Seminarium Pointfighting Piaseczno 03.03.2018

3 marca 2018 sześcioosobowa ekipa zawodników Tang Soo Do "Ronin" Tęcza Stanisławów: Damian Buczek, Kamil Pasik, Adrian Laskowski, Przemek Kosiński, Martyna Woch i Magdalena Gadomska wzięła udział w seminarium Point fightingu w Piasecznie. Organizatorem szkolenia dla zawodników był klub X FIGHT PIASECZNO, trener.

Na zgrupowanie zgłosiło się około 100 zawodników z różnych klubów z całej Polski. Kilkugodzinne treningi zostały poprowadzone przez trenera Kadry Narodowej, wielokrotnego Mistrza Polski, medalistę Mistrzostw Świata, uczestnika Olimpiady Sportów Walki w Pekinie – BARTOSZA BACZYŃSKIEGO oraz trenerkę Kadry Narodowej Kadetów, wielokrotną Mistrzynię Polski, v-ce Mistrzynię Świata – EMILIĘ SZABŁOWSKĄ.

Seminarium pozwoliło zawodnikom rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie formuły walki point fighting. Mamy nadzieję, że będzie skutkowało w procesie szkoleniowym na sali treningowej jak i podczas sportowej rywalizacji. Sześcioosobowy team TSD "Ronin" na pewno przez długi czas będzie wspominać ten szkoleniowy dzień dzięki zakwasom.

Dziękujemy bardzo serdecznie organizatorowi oraz trenerom za poświęcony czas i serce włożone w przygotowywanie tego seminarium.
 
Na zgrupowaniu spotkaliśmy wielu naszych znajomych i przyjaciół z zaprzyjaźnionych klubów jak Egida Olsztynek (Bartosz Zabłotny), Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (Michał Majewski, Damian Gębal, Wiktoria Banaszek, Agnieszka Smolak, itd), Marcin Zdun, Paweł Zdun i innych, którym również dziękujemy za wspólnie spędzony i z korzyścią czas. 
 
Filmik można obejrzeć tutaj:
 
Tang Soo!