Rodzinny Klan Socha Tang Soo Do „Ronin” na Mazurach

4 medale: 1 srebrny, 3 brązowe

Agnieszka srebro i brąz, Adrian dwa brązowe

Po udanym starcie licznej drużyny Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów na Mistrzostwach Polski Sztuk Walki WKSF w Mińsku Mazowieckim (38 medali), tydzień później 23 stycznia 2016 przyszedł czas na Otwarty Puchar Warmii i Mazur Taekwondo ZS PUT w Olsztynku z udziałem około 180 zawodników taekwondo, kick-boxingu, tang soo do i karate.

Tym razem ekipę klubu stanowił skromny, zaledwie trzyosobowy rodzinny skład zawodniczy: dziewięcioletni Norbert Socha, rok starszy brat – Adrian Socha, ich walcząca i trenująca mama p. Agnieszka Socha oraz mąż/ojciec a zarazem kierowca i fotograf Sebastian Socha. Kierownikiem ekipy był trener Jacek Kesler.

Reprezentacja klubu, z przyczyn finansowych była skromna ale nie przeszkodziło to jednak w wywalczeniu czterech turniejowych medali. Srebro w walkach light-contact i brąz walk semi-contact pośród seniorek zdobyła p. Agnieszka Socha. Dwa brązowe, w walkach semi-contact i technikach szybkościowych pośród młodzików zdobył Adrian Socha. Tym razem nie udało się najmłodszemu z ekipy, Norbertowi Socha, który powrócił bez medalu. Należy jednak podkreślić, że Norbert tydzień wcześniej na mistrzostwach w Mińsku Mazowieckim zdobył 2 brązowe medale, gdzie jego starszy brat Adrian pozostał wtedy bez wyniku. Równowaga zatem została zachowana.