Mateusz Pasik

 Mateusz Pasik 5 gup 
 Przyrodni brat Kamila Pasika. Członek kadry klubowej na rok 2012
 W roku 2011 postanowił pójść w ślady braty i rozpoczął treningi w gr.młodszej.
 fot. Mateusz z lewej
 
 
Osiągnięcia sportowe:
2017
 
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO ZS PUT 22/23 04 2017 ZAWIERCIE
3 M TAG TEAM SEMI CONTACT w zespole z Dominik Kaim i Szymon Szulc
Nazwa drużyny "Rudy 102"
 
VI MISTRZOSTWA POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI "SILESIA SAMURAI" 25/26 03 2017 RADLIN
1 POINT FIGHTING, 2 KATA, 2 SOFT STICK, 3 ROZBICIA
 
XVII Otwarte Mistrzostwa Pomorza Ashihara Karate 14 02 2017 Darłowo
1 m sumo grappling, 2 m kumite knock down
 
Mistrzostwa Polski Północnej Taekwondo PUT 29.10.2016 Ostróda
 1 m - semi contact
 
III Mistrzostwa Mazowsza Sztuk Walki 22.05.2016 Mińsk Mazowiecki
3 złote medale
1 m-ce light-contact, 1 m-ce techniki specjalne dosiężne, 1 m-ce techniki specjalne boczne
 
Otwarty Puchar Warmii i Mazur WKSF 21.05.2016 Barczewo
2 medale: 2 point-fighting -160cm, 2 point-fighting -170cm
 
VII Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF ASW 19.03.2016 Mińsk Mazowiecki
4 medale: 1 formy tsd, 1 hogo semi, 1 boczne (yup) w locie, 2 dosiężne
 
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF 16.01.2016 MIŃSK MAZOWIECKI
3 MEDALE: 2 SREBRNE I BRĄZOWY
Mateusz Pasik młodzicy 2 m point fighting +155, 2 m formy tradycyjne, 3 m point fighting - 155
 

IV Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesian Samurai" 28/29.11.2015 Radlin

Mateusz Pasik 1 formy, 1 semi, 3 softy, 3 rozbicia

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TANG SOO DO 24/25.10.2015 PIONKI 

2 srebrne medale, 2 miejsce techniki specjalne, 2 miejsce rozbicia

 
III PUCHAR POLSKI TANG SOO DO 06.06.2015 WOŁOMIN
 3 m mini kumdo 
 
Turniej Warszawskiego Centrum Karate 30.05.2015 Warszawa
1 medal srebrny; II m kata
 
Tae Cup Open 24.05.2015 Sulejówek
2 medale złote: I m kick-light, I m techniki specjalne
 
Otwarty Puchar Warmii i Mazur Polskiej Federacji Kick Boxingu 16.05.2015 Barczewo
2 medale: złoto i srebro. 1 m. kalaki kadeci młodsi, 2 m. techniki specjalne kadeci młodsi; w walce poiint fighting mimo prowadzenia wycofany/poddany z uwagi na kontuzję.
 
VI MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO TAEKWONDO ITF 29.03.2015 DĘBĘ WIELKIE
3 medale: 1 zloty, 2 srebrne; 1 hogo semi contact, 2 formy, 2 tech.specjalne ap
 
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALKI WKSF 17.01.2015 MIŃSK MAZOWIECKI
2 MEDALE: SREBRO I BRĄZ.  II m. formy z bronią, III m formy tradycyjne
 
 
GLADIUS CUP 08.11.2014 OSTRÓDA
brąz, III m - techniki szybkościowe młodzicy
 
III Puchar Pabianic Taekwondo 31.05.2014 Pabianice
 Mateusz Pasik młodzik 4 medale: 2 m walki semi, 2 m formy, 3 m soft stick, 3 m tor przeszkód
 
Puchar Tang Soo Do Tradycyjnego 12.04.2014 Pionki
II miejsce - formy tradycyjne, II miejsce - semi contact
 
V Mistrzostwa Powiatu Taekwondo ITF 06.04.2014 Dębę Wielkie
I miejsce - techniki specjalne ap
 
Turniej Kick-boxingu: IX Eberpokal Turnier Eberswalde Niemcy 15.02.2014
II m - Point Fighting -32kg
 
II Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki WFMC 18.01.2014 Mińsk Mazowiecki
II miejsce - semi contact
 
 
VI Otwarte Mistrzostwa Polski Tang Soo Do 19/20.10.2013 Pionki
I miejsce - rozbicia, I miejsce - techniki specjalne
 
IV Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwondo ITF 13.04.2013 Stojadła
I miejsce - soft-stick, I miejsce - techniki specjalne, III miejsce - sumo-grappling
Turniej Mistrzów Warszawskiego Centrum Karate 20.01.2013 Warszawa
II miejsce - kumite
I Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki Federacji WFMC 19.01.2013 Mińsk Mazowiecki
II miejsce - formy tradycyjne
 II Spartakiada Tarnogórskiej Akademii Karate Goju-ryu 31.03.2012 Tarnowskie Góry
 II miejsce
  I Spartakiada Tarnogórskiej Akademii Karate Goju-ryu. Tarnowskie Góry 2011r
 I miejsce spartakiady
 
III Turniej Ju-Jitsu Ne-Waza Ziemii Mińskiej - 11 luty 2012 Ruda
II miejsce - walki ju-jitsu ne-waza