1 m light, 3 m broń 
7. Kasia Wierzbicka dzieci starsze 2 medale: 2 m semi, 3 m formy
8. Kacper Urbanowski 2 medale: 2 m formy, 3 m kalaki (piankowe pałki/softy)
9. Mateusz Pasik kadet modszy 2 medale: 1 m. broń, 2 m formy
10. Kuba Suchocki kadet młodszy 1 medal: 1 m light contact
11. Adrian Suchocki kadet młodszy 1 medal: 1 m light contact
12. Ernest Suchocki dzieci młodsze1 medal: 2 m kalaki (softy)
13. Magda Gnich dzieci starsze 1 medale: 2 m semi
14. Damian Powała dzieci starsze 1 medal : 2 m light contact
15. Szymon Szulc kadet starszy 1 medal: 3 m light contact
16. Patrycja Biedrzycka dzieci młodsze, 1 medal:3 m semi contact
17. Damian Rosłon kadeci młodsi 1 medal: 2 m light


Startowali również: Norbert Socha, Jakub Pasik, Jakub Słowik, Jakub Rosłon, Igor Rachalewski, Maciej Przybysz, Maciej Pietrzyk, Krzysztof Pietrzyk , Cezary Wieczorek.
Obsługa z Klubu: sędziowie Damian BuczekSebastian Socha, media: Agnieszka Socha. Wszystkim serdecznie dziękuję, również rodzicom za wspólny udział. Zawodnikom dziękuję za to, że mimo własnych startów na różnych planszach róznych konkurencji będąc tuż przed startem zajmowali się młodszymi sekundując, będąc przy nich. Za fotki i filmiki.

 

 ************************************************************************

Osiągnięcia 2014 

PODSUMOWANIE OSIĄGNIEĆ 2014 ROKU: 

W ROKU 2014 STARTOWALIŚMY  W 12 TURNIEJACH  BEDĄC ORGANIZATOREM 13  JUBILEUSZOWEJ GALI TANG SOO DO, TURNIEJU MŁODYCH MISTRZÓW TSD ORAZ GRAND CHAMPION SEMI CONTACT.

ZDOBYLIŚMY 160 MEDALI W TYM AŻ 76 ZŁOTYCH, 49 SREBRNYCH I 35 BRĄZOWYCH

UZYSKALIŚMY AŻ 5  TYTUŁÓW NAJLEPSZYCH TECHNIKÓW CZY ZAWODNIKÓW PODCZAS TURNIEJU

ADRIAN LASKOWSKI  dwukrotnie:

Najlepszy Technik Walk Sportowych

III Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesia Samurai" 29.11.2014 Radlin

Tytuł GRAND CHAMPION  SEMI CONTACT Puchar Tang Soo Do Tradycyjnego  12.04.2014 Pionki

NATALIA GNICH

Tytuł GRAND CHAMPION SEMI CONTACT Puchar Tang Soo Do Tradycyjnego 12.04.2014 Pionki

DOMINIK KAIM

Najlepszy Technik Semi Contact II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki WFMC Mińsk Maz.

PATRYK GNICH

Najlepszy Technik Turnieju Tae Cup Open Mistrzostwa Uderzanych Sztuk Walki 17.05.2014 Sulejówek

KAMIL PASIK

Najlepszy Technik Turnieju Gladius Cup 08.11.2014 Ostróda

Dla porównania w roku 2013 startowaliśmy w 13 turniejach łącznie zdobywając 157 medali: 56 złotych, 50 srebrnych i 51 brązowych. Zatem lekki progres zwłaszacz w złotych ;p

 

2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-2014-201

 III MISTRZOSTWA POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI "SILESIA SAMURAI"

29 11 2014 RADLIN WOJ.ŚLĄSKIE

14 MEDALI: 6 ZŁOTYCH, 5 SREBRNYCH, 1 BRĄZOWY ORAZ 2 NIE RANKINGOWE SREBRNE

ADRIAN LASKOWSKI - NAJLEPSZY TECHNIK WALK SPORTOWYCH

140 zawodników z 10 klubów. Organizator: Robert Szindle Związek Sportowy "Langren Shihan"

wyniki: 

ADRIAN LASKOWSKI 15L. 4 medale: 3 złote i 1 srebrny.I m. semi, I m rozbicia, I m formy, II m soft kije. Najlepszy Technik Walk Sportowych.

KAMIL PASIK  16l. 3 medale, 2 złote i 1 brąz
I m semi, I m formy, III m rozbicia

NATALIA GAWRYŚ 15L.3 medale, 1 złoty, 2 srebrne, nierankingowy srebrny
I m semi, II m soft kije, II formy, II nrk rozbicia

SZYMON SZULC  12l.  2 medale, 2 srebrne + nierankingowy srebrny
II m semi, II m rozbicia, II nrk formy

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

GLADIUS CUP 08.11.2014 OSTRÓDA

15 MEDALI: 8 ZŁOTYCH, 4 SREBRNE, 3 BRĄZOWE 

KAMIL PASIK - NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

174 zawodników z 11 klubów: taekwondo, kick-boxingu, tang soo do, karate, ju-jitsu

Wyniki:

Kamil PASIK seniorzy I m semi contact, I m light contact. Tytuł Najlepszego Technika Turnieju.

SzymonSZULC młodzicy I m semi contact, I m techniki szybkościowe

Adrian LASKOWSKI juniorzy II m semi contact, II m light contact

Patryk GNICH seniorzy I m semi contact, III m light contact

Natalia GAWRYŚ kadetki II m semi contact, III m light contact

Sylwia SOSZKA seniorki I m semi contact

Dominik KAIM młodzicy I m semi contact

Cezary WIECZOREK młodzicy I m techniki szybkościowe

Adrian SOCHA dzieci II m semi contact

Mateusz PASIK młodzicy III techniki szybkościowe

Wystąpili również wśród dzieci: Norbert Socha (1 wygrana walka semi) i Jakub Pasik.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  PUCHAR ŚWIATA KONG SAO

25/26.10. 2014 MIKOŁÓW

3 MEDALE: 2 ZŁOTE, 1 BRĄZOWY

ADRIAN LASKOWSKI  JUNIORZY ZŁOTO WALKI SEMI CONTACT

PATRYK GNICH SENIORZY ZŁOTO WALKI SEMI CONTACT

SZYMON SZULC KADECI BRĄZ WALKI SEMI CONTAC

KAMIL PASIK  SREBRO (nierank.) WALKI SEMI CONTACT

walczyli również Damian Buczek i jacek Kesler ( po 1 wygranej walce)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

JUBILEUSZOWA GALA TANG SOO DO

10 LAT KLUBU TSD "RONIN"  STANISŁAWÓW

TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW TANG SOO DO

27.09.2014 STANISŁAWÓW

 (mecz 5 walk semi contact zawodników TSD Ronin Stanisławów z 5 zawodnikami innych klubów federacji). 3: 2 dla TSD „Ronin” Stanisławów

