Szymon Szulc

 Szymon Szulc 5 gup ur. 10.01.2002

 W klubie od kilku lat.

 Uczestnik zajęć grupy młodszej.

 Członek kadry klubu na rok 2011, pretendent do kadry w latach następnych.

 fot. Szymon trzymający dyplom.

Osiągnięcia sportowe:

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 22/23 04 2017 ZAWIERCIE

3 m TAG TEAM SEMI CONTACT w zespole "Rudy 102" z Mateusz Pasik i Dominik Kaim

Otwarty Puchar Warmii i Mazur WKSF 21.05.2016

2 miejsce - light-contact -65kg

Drużynowe Mistrzostwa Polski Taekwondo ZS PUT 24.04.2016 Zawiercie

I m - Tag Team Semi Contact (w drużynie TSD Pionki), I m - Double Match Light Contact ( w drużynie TSD Pionki)

VII Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF ASW 19.03.2016 Mińsk Mazowiecki

4 medale: 1 light contact, 1 boczne (yup) w locie, 2 dosiężne (ap), 3 boczne (yup) w locie.

 XXIII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 12/13.03.2016 WIELICZKA

I miejsce - light contact kadeci  -60kg

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF 16.01.2016 MIŃSK MAZOWIECKI

4 MEDALE: ZŁOTY, SREBRNY I DWA BRĄZOWE

Szymon Szulc kadeci 1 m formy z bronią, 2 m formy tradycyjne, 3 m kick light, 3 m point fighting - 170 cm

IV Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesian Samurai" 28/29.11.2015 Radlin

 Szymon Szulc 1 semi, 2 softy, 2 formy

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO 24/25.10.2015 PIONKI 

4 medale: złoty, dwa srebrne, jeden brązowy; 1 m rozbicia, 2 m semi contact, 2 m tech.specjalne, 3 m light-contact

 III PUCHAR POLSKI TANG SOO DO 06.06.2015 WOŁOMIN

5 medali: 2 m formy z bronią, 2 m light contact, 3 m light contact, 3 m semi contact, 3 m semi contact

II Mistrzostwa Mazowsza Sztuk Walki 31.05.2015 Dębę Wielkie

3 medale: 2 srebra i 1 brąz. II m tech.spec ap, II m tech spec. yup, III m light conact

Turniej Warszawskiego Centrum Karate 30.05.2015 Warszawa

1 medal: II m kumite

Otwarty Puchar Warmii i Mazur Polskiej Federacji Kick Boxingu 16.05.2015 Barczewo

1 m. techniki specjalne kadet starszy

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 26 KWIETNIA 2015 ZAWIERCIE

III m Brązowy Medalista Tag Team Semi Contact KS  CTSD Piionki w drużynie z Patryk Banaszek, Kuba Grzywacz

XXII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 14/15 MARZEC 2015 WIELICZKA

II miejsce - semi contat kadeci - 170 cm

VI MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO TAEKWONDO ITF 29.03.2015 DĘBĘ WIELKIE

3 złote medale: 1 m. sumo grappling, 1 tech. spec. Ap, 1 m. tech. spec. Yup.

 MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF 17.01.2015 MIŃSK MAZOWIECKI

III m walki light-contact

 III MISTRZOSTWA POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI "SILESIA SAMURAI" 29.11.2014 RADLIN

2 medale, 2 srebrne

II m semi, II m rozbicia

GLADIUS CUP 08.11.2014 OSTRÓDA

dwa złote medale , I m - walki semi contact, I m  techniki szybkościowe młodzicy

PUCHAR ŚWIATA KONG SAO 25/26.10.2014 MIKOŁÓW

brązowy medal walki semi contact kadeci

TURNIEJ MŁODYCH MISTRZÓW TANG SOO DO 27.09.2014 STANISŁAWÓW

 I miejsce - semi contact

III Puchar Pabianic Taekwodno 31.05.2014 Pabianice

Szymon Szulc młodzik 1 medal: 1 m tor przeszkód

Puchar Tang Soo Do Tradycyjnego 12.04.2014 Pionki

II miejsce - semi contact

V Mistrzostwa Powiatu Taekwondo ITF 06.04.2014 Dębę Wielkie

I miejsce  semi-contact

VI Otwarte Mistrzostwa Polski Tang Soo Do  19/20.10.2013 Pionki

III miejsca - rozbicia

II  Pomorski Turniej Ashihara Karate - Darłowo, Luty 2013

I miejsce - sumo-grappling, II miejsce -kumite

I Turniej dla Dzieci w Grapplingu / III Turniej Submission Fighting Grappler Cup - 13.10.2012r. Mińsk Mazowiecki

III miejsce

I Mińska Liga Ju-Jitsu - 16.06.2012 Ruda

I miejsce - walki ju-jitsu ne-waza

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF Choi Jung Hwa - 24.03.2012 Mińsk Mazowiecki

II miejsce - sumo-grappling, II miejsce - techniki specjalne

III Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza Ziemi Mińskiej - Ruda 11 luty 2012

I miejsce - walki ju-jitsu ne-waza

VI Międzyklubowy Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza - Warszawa 2011

I miejsce - walki ju-jitsu ne waza

I Otwarty Puchar Polski Tang Soo Do - Przysucha 2011

III miejsce - rozbicia

I Powiatowe Mistrzostwa Taekwondo ITF ASW - Mińsk Mazowiecki 2011

III miejsce - sumo-grappling

Spartakiada Tarnogórskiej Akademi Goju Ryu - Tarnowskie Góry 2011

II miejsce  spartakiady 

Turniej Ju-Jitsu Ne-waza - Warszawa 2009

I miejsce - walki ju-jitsu ne-waza