Dominik Kaim

 Dominik Kaim 5 gup 
 W klubie od roku 2011.
 
Osiągnięcia sportowe:
 
2017
 
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 22/23 04 2017 ZAWIERCIE
3 M TAG TEAM SEMI CONTACT w zespole z Szymon Szulc i Mateusz Pasik
nazwa drużyny "Rudy 102"
 
VI MISTRZOSTWA POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI "SILESIA SAMURAI"  25/26 03 2017 RADLIN
1 POINT FIGHTING, 1 KATA, 1 SOFT STICK
 
XXIV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO 18/19 03 2017 KRAKÓW
2 LIGHT CONTACT
 
Otwarty Puchar Polski Północnej ZS PUT 18 02 2017 Olsztynek
1 m układy otwarte, 3 m semi contact
 
XVII Otwarte Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate 14 02 2017 Darłowo
1 m kumite knockdown, 1 m sumo grappling
 
2016
 
Mistrzostwa Polski Północnej Taekwondo PUT 29.10.2016 Ostróda
1 m - semi contact
 
Otwarty Puchar Warmii i Mazur WKSF 21.05.2016 Barczewo
2 miejsce point-fighting +155
 
Mistrzostwa Polski Sztuk Walki 09.04.2016 Marki
4 medale, 4 złote
1m walki semi contact, 1m grappling, 1m kata, 1m kalaki
 
VII Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF ASW 19.03.2016 Mińsk Mazowiecki
3 medale: 1 zloty, 2 srebrne; 1 hogo semi contact, 2 formy, 2 tech.specjalne ap
 
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF
16.01.2016 MIŃSK MAZOWIECKI
 3 MEDALE: ZŁOTO, SREBRO I BRĄZ
 Dominik Kaim młodzicy 1 m formy z bronią, 2 m point fighting -155, 3 formy tradycyjne
 
 
 
 

IV Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesian Samurai" 28/29.11.2015 Radlin

Dominik Kaim 1 semi, 1 rozbicia

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO 24/25.10.2015 PIONKI 

4 medale: złoty, srebrny, dwa brązowe; 1 m rozbicia, 2 m tech.specjalne, 3 m. semi contact, 3 m formy z bronią

 

III PUCHAR POLSKI TANG SOO DO  06.06.2015 WOŁOMIN
2 m mini kumdo
 
II Mistrzostwa Mazowsza Sztuk Walki 31.05.2015 Dębę Wielkie
3 złote medale: I m  hogo semi, I m tech.specjalne ap, I m sumo grappling
 
 Turniej Warszawskiego Centrum Karate 30.05.2015 Warszawa
2 medale złoto i brąz; I m kumite, III m kata
 
Tae Cup Open 24.05.2015 Sulejówek
II m. - techniki specjalne
 
Otwarty Puchar Warmii i Mazur Poslkiej Federacji Kick Boxingu 16.05.2015 Barczewo
2 brązowe medale: 3 m. kalaki kadeci młodsi, 3 m. techniki specjalne kadeci młodsi
 
VI MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO TAEKWONDO ITF 29.03.2015 DĘBĘ WIELKIE
5 medali: 1 złoty, 4 brązy; 1 m sumo-grappling, 3 m: hogo semi contact, formy, tech. spec.ap, tech.spec.yup.
 
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF
17.01.2015 MIŃSK MAZOWIECKI
2 MEDALE ZŁOTY I BRĄZOWY;  I m light-contact, III m formy z bronią
 
GLADIUS CUP 08.11.2014 OSTRODA
złoto, I m - walki semi-contact młodzicy
 
Puchar Tang Soo Do Tradycyjnego 12.04.2014 Pionki
I miejsce - touch contact
 
V Mistrzostwa Powiatu Taekwondo ITF 06.04.2012 Dębę Wielkie
II miejsce - techniki specjalne, II miejsce - sumo grappling
 
II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki WFMC 18.01.2014 Mińsk Mazowiecki
I miejsce - semi contact, II miejsce - semi contact
Najlepszy Technik Semi Contact w kategorii
 
 VI Otwarte Mistrzostwa Polski Tang Soo Do 19/20.10.2013 Pionki
IV miejsce - techniki specjalne
 
Turniej Mistrzów Warszawskiego Centrum Karate 20.01.2013 Warszawa
I miejsce - kumite
 
I Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki Federacji WFMC 19.01.2013 Mińsk Mazowiecki
I miejsce - formy tradycyjne, I i II semi-contact
 
II Pomorski Turniej Ashihara Karate Darłowo Luty 2013
I miejsce - kumite, I miejsce - sumo-grappling
 
I Turniej dla Dzieci w Grapplingu / III Turniej Submission Fighting Grappler Cup - 13.10.2012r. Mińsk Mazowiecki
I miejsce - złoty medal
 
I Mińska Liga Ju Jitsu  16.06.2012 Ruda
II miejsce - walki ju-jitsu ne-waza
 
II Spartakiada Tarnogórskiej Akademii Karate Goju-ryu - 31.03.2012 Tarnowskie Góry
III miejsce
 
III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF Choi Jung Hwa - 24.03.2012 Mińsk Mazowiecki
I miejsce - sumo-grappling, I miejsce -techniki specjalne
III Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza Ziemii Mińskiej  - 11 luty 2012 Ruda
I miejsce - walki ju-jitsu ne-waza