  1. Adrian Laskowski TSD Ronin Stanisławów  ( nad Filip Szymaszczyk TSD Wołomin)
  2. Natalia Gawryś TSD Ronin Stanisławów (nad Aleksandra Grzywacz TSD Pionki)
  3. Patryk Gnich TSD Ronin Stanisławów (nad Michał Borkowski TSD Pionki)
  4. Artur Kozłowski TSD Pionki (nad Kamil Pasik TSD „Ronin” Stanisławów
  5. Natalia Gawryś TSD Poświętne (nad Natalią Gnich TSD „Ronin” Stanisławów)
  6. Szczegółwe zestawienie wyników naszych adeptów z Turnieju Młodych Mistrzów Tang Soo Do na dole ralacji w artykule, który znajduje się tutaj:http://www.tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/206-komunikta.html
     xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

III PUCHAR PABIANIC TAEKWONDO

PABIANICE 31.05.2014 organizator Grzegorz Sokołowski klub "Azja"

49 medali: 20 złotych, 14 srebrnych i 15 brązowych.

Zdjęcie: 49 rankingowych medali dla TSD Ronin Stanisławów/Poświętne (zabrakło 1 do 50 ;p) podczas III Pucharu Pabianic TKD. Podajemy tylko rankingowe:I . Adrian Laskowski  kadet  1 m light-contact, 1 m semi contact, 1 m. synchron, 1 m soft stick, 2 m układy, 3 m tech.szybkościowe II.Ernest Suchocki dzieci 1 m walki semi, 1 m soft stick, 1 m tor przeszkód, 3 m formy, 3 m tech. szybkościoweIII.IKamil Pasik juniorzy 1 m semi-contact, 1 m synchron, 1 m soft stick, 3 m formyIV Natalia Gawryś kadetki 2 m semi contact, 2 m tech.szybkościowe, 3 m soft stick, 3 m synchronV Mateusz Pasik młodzicy 2 m semi-contact, 2 m formy, 3 m soft stick, 3 tor przeszkódVI. Patryk Gnich juniorzy 1 m light-contact, 1 m semi-contact, 2 m soft stickVII Dominik Kaim młodzicy 1 m semi contact, 1 m soft stick, 3 m formyVIII Norbert Socha dzieci 1 m tor przeszkód, 2 m soft stick, 3 m tech. szybk.IX Patrycja Biedrzycka dzieci 1 m soft-stick, 2 m semi, 2 m formyX Hubert Łątkowski dzieci 1 m tor przeszkód, 2 m soft stick, 3 m semiXI Igor Rachalewski dzieci 1 m soft stick, 2 m tor przeszkódXII Adrian Socha dzieci  2 m tor przeszkód, 3 m soft stickXIII Gabriela Łątkowska dzieci 2 m soft stick, 3 m tor przeszkódXIV Natalia Gnich kadetki 3 m synchron, 3 m tech. szybkościoweXV Maciej  Przybysz dzieci 1 m tor przeszkódXVI Szymon Szulc młodzicy 1 m tor przeszkódXVII Damian Szczęsny dzieci 2 m soft stickBrawa również dla Kacpra Urbanowskiego, Kuby Słowika (wszedł do finału form), Jakuba Suchockiego, Czarka Wieczorka, Adriana Suchockiego, Jakuba Pasika - za dzielną rywalizację, a obasada turnieja była liczna , około 140 zawodników, ;p

Dokładne zestawienie wyników:

Adrian Laskowski kadet 6 medali: 1 m light, 1 m semi, 1 m synchron, 1 m soft stick, 2 m formy, 3 m techniki szybkościowe
Ernest Suchocki dzieci 5 medali: 1 m semi, 1 m soft stick, 1 m tor przeszkód, 3 m formy, 3 m techniki szybkościowe
Kamil Pasik junior 4 medale: 1 m semi, 1 formy synchroniczne, 1 m soft stick, 3 m formy
Natalia Gawryś kadet 4 medale: 2 m semi contact, 2 m techniki szybkościowe, 3 m soft stick, 3 m formy synchroniczne
Mateusz Pasik młodzik 4 medale: 2 m walki semi, 2 m formy, 3 m soft stick, 3 m tor przeszkód
Patryk Gnich junior 3 medale: 1 m light-c, 1 m semi , 2 soft stick
Dominik Kaim młodzik 3 medale: 1 m semi, 1 m soft stick, 3 formy
Patrycja Biedrzycka dzieci 3 medale: 1 m soft stick, 2 m semi, 2 m formy
Norbert Socha dzieci 1 m tor przeszkód, 2 m soft stick, 3 m techniki szybkościowe
Hubert Łątkowski dzieci młodsze 3 medale:  1 m tor przeszkód,  2 m soft stick, 3 m semi
Igor Rachalewski dzieci młodsze 2 medale:  1 m soft-stick, 2 m tor przeszkód
Adrian Socha dzieci 2 medale: 2 m tor przeszkód, 3 m soft-stick
Gabriela Łątkowska dzieci 2 medale: 2 m soft stick, 3 m tor przeszkód
Natalia Gnich kadet 2 medale: 3 m formy synchroniczne, 3 m techniki szybkościowe
Szymon szulc młodzik 1 medal: 1 m tor przeszkód
Damian Szczęsny dzieci 1 medal: 1 m soft stick
Maciej Przybysz dzieci młodsze 1 medal: 1 m tor przeszkód

Dzielnie również walczyli Adrian Suchocki, Jakub Suchocki, Cezary Wieczorek, Jakub Pasik, Kacper Urbanowski czy Jakub Słowik (wszedł do finału form, gdzie odpadł). Tym razem się nie udało, niemniej jednak wytrwałość i cierpliwość na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ten start, mimo braku medalu, jest krokiem do sukcesu. ;p

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

EUROPEAN CHAMPIONS TOURNAMENT

EUROPEJSKI TURNIEJ MISTRZÓW WARSZAWA 17.05.2014

Organizator: Tomasz Piotrkowicz Europejskie Stowarzyszenie Budo

Jacek Kesler III miejsce kumite (walki sportowe karate) seniorów

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TAE CUP OPEN 2014

OTWARTE MISTRZOSTWA UDERZANYCH SZTUK WALKI

SULEJÓWEK 17.05.2014 organizator Bartłomiej Turczyński

4 medale: 3 złote i 1 srebrny

Tytuł Najlepszego Technika - Patryk GNICH

Wyniki:

Patryk Gnich I m light contact, I m semi contact

Damian Buczek I m semi contact

Dominik Kaim II m semi-contact

Startowali również: Adrian Laskowski, Natalia Gawryś i Rafał Wytrykus

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

I MISTRZOSTWA MAZOWSZA W SZTUKACH WALKI

17.05.2014 DĘBE WIELKIE organizator Dawid Matwiej

13 medali: 8 złotych, 3 srebrne, 2 brązowe

 

Pełne wyniki:

 

Szymon Szulc I m semi-contact, I m sumo-grappling, I m tech. specjalne (ap), I m tech spec. (yup)

 

Adrian Socha I m soft-stick, I m sumo-grappling

 

Adrian Suchocki I m soft-stick, I m sumo-grappling

 

Jakub Suchocki II m sumo-grappling, III m semi-contact, III m soft-stick

 

Damian Szczęsny II m techniki specjalne (dosiężne); po jednej wygranej walce w softach i sumo

 

Ernest Suchocki II m soft-stick.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

PUCHAR TANG SOO DO TRADYCYJNEGO 

12.04.2014 PIONKI DARIUSZ SUŁEK

2  TYTUŁY GRAND CHAMPION

18 medali:  8 złotych, 7 srebrnych, 3 brązowe + 1 nrk brąz

ADRIAN LASKOWSKI GRAND CHAMPION SEMI CONTACT

NATALIA GNICH GRAND CHAMPION SEMI CONTACT

Pełne wyniki:

Ernest Suchocki (dzieci młodsze) I m formy tradycyjne, I m soft stick
Adrian Laskowski (kadeci) I m semi contact, I formy z bronią
Natalia Gnich (kadetki) I m semi contact
Igor Dąbrowski (młodzicy) I m formy tradycyjne
Dominik Kaim (dzieci) I m touch contact
Jakub Słowik (dzieci) I m touch contact
Mateusz Pasik (młodzicy) II m semi contact, II m fformy tradycyjne
Karol Kaps (kadeci) II m semi contact
Norbert Socha (dzieci) II m touch contact
Adrian Socha (dzieci) II m touch contact
Magda Gnich (dzieci) II m formy tradycyjne
Szymon Szulc (młodzicy) II m semi contact
Adrian Suchocki (dzieci) III m formy tradycyjne
Patrycja Biedrzycka (dzieci) III m touch contact
Jakub Laskowski (kadeci) III m semi contact

nierankingowy brąz: Cezary Wieczorek - semi contact.

Wystąpili również: Natalia Gawryś (przeszła elimnacje w formach), Jakub Pasik ( wygrana 1 walka w touch contact), Jakub Suchocki, Jakub Kozłowski, Kamil Pasik, Mateusz Wróbel. Damian Buczek

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V MISTRZOSTWA POWIATU TAEKWONDO ITF  

06.04.2014 DĘBE WIELKIE

20 medali: 10 złotych, 6 srebrnych, 4 brązowe oraz 1 nrk.

Pełne wyniki: (rankingowe):

Adrian Socha (2005) I m techniki specjalne i I m sumo-grappling
Igor Rachalewski (2008) I m soft stick
Jakub Słowik (2005) I m soft stick
Mateusz Pasik (2003) I m tech.specjalne
Kuba Suchocki (2003) I m sumo-grappling
Magda Gnich (2004) I m soft stick
Szymon Szulc (2002) I m semi contact
Natalia Gawryś (1999) I m light contact
Adrian Laskowski (1999) I m light contactsrebrne zdobyli:
Dominik Kaim (2004) II m tech.specjalne, II m. sumo-grappling
Krzystof Kasprzak (2006) II m soft stick
Jakub Słowik (2005) II m tech. specjalne
Jakub Suchocki (2003) II m soft stick
David Świnarski (1993) II sumo grapplingbrązowe zdobyli:
Kamil Pasik (1998) III m. techniki specjalne (ap) i III m. tech.spec. (yup)
Piotr Chaciński (2004) III m. soft stick
Damian Szczęsny (2005) III m sumo-grappling

 nierankingowy medal srebrny: Natalia Gnich (1999) light contact


W zawodach udział brali również: Patrycja Biedrzycka, Jakub Pasik, Norbert Socha, Ernest Suchocki, Adrian Suchocki, Kasia Wierzbicka, Róza Chacińska, Jakub Kozłowski, Damian Powała, Cezary Wieczorek, Patryk Gnich, Rafał Wytrykus.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

IX Eberpokal Turnier Turniej Kick-boxingu Wako, Eberswalde Niemcy 15.02.2014

6 medali: 3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe

Pełne wyniki: (rankingowe)

 Patryk Gnich  I miejsce  point-fighting  -74kg, III miejsce point-fighting -69kg

 Kamil Pasik  I m light-contact -57kg

Natalia Gnich I m point-fighting -47kg

 Mateusz Pasik  II m point-fighting -32kg

 Natalia Gawryś III m point-fighting -60kg

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

V Mistrzostwa Ju-Jitsu Ne-waza Ziemi Mińskiej

8 luty 2014 Ruda/Dębe Wielkie

5 medali:  5 złotych, 1 srebrny

 

Wyniki:

 

Szymon Szulc  I miejsce

 

Jakub Kozłowski I miejsce

 

Adrian Suchocki  I miejsce

 

Ernest Suchocki  I miejsce

Adrian Socha I miejsce

Jakub Suchocki  II miejsce

Szymon Szulc II miejsce (nie rankingowe)

Damian Szczęsny  II miejsce (nie rankingowe), II miejsce  (nie rankingowe)

Patrycja Biedrzycka  II miejsce nie rankingowe

Karol Kaps  II miejsce nie rankingowe

Norbert Socha  III miejsce nie rankingowe

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki WFMC

18 01 2014 Mińsk Mazowiecki

13 medali: 3 złote, 7 srebrnych, 3 brązowe

V miejsce Drużynowo na 23 ekipy, Dominik Kaim - Najlepszy Technik Semi w kategorii

Organizator: Kamil Chłopik Walhalla Fight Club Mińsk Mazowiecki, przedstawiciel WFMC

Startujący: około 200 zawodników z 23 klubów kick-boxingu, taekwondo, karate, kung fu, tang soo do itp.

Wyniki: 

Dominik Kaim  I miejsce semi contact, II miejsce semi contact. Najlepszy Technik Semi Contact kategorii

Patryk Gnich   I miejsce semi contact, II miejsce semi contact

Norbert Socha I miejsce semi contact

Igor Dąbrowski  II miejsce układy stylowe, III miejsce semi contact

Magda Gnich II miejsce semi contact, rewelacyjna zawodniczka turnieju

Mateusz Pasik II miejsce semi contact

Damian Buczek II miejsce semi contact

Agnieszka Socha II miejsce semi contact

Natalia Gnich III miejsce semi contact

Adrian Socha III miejsce układy stylowe

Startowali również Natalia Gawryś, Karol Kaps i Mateusz Wróbel

osiągniecia 2013 wyniki 2013 osiągniecia 2013 wyniki 2013  ......

w 2013 roku zdobyliśmy: 157 medali, 56 złotych, 50 srebrnych, 51 brązowych

Braliśmy udział w 13 turniejach.

VII Tarczyn Mazovia Cup International 7 XII 2013

Kolejne sukcesy zawodników Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne

VII Tarczyn Mazovia Cup International  7.12.2013

17 medali: 5 złotych, 6 srebrnych, 6 brązowych

Kamil Pasik TSD Stanisławów  I m UFR Tatami, II m Point-Fighting +170, III m Point Fighting – 170 kadet starszy

Dominik Kaim TSD Stanisławów I m Point Fighting, I m Touch-Contact  dzieci starsze

Adrian Laskowski TSD Stanisławów  I m Point Fighting -170, III m Point Fighting +170, I m UFR Tatami kadet starszy

Patryk Gnich TSD Stanisławów  II m Point Fighting -180, II m Point Fighting + 180 junior

Norbert Socha TSD Poświętne (6 lat J) II m Point Fighting, II m Touch Contact  dzieci młodsze

Jakub Słowik TSD Stanisławów  II m Point Fighting  dzieci starsze

Szymon Szulc TSD Stanisławów  III m Point Fighting kadet młodszy

Adrian Socha TSD Poświętne  III m Point Fighting, dzieci starsze

Patrycja Biedrzycka TSD Stanisławów III m Touch Contact

Mateusz Pasik TSD Stanisławów  III m Touch Contact

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

Otwarte Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesia Samurai" Rybnik 2013

Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów/Poświętne.Trener Jacek Kesler

15 medali: 6 złotych, 5 srebrnych, 1 brązowy (2 nierankingowe) 

Dwa tytuły najlepszego fightera w swoich kategoriach:

"The Best Fighting" - Jacek Kesler i Adrian Laskowski

Kamil Pasik I m. – Semi Contact Fight, I m. – Break Special Technics, I m. – Weapons Challenge, III m – Traditional Kata, III m.- Soft Stick Fight

Adrian Laskowski I m. – Semi Contact Fight, I m.- Soft-Stick Fight, II m. – Break Special Technics, II m. – Weapons Challenge

Natalia Gawryś II m. – Semi Contact Fight, III m.- Soft Stick Fight

Natalia Gnich III m. Semi Contact Fight

Jacek Kesler I m. Soft Stick Fight, II m Semi Contact Fight nierankingowy, II m. Traditional Kata nierankingowy

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Puchar Polski UFR Szczecin 17.11.2013

9 medali:  6 złotych, 1  srebrny, 2 brązowe

W Szczecinie w dniu 17 listopada 2013 r. odbył się Puchar Polski UFR w walkach kick-boxingu wg. formuł: point-fighting oraz UFR Tatami. W szranki sportowej rywalizacji stanęło około 130 zawodników z krajowych klubów.Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników, którzy byli bardzo dobrze widoczni w czasie turnieju. Zasłużyli tym samym na uwagę gospodarzy, organizatorów a nawet publiczności.

Patryk Gnich  3 x złoto  I m – UFR Tatami, I m- Point Fighting, I m – Point Fighting

 

Kamil Pasik  I m -  UFR Tatami, III m – Point Fighting, III m – Point Fighting

 

Adrian Laskowski  I m – Point Fighting, II m – Point Fighting

 

Natalia Gawryś  I m Point Fighting

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO 19/20.10.2013 PIONKI

 14 medali: 4 złote, 3 srebrne, 7 brązowych

IV miejsce drużynowo na 32 startujące ekipy.

 

Mistrzowie Polski Tang Soo Do 2013 TSD „Ronin”

Mateusz Pasik  I m. – rozbicia, I m.- techniki specjalne dzieci

Karol Kaps I m – rozbicia kadeci

Jacek Kesler I m. – formy tradycyjne weterani

Kamil Pasik  II m. – rozbicia, II m. – formy z bronią (kij) kadeci

Natalia Gawryś II m. – techniki specjalne kadeci

Adrian Laskowski III m. – rozbicia, III m. – walki light-contact kadet

Patryk Gnich III m.- walki semi-contact, III m. – formy tradycyjne juniorzy

Szymon Szulc III m. – rozbicia młodzicy

Magda Gnich III m. – walki touch-contact dzieci

Jakub Suchocki III m. – walki touch-contact dzieci

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki IMAF Słupsk

7 medali: 1 złoty, 3 srebrne, 3 brązowe

Od 31.05 do 02.06.2013r. reprezentacja Tang Soo Do "Ronin" Stanisławów i Poświętne przebywała na wyjeździe sportowym w Ustce i Słupsku, gdzie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sztuk Walki Federacji IMAF. 

Wyniki: 

Kamil Pasik   I m - semi contact

Natalia Gnich II m - semi contact

Sylwia Soszka II m - semi contact

Norbert Socha II m - sport kenjutsu

Agnieszka Socha III m - semi contact

Adrian Socha III m - sport kenjutsu

Jacek Kesler III m - semi contact

Emil Adamkiewcz - II m - sport kenjustu (KS Ju-Jitsu Ruda)

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

II Otwarte Mistrzostwa Barczewa w Mieszanych Sztukach Walki Federacji WFMC

2 medale: złoty i srebrny w konkurencji: stop-point

Natalia Gawryś  złoty medal walki stop-point

Norbert Socha   srebrny medal walki stop-point

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

I MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ TANG SOO DO

"RONIN CUP" 28 .04.2013 POŚWIĘTNE

Tang  Soo Do „Ronin” Poświętne: 14 medali;  6 złotych, 4 srebrne  i 4 brązowe.

Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów:  15 medali: 6 złotych, 4 srebrne, 5 brązowych

http://www.tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/147-i-midzyklubowy-turniej-tang-soo-do-qronin-cupq-28-042013-powitne.html

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

IV Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF 

13.04.2013 Stojadła Mińsk Mazowiecki

Tang Soo Do "Ronin" Stanisławów/Poświętne: 20 medali: 4 złote, 10 srebrnych, 6 brązowych. II miejsce w kalsyfikacji drużynowej. 

Mateusz Pasik  Im – soft-stick, Im – techniki specjalne, III miejsce – sumo-grappling

 

Jakub Suchocki Im –sumo-grappling, IIIm – techniki specjalne

 

Natalia Gnich Im – walki light-contact

 

Kamil Pasik IIm- sumo-grappling, IIIm – techniki specjalne

 

Patrycja Biedrzycka IIm – soft-stick, IIIm – techniki specjalne

 

Adrian Socha IIm – sumo –grappling, IIm – techniki specjalne

 

Damian Jackowicz IIm – soft-stick, IIIm- sumo-grappling

 

Dominik Kaim IIm – techniki specjalne

 

Norbert Socha IIm – soft-stick

 

Agnieszka Socha IIm –  walki light-contact

 

Adrian Laskowski IIm – walki light-contact

 

Natalia Gawryś IIIm – walki light-contact

 

Jakub Pasik IIIm – sumo-grappling

 

Udział wzięli również: Patryk Gnich, Szymon Szulc, Angelika Szczęsna, Paweł Szczęsny, Jakub Laskowski, Ernest Suchocki, Adrian Suchocki, Damian Szczęsny, Dominika Słowik, Piotr Słowik, Jakub Słowik, Magda Gnich, Mateusz Wróbel, Cezary Wieczorek.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 Puchar Podbeskidzia

Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych

9 Marzec 2013 Żywiec

5 medali: 2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy

 

Jacek Kesler I miejsce - semi-contact, II miejsce - kata. Puchar dla Najlepszego Technika Semi Contact seniorów.

Kamil Pasik I miejsce - semi contact

Damian Buczek II miejsce - semi contact, IV miejsce - kata

Natalia Gawryś III miejsce - semi-contact

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Turniej Kick-boxingu "Eberpokal Turnier" Niemcy. 16.02.2013 Eberswalde

3 medale: 1 złoty, 2 brązowe

Patryk Gnich I m. semi-contact 

Adrian Laskowski III m. semi-contact

Kamil Pasik III m. semi-contact

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

II Pomorski Turniej Ashihara Karate

04.02.2013 Darłowo

12 medali: 5 złotych, 3 srebrnych i 4 brązowych.

 Wyniki: 

Dominik Kaim  I m kumite, I m sumo-grappling

Szymon Szulc I m sumo-grappling, II m kumite

Angelika Szczęsna I m. kumite, III m. sumo-grappling

Natalia Gawryś I m. sumo-grappling, III m. kumite

Karol Kaps II m kumite, IV m. sumo-grappling

Paweł Szczęsny II m. sumo-grappling, IV m kumite

Norbert Socha III m kumite, III m. sumo-grappling

Adrian Socha IV m. kumite, V m sumo-grappling

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Turniej Mistrzów Warszawskiego Centrum Karate

20.01.2013 r. Warszawa

5 medali: 2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy

alt

Wyniki: 

Adrian LASKOWSKI  I miejsce -  kumite (walki sportowe), II miejsce - kodachi (walki: krótki miecz, pałka).    juniorzy młodsi

Dominik KAIM I miejsce - kumite (walki sportowe) dzieci

Mateusz PASIK II miejsce - kumite (walki sportowe) dzieci

Adrian Socha III miejsce - kumite (walki sportowe) dzieci

Norbert Socha IV miejsce rankingowe - kodachi (walki krótka pałka) dzieci młodsze.

Udział brał również Kamil Pasik, który mimo wygranych pojedyńczych starć nie przebrnął przez eliminacyjne sito. Karol Kaps - odpadł z turnieju w wyniku dyskwalifikacji.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI FEDERACJI WFMC. 19 STYCZNIA 2013r. MIŃSK MAZOWIECKI

20 MEDALI:  7 ZŁOTYCH, 6 SREBRNYCH, 7 BRĄZOWYCH; II MIEJSCE DRUŻYNOWO NA 23 KLUBY.

PATRYK GNICH I DOMINIK KAIM NAJLEPSZYMI ZAWODNIKAMI W SWOICH KATEGORIACH.alt alt

Na bardzo duży sukces naszej drużyny , w gronie około 135-150 zawodników, złożyły się wyniki uzyskane przez:

KAMIL PASIK   I miejsce - formy tradycyjne, I miejsce - formy z bronią, III miejsce - semi-contact  - 165 cm kadeci, III m. - light contact - 52 kg kadeci

DOMINIK KAIM  I m. - semi-contact + 140 młodzicy,I m. - formy tradycyjne, II m. - semi-contact - 140 cm młodzicy

PATRYK GNICH I m. - semi-contact + 165 cm kadeci, II m. - light-contact -60 kg kadeci, II m. - formy tradycyjne

ADRIAN LASKOWSKI I m - semi-contact - 165 cm kadeci, II m. - light-contact - 52 kg kadeci, III m. - formy tradycyjne

SYLWIA SOSZKA  I m. - formy tradycyjne, II m. - semi-contact +170 cm, III m. - semi-contact - 170 cm

MATEUSZ PASIK  II m - formy tradycyjne, młodzicy.

MAGDA GNICH III m. - semi-contact młodzicy

ADRIAN SOCHA III m. - semi-contact młodzicy

NATALIA GAWRYŚ III m. - - semi-contact kadetki

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

NASZE OSIĄGNIĘCIA 2012 

Puchar Polski Tang Soo Do i International Mazovia Cup UFR

08.12.2012r. Tarczyn

9 medali: 2 złote, 3 srebrne, 4 brazowe

alt alt

Organizator: Federacja UFR (Piotr Bąkowski), Polska Federacja Tang Soo Do (Marcin Kostyra)  550 zawodników

Wyniki:

Szymon Szulc

złoto-rozbicia desek

Magda Gnich  

złoto - walki point-fighting

Kamil Pasik

srebro - walki point-fighting, srebro - formy z bronią, srebro - rozbicia desek

Adrian Laskowski

brąz - rozbicia desek

Dominik Kaim

brąz - walki touch-contact (pałki)

Sylwia Soszka

brąz - formy tradycyjne

Norbert Socha

brąz - walki touch-contact.

********************************************************************************************************************************************************************************

Otwarte Mistrzostwa Sztuk Walki Kong Sao - Mikołów. 27/28 Paźdzernik 2012r

7 medali: 2 złote. 3 srebrne, 2 brązowe

Specjalne wyróżnienie - Adrian Laskowski - najlepszy technik semi-contact. Specjalne trofeum.

Organizator: Stowarzyszenie Kong Sao - p. Sylwester Czarnota  (www.kongsao.pl)

alt

Wyniki:

Adrian Laskowski - wyróżnienie specjalne: najlepszy technik semi-contactu

I miejsce - semi-contact, II miejsce - kata  

Patryk Gnich

I miejsce - semi-contact, III miejsce - kata z bronią

Kamil Pasik

II miejsce - semi-contact, II miejsce - kata z bronią, III miejsce - kata

Kamil Zgódka - IV miejsce semi-contact. Uległ w batali o walkę o 3 miejsce.

Udział wzięli również: Natalia Gawryś, Karol Kaps, Przemysław Kosiński, Izabela Urbaniak.

***************************************************************************************************************************************

*****************************************

I Turniej dla Dzieci w Grapplingu / III Turniej Subbmission Fighting Grappler Cup 13.10.2012r. Mińsk Mazowiecki

II miejsce -Drużynowo

8 medali:  3 złote, 2 srebrne, 3 brązowe

alt

Organizator: Marcin Frankiewicz - Klub Grappler Mińsk Mazowiecki

Współorganizator: Adam Żukowski - Klub Sportowy Ju-Jitsu Ruda

Wyniki:

Kamil Pasik - I miejsce

Dominik Kaim - I miejsce

Patrycja Biedrzycka - I miejsce

Norbert Socha - II miejsce

Jakub Pasik - II miejsce

Adrian Socha - III miejsce

Zuzanna Skuza - III miejsce

Szymon Szulc - III miejsce

********************************************************************************************************************************************************************************

I Mińska Liga Ju-Jitsu 16.06.2012 Ruda

III miejsce - Drużynowe

12 medali: 4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe

Wyniki:

Sylwia Soszka 

I miejsce - walki ne-waza, I miejsce - walki ne-waza zaawans.

Szymon Szulc

I miejsce - walki ne-waza

Igor Dąbrowski

I miejsce - walki ne-waza

Adrian Laskowski

II miejsce - walki ne-waza

Dominik Kaim

II miejsce - walki ne-waza

Karol Kaps

II miejsce - walki ne-waza

Krzysztof Kasprzak

II miejsce - walki ne-waza

Kamil Pasik

III miejsce - walki ne-waza 

Norbert Socha

III miejsce - walki ne-waza (nierankingowy)

Adrian Socha 

III miejsce - walki ne-waza (nierankingowy)

Przemysław Kosiński

III miejsce - walki ne-waza (nierankingowy)

********************************************************************************************************************************************************************************

I Otwarte Mistrzostwa Barczewa UFR - 09.06.2012 Barczewo

8 medali: 1 złoty, 2 srebrne, 4 brązowe

Organizator: UFR. Klub "Egida" - Bartosz Zabłotny

 

Wyniki:

Adrian Laskowski 

II miejsce - walki point-fighting, II miejsce - walki point-fighting (wyzsza kategoria)

Kamil Pasik

II miejsce - walki point-fighting, II miejsce - walki point-fightin (wyższa kategoria)

Krzysztof Gryz 

III miejsce - walki light-contact, III miejsce - walki point-fighting

Mateusz Boruszewski

I miejsce - walki touch-contact (piankowe pałki, soft-stick)

Bartłomiej Budzyński 

II miejsce - walki touch-contact (piankowe pałki, soft stick) nierankingowy

********************************************************************************************************************************************************************************

II Spartakiada Tarnogórskiej Akademii Karate Goju -ryu

31 marzec 2012 Tarnowskie Góry

3 medale: 2 srebrne, 1 brązowy.

Organizator: Tarnogórska Akademia Karate Goju-ryu, sensei Janusz Pfaff

Gość honorowy:  szef stylu Karate Goju-ryu IOGKF Polska - sensei Tomasz Siewkowski

alt

reprezentacja zawodnicza i pokazowa: Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Mateusz Pasik, Jakub Pasik, Dominik Kaim, Szymon Szulc, Przemysław Kosiński oraz w pokazie i foto: Damian Buczek, Patryk Gnich, Izabela Urbaniak oraz zaprzyjaźnieni reprezentanci Goju-ryu : sensei Tomasz Siewkowski a także Dominika Wawroś, Mateusz Pesta, Marek Pesta.

W sparakiadzie udział wzięło kilkadziesiąt osób z klubów Goju-ryu w Tarnowskich Górach i Bytomiu oraz z naszego klubu Tang Soo Do

Wyniki: 

Adrian Laskowski - II miejsce

Mateusz Pasik - II miejsce

Dominik Kaim - III miejsce

fotografie wykonane przez Izę Urbaniak: http://izaurbaniakphotography.blogspot.com/2012/04/ii-spartakiada-tarnogorskiej-akademii.html

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF Choi Jung Hwa

24 marzec 2012r. Mińsk Mazowiecki

6 medali: 4 złote, 2 srebrne

Tang Soo Do Pustelnik - 1 złoty

Tang Soo Do Stanisławów - 3 złote, 2 srebrne

alt

Reprezentacja: Damian Buczek i Izabela Urbaniak (Pustelnik) oraz Jacek Kesler, Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Mateusz Pasik, Dominik  Kaim, Szymon Szulc (Stanisławów)

Organizator: Akademia Sztuk Walki - Dawid Matwiej (www.aswtkd.republika.pl)

Wyniki:

Izabela Urbaniak

I miejsce - walki ligh-contact

Domink Kaim

I miejsce - sumo-grappling , I miejsce - techniki specjalne

Adrian Laskowski

I miejsce - soft-stick

Szymon Szulc

II miejsce -sumo-grappling, II miejsce -techniki specjalne

Kilka fotek wykonanych przez Izę Urbaniak: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.354514334592565.81254.203411993036134&type=1

********************************************************************************************************************************************************************************

 

V MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO

PUŁAWY 17/18 MARZEC 2012

9 medali: 3 złote, 3 srebrne, 3 brązowe (1 nierankingowy)

Organizator: Polska Federacja Tang Soo Do Puławy - p. Marcin Kostyra III dan

Patronat: forum SFD

alt

fot. Iza Urbaniak. Na fotografii Mazowieckie Centrum TSD

Reprezentacja: sędziowie i instruktorzy: Jacek Kesler, Damian Buczek, Anna Wieczorek, Kamil Zgódka; zawodnicy: Patryk Gnich, Natalia Gnich, Krzysztof Gryz, Adrian Laskowski, Kamil Pasik, Sylwia Soszka.

W zawodach wzięło udział przeszło 200 zawodników reprezentujących kluby: tang soo do, taekwondo, kickbooxingu, karate. Rywalizacja przebiegała w konkurencjach: formy, formy z bronią, techniki specjalne, rozbicia oraz konkurencjach walk sportowych: semi-contact, touch-contact, light-kick i light-contact. Ciekawostką były dwie dodatkowe konkurencje: Bicie rekordu Polski w kopnięciu dosiężnym oraz Extremalne rozbicia. 

Wyniki:  

(wszyscy kat. kadeci).

Natalia Gnich

I m - walki semi contact

III m - formy

III m - techniki specjalne (nierankingowe)

Sylwia Soszka

I m - formy z bronią

II m - formy

Kamil Pasik

II m - rozbicia

II m - formy z bronią

III m - formy

Adrian Laskowski

I m - rozbicia  

otarł się o finał w formach.

Startowali również: Patryk Gnich, Krzysztof Gryz

więcej info: www.tangsoodo.pl    

foto:  http://izaurbaniakphotography.blogspot.com/2012/03/v-otwarte-mistrzostwa-polski-tang-soo.html

********************************************************************************************************************************************************************************                                                                                     

II Międzynarodowe Mistrzowstwa Polski UFR

25/26 luty 2012 Ciepłowody

1 medal: brązowy  

Patryk GNICH  (point-fighting)

Organizator: Centrum Rekreacji i Sportu - Tomasz Olszewski

Patronat: UFR http://ufr.org.pl/

alt

Wyniki: 

Patryk Gnich  

III miejsce  walki point-fighting

********************************************************************************************************************************************************************************

III Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza Ziemi Mińskiej - Ruda k/Dębe Wielkie

11 luty 2012

5 medali: 3 złote, 2 srebrne

Organizator: Rudzki Klub Sportowy Ju-Jitsu - Adam Żukowski

Patronat: Starosta Miński, tygodnik "Nowy Dzwon"

alt

fot. Sylwia Soszka

Reprezentacja: Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Natalia Gnich, Szymon Szulc, Mateusz Pasik, Dominik Kaim, Magda Gnch, Cezary Wieczorek

Trenerzy/obsługa: Jacek Kesler, Patryk Gnich, Sylwia Soszka

Wyniki:

Szymon Szulc             I miejsce

Dominik Kaim            I miejsce

Magda Gnich              I miejsce

Adrian Laskowski     II miejsce

Mateusz Pasik           II miejsce

Kamil Pasik                 III miejsce nierankingowe

Natalia Gnich               II miejsce nierankingowe

2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*2011*

Nasze osiągnięcia w 2011 roku.

 

V UFR MAZOVIA OPEN TARCZYN 

10 grudzień 2011

Turniej kick-boxingu w formułach walki ciągłej i przerywanej.

1 medal: srebrny

alt

Patryk Gnich (biały dobok) w akcji - 4 wygrane walki, 5 walka otarł sie o brąz

W zawodach wzięło udział 250 zawodników reprezentujących klubu kickboxingu i taekwondo oraz tangsoodo. Organizatorem turnieju: http://www.ufr.org.pl/, kierowane przez p. Piotra Bąkowskiego.

Wyniki: 

Adrian Laskowski 

II miejsce - walki point-fighting

relacja: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/70-v-ufr-mazovia-cup-10122011-tarczyn.html

********************************************************************************************************************************************************************************

VI Międzyklubowy Turniej Ju-Jitsu Ne-waza - Warszawa 2011

26 listopad 2011

1 medal: złoty

alt

W zawodach udział wzięło kilkudziesięciu zawodników reprezentujących kluby ju-jitsu, ju-jitsu brazylijskiego oraz nasza reprezentacja Tang Soo Do "Ronin" Stanisławów. W składzie naszej reprezentacji Kamil Pasik, Mateusz Pasik, Cezary Wieczorek, Dawid Janusz, kierownik ekipy: Damian Buczek.

Wyniki:

Szymon Szulc

I miejsce - walki ju-jitsu

********************************************************************************************************************************************************************************

Otwarty Puchar Polski Polskiej Unii Taekwondo - Opole 2011

19/20 listopad 2011

2 medale: 2 srebrne

alt

Reprezentacja naszego klubu w składzie PF Tang Soo Do: od lewej Adrian Laskowski, Kamil Pasik, Patryk Gnich i Jacek Kesler (wykonujący fotkę)

W zawodach udział wzięło 442 zawodniczki i zawodników z 33 klubów ( w tym 3 ekipy zagraniczne: Argentyna, Niemcy, Mołdawia). Zawody sędziowało 31 sędziów Związku Sportowego Polska Unia Taekwondo.

Polska Federacja Tang Soo Do łącznie 15 medali: 7 złotych, 7 srebrnych, 1 brązowy.

Wyniki:

Adrian Laskowski 

II miejsce - semi-contact     (kat. młodzicy do 160cm)

Kamil Pasik 

II miejsce - semi-contact    (kat. kadeci do 150cm)

foto: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.278266222217377.67704.203411993036134&type=1

********************************************************************************************************************************************************************************

Otwarte Mistrzostwa Europy Kong Sao i MSAC 

22/23 pażdziernik 2011 - Mikołów

Organizator: Stowarzyszenie Kong Sao - p. Sylwester Czarnota (www.kongsao.pl), ukraińska federacja MSAC

2 medale: srebrny, brązowy,  IV miejsce

alt

Reprezentacja: Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Jacek Kesler                                                          

 Trenerzy i asystenci: Michał Majewski, Jacek Kesler, Damian Buczek

Turniej zgromadził ponad 150 zawodników odmian: karate, kickboxingu, taekwondo, tangsoodo, ju-jitsu, kung-fu itp. z Polski, Ukrainy, Czech, Portugalii, Azerbejdżanu itp.

Wyniki:

Adrian Laskowski

II miejsce - walki semi-contact

Kamil Pasik

III miejsce - walki semi-contact 

5 walk (1 przegrana, 4 wygrane, w tym dwie stosunkiem punktów 5:0)

Jacek Kesler

IV miejsce - kata tradycyjne

relacja: http://tangsoodo.stanislawow.com/aktualnoci/63-mistrzostwa-europy-msac-i-kong-sao-2011.html

film:  http://www.youtube.com/user/ELO0987

relacje prasowe: http://nowydzwon.pl/sport_wiesci.php?id=1596

********************************************************************************************************************************************************************************

I Otwarty Puchar Polski Tang Soo Do  - Przysucha 2011

28.05.2011

Organizator: Klub Tang Soo Do "Hwarang" - M. Snowacki, M.Mieczkowska, M. Lato. Patronat: Polska Federacja Tang Soo Do.

12 medali: 3 złote, 2 srebrne, 7 brązowych

 

pp

Reprezentacja:  Damian Buczek, Patryk Gnich,  Adrian Laskowski,  Kamil Pasik,  Łukasz Rek, Sylwia Soszka, Szymon Szulc, Jakub Świątek

Sędziowie i trenerzy: Michał Majewski , Jacek Kesler, Damian Buczek

Turniej zgromadził około 150 zawodników reprezntujących tang soo do,  taekwondo i kick-boxing.

Wyniki:

Kamil Pasik

I miejsce -techniki specjalne

I miejsce - rozbicia

 

Sylwia Soszka

I miejsce  - walki semi contact  (kadetki do 165cm)

II miejsce  - formy z bronią

III miejsce - formy tradycyjne

 

Patryk Gnich   8 walk

II miejsce - walki semi contact (kadeci do 160cm)

III miejsce - walki semi contact (kadeci  -170cm)

III miejsce - formy tradycyjne

 

Adrian Laskowski

III miejsce - walki semi contact  (młodzicy +145cm)

IV miejsce  - formy tradycyjne

 

Damian Buczek 

III miejsce  - rozbicia (juniorzy i seniorzy 7 stopień i wyższe)

III miejsce - formy tradycyjne (juniorzy i seniorzy 6 stopień i wyższe)    nierankingowy

 

Szymon Szulc

III miejsce   -rozbicia  (dzieci)

relacja prasowa: http://nowydzwon.pl/sport_wiesci.php?id=1456

**********************************************************************************************************************************************************************

 

II Powiatowe Mistrzostwa Taekwondo ITF

16.04.2011r. Mińsk Mazowiecki

Organizator:  Akademia Sztuk Walki - Dawid Matwiej

Patronat: Starostwo Powiatowe Mińsk Mazowiecki.  Patronat Medialny: "Nowy Dzwon"

 

9 medali: 1 złoty, 3 srebrne, 5 brązowych

tkd

Reprezentacja: Damian Buczek, Patryk Gnich, Natalia Gnich, Dominik Kaim, Paweł Krysik, Kamil Pasik, Mateusz Pasik, Łukasz Rek, Sylwia Soszka, Szymon Szulc, Jakub Świątek, Cezary Wieczorek.

Sędziowie i trenerzy: Jacek Kesler, Michał Majewski

Turniej zgromadził około 130 zawodników.

Wyniki:

Patryk Gnich

I miejsce - walki light contact open ( 3 wygrane walki)

II miejsce - techniki specjalne: wyskok dosiężny

III miejsce - sumo- grappling

 

Jakub Świątek

II miejsce - techniki specjalne: wyskok dosiężny

 

Sylwia Soszka

II miejsce -sumo- grappling

III miejsce - walki light-contact  nierankingowy

 

Natalia Gnich

III miejsce - sumo-grappling

 

Szymon Szulc 

III miejsce - sumo-grappling

 

Dominik Kaim 

III miejsce - sumo-grappling 

 

relacja prasowa: http://nowydzwon.pl/sport_wiesci.php?id=1411

filmik z zawodów: http://www.youtube.com/watch?v=GyKIcmZpQkk

******************************************************************************************************************

 

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski  Kong Sao

02.04.2011r. Mikołów

Organizator: Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao - koordynator: Sylwester Czarnota

7 medali: 2 srebrne, 5 brązowych

kgs

Reprezentacja:  Damian Buczek, Paweł Krysik, Sylwia Soszka, Anna Wieczorek, Kamil Zgódka, Michał Majewski, Jacek Kesler

Trenerzy i opiekunowie: Michał Majewski, Jacek Kesler, Izabela Urbaniak, Andrzej Pasik

Turniej zgromadził około 216 zawodników z różnych stylów i krajów.

Wyniki: 

Damian Buczek 

II miejsce - walki semi-contact

III miejsce - kata drużynowe

 

Sylwia Soszka

II miejsce - walki semi-contact

 

Anna Wieczorek

III miejsce - kata indywidualne kobiet

 

Kamil Zgódka

III miejsce - kata drużynowe

 

Michał Majewski

III miejsce - kata z bronią

 

Jacek Kesler

III miejsce -kata drużynowe

relacja: http://www.tangsoodo.pl/pokaz.php?str=kong_sao_2011 , http://www.kongsao.pl/index.php?page=news&id=73

*****************************************************************************************************************************************************************************

 

Spartakiada Tarnogórskiej Akademii Karate Goju-ryu

02.04.2011r. Tarnowskie Góry.

Organizator:  Akademia Karate Goju-ryu Tarnowskie Góry  - sensei Janusz Pfaff.

2 medale: 1 złoty, 1 srebrny

alt

Reprezentacja:  Kamil Pasik,  Mateusz Pasik,  Szymon Szulc.

Opiekunowie i trenerzy: Monika Pasik, Janusz Pfaff

Spartakiada zgromadziła kilkudziesięciu uczestników.

Wyniki:

Mateusz Pasik 

I miejsce - złoty medal i Puchar Spartakiady

 

Szymon Szulc

II miejsce - brązowy medal spartakiady

 

Kamil Pasik - wygrana jedna z konkurencji spartakiady, ale nie gwarntowało to miejsca na spartakiadzie.

********************************************************************************************************************************************************************************

 

18  Otwarte Mistrzostwa Polski  Taekwondo Polskiej Unii Taekwondo

12/13. 03. 2011r. Ostróda

Organizatorzy: Polska Unia Taekwondo oraz Klub "Gladius" Ostróda - Maricin Dziliński

1 medal: 1 brązowy 

alt

Nasza reprezentacja stanowiła część reprezentacji Polskiej Federacji Tang Soo Do. Stanisławów do reprezentacji oddelegował: Damian Buczek,  Patryk Gnich, Adrian Laskowski.

Wyniki:

Damian Buczek

III miejsce - formy dowolne (juniorzy)

więcej info: http://www.tangsoodo.pl/pokaz.php?str=mp_put_2011

********************************************************************************************************************************************************************************

 

II Otwarty  Turniej Ju-Jitsu Ziemi Mińskiej

05.02.2011r. Ruda k/Dębe Wielkie

Organizator: Klub Sportowy Ju-Jitsu Ruda - sensei Adam Żukowski

5 medali:  2 srebrne, 3 brązowe

rep jj

Nasza reprezentacja: Natalia Gnich, Patryk Gnich, Krzysztof Gryz, Adrian Laskowski,  Łukasz Krysik, Paweł Krysik, Kamil Pasik, Sylwia Soszka, Jakub Świątek, Szymon Szulc

Kierownicy ekipy i trenerzy: Jacek Kesler, Damian Buczek.

Rywalizacja zgromadziła 117 zawodników

Wyniki:

Łukasz Krysik 

II miejsce -  juniorzy ne-waza

 

Sylwia Soszka

II miejsce -  ju-jitsu ne-waza

 

Natalia Gnich

III miejsce - ju-jitsu ne-waza

 

Adrian Laskowski

III miejsce - ju-jitsu ne-waza

 

Krzysztof Gryz

III miejsce -ju-jitsu ne-waza

 

relacja:  http://www.tangsoodo.pl/pokaz.php?str=ju_jitsu_ruda_2011

********************************************************************************************************************************************************************************

IV Otwarte Mistrzostwa Polski Tang Soo Do

22/23 01 2011 Puławy

Organizator: Polska Federacja Tang Soo Do - Marcin Kostyra

7 medali: 3 złote, 3 srebrne, 1 brązowy

mp4

Nasza reprezentacja:  Damian Buczek, Patryk Gnich, Krzysztof Gryz, Adrian Laskowski,  Kamil Pasik, Sylwia Soszka, Kamil Zgódka, Jacek Kesler

Kierownicy ekipy, sedziowie i trenerzy, fotografie: Anna Wieczorek, Kamil Zgódka, Damian Buczek, Jacek Kesler, Michał Majewski, Izabela Urbaniak

Turniej zgromadził około 190 zawodników: tang soo do, taekwonodo,kickboxing, karate, kung-fu.

Wyniki

Kamil Zgódka

I miejsce - techniki specjalne: wyskokdosiężny 

II miejsce - formy tradycyjne

 

Kamil Pasik

I miejsce - techniki specjalne: wyskok dosiężny

 

Damian Buczek

I miejsce -rozbicia desek

 

Jacek Kesler

II miejsce - formy tradycyjne

 

Patryk Gnich

IV miejsce (finał) - formy tradycyjne

III miejsce (nierankingowe) - rozbicia desek

 

Sylwia Soszka

II miejsce (nierankingowe) - walki semi-contact

 fotki z zawodów: http://tangsoodo.pl/galeria/VI_MP_galeria/

relacja ze strony federacji:  http://www.tangsoodo.pl/pokaz.php?str=iv_mp_tsd_relacja

 relacja prasowa: http://www.nowydzwon.pl/sport_wiesci.php?id=1310

nasza relacja z forum klubowego:  http://www.tsdstanislawow.fora.pl/index.php  znajdż temat w archiwum